Alicja: modląc się zyskuje się spokój i radość ducha

dzisiaj skończyłam nowennę i już myślę o rozpoczęciu drugiej mam tyle intencji. moja prośba została wysłuchana, modląc się zyskuje się spokój i radość ducha, polecam każdemu odmawiajcie różaniec to nie jest takie trudne!!! Matka Boża tak pokieruje że na wszystko znajdzie się czas a ile rozwiąże trudnych dla człowieka codziennych spraw

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
JoasiaJanJOANNAAgnieszkaKarolina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Na NP trafiłam przez przypadek w internecie, kiedy zaczełam Nowenne I część było bardzo trudno, ciagle przed oczami widziałam dziwne obrazy przemykajace jak błyskawica, w głowie miałam zamęt, nie mogłam się skupić i pozbierac sie w całosć, bylo psychicznie i fizycznie cięzko ale tylko do końca I części Nowenny , w pierwszy dzień II czesci poczułam jak spłynął na mnie spokój fizyczny i psychiczny , odczułam obecnosc MB,Druga część Nowenny ktorą kończe 14 wrzesnia jest cicha i spokojna. ale zły jest naprawde zły a ja strzelam do niego z różańca jak z karabinu maszynowego i to go jeszcze bardziej złosci… Czytaj więcej »

jozef
Gość
jozef

Jak ja wszyskim zazdroszcze tych swiadectw . Ja odmawiam juz piąta NP w intencji długow zamiast coraz lepiej to jest gorzej . Do modlitwy zapraszam swietych ojca PIO JP 2 .Charbela . matke TERESE z Kalkuty . dominika . Katarzyny z Sieny . oraz moich zmarłych rodzicow . Jestem tak zdeterminowany ze obiecałem MATENCE .ze bede odmawiał do konca zycia NP .DLACZEGO TAK JEST CO STOI NA PRZESZKODZIE ZE NIEJESTEM WUSŁUCHANY

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Józefie, myślę, że na pewno zostaniesz wysłuchany. Pamiętaj, że spełnienie intencji NP nie ma terminu ważności, prawdopodobnie spełnienie Twojej prośby zależy od czyjejś wolnej woli (ktoś wpisany w Boży plan dla Ciebie opiera się i nie chce odczytać woli Pana), lub Maryja ustaliła „datę”, kiedy wszystko się spełni i musisz czekać na przyjście tego dnia. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko. Pomodliłam się za Ciebie, Ty ufaj i bądź spokojny.

JOANNA
Gość
JOANNA

Każda intencja dociera do Najświętszej Matki i Pana Boga, ale nie nam decydować kiedy i czy w dosłownej formie zostanie zrealizowana. Tym bardziej finanse. Niejeden z nas chciałby wygrać 6-kę w toto-lotka. Ale gdyby prośba ta się spełniła, to czy we właściwy sposób potrafilibyśmy te pieniądze wykorzystać. Ależ oczywiście-pospłacałbym swoje długi, zadbałbym o siebie, kupiłbuym sobie nowe mieszkanie, albo wyremontował stare, pojeździłbym po świecie, itp, itd. Ale, czy w tym wszystim-w nowej sytuacji-dobrobytu, nie zatracilibyśmy przynależności do Boga. Jak długo odczuwalibyśmy wdzięczność do Pana Boga i czy nie zrodziłoby się w nas pragnienie- niezdrowe i grzeszne-mam dużo, to jest szansa,… Czytaj więcej »

Jan
Gość
Jan

Bardzo wartościowa ocena, która sprowadza się do przypomnienia kilku słów z Credo i Pater Noster
Boga Wszechmogącego
i Bądź Wola Twoja jako w Niebie tak i na Ziemi

Joasia
Gość
Joasia

Bezgranicznie ufaj Matce Bożej i Jezusowi.

Karolina
Gość
Karolina

Piekne świadectwo Alicjo. A co do Krysi to mi tez jest potrzebny spokoj przede wszystkim psychiczny jestem jeszcze w czesci błagalnej zły cały czas daje o sobie znac ale ja sie nie poddaje modle sie uparcie!! Mam lęki, niestem niespokojna i nachodza mnie rozne głupie mysli ale wiem, ze modlac sie w Nowennie ufając naszej Matce i Jej Synowi dostapie spokoju wewnętrznego i harmonii, a jak narazie dzielnie walcze ze złym. Różaniec ma wielka moc i jest Moja MOCĄ!:)

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące