Anka: Wystarczyło poprosić

Kilka razy pisałam to świadectwo.Tym razem mam nadzieję że uda się. odmówiłam kilka "Pompejanek" w różnych intencjach. Nie zawsze to czego chciałam było po myśli Matki Bożej, ale nigdy nie zostawiła mnie z niczym. Kiedyś modliłam się o pracę. Znalazłam ją jeszcze w trakcie Nowenny, ale była to najgorsza robota jaką mogłam sobie wyobrazić.
Read More

Kasia: Trzeba tylko poprosić Maryja wysłuchuje

O Nowennie powiedział mi mój kuzyn 1 listopada, ale początkowo nie byłam chętna, aczkolwiek jeszcze tego samego dnia wieczorem powiedziała mi też o jej łaskach moja koleżanka.
Read More

Elżbieta: Wiemy, że stał się cud

Mój przedwcześnie urodzony ukochany wnuczek w trzeciej dobie życia miał wylew krwi do mózgu 4 stopnia. Lekarze stawiali najgorsze diagnozy. Zawierzylismy naszego kochanego Maksymiliana w Niepokolanowie Matce Boskiej Niepokalanej. Jednocześnie rozpoczęłam NP.
Read More

Basia: Ciągle zaskakują nas dziwne łaski, to niesamowite !!

Ja już wiedziałam że to pomoc którą otrzymałam za pośrednictwem Matki Boskiej. Chcąc potwierdzić swój stan zdrowia wykonałam wszystkie badania - bilans zdrowia, wszystkie są prawidłowe !!!
Read More

Monia: wielkie zaufanie i wielkie łaski

Przyszedł czas i na moje świadectwo. Pierwsza nowenna październik 2014, natchniona szukałam ratunku i dzięki tej stronie znalazłam. Była to modlitwa bardziej wynagradzająca Bogu za moją głupote i grzech. Skutek: oddanie mojej rodziny Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie i się zaczeło…;-)Przeczytaj Monia: wielkie zaufanie i wielkie łaski
Read More

Alicja: modląc się zyskuje się spokój i radość ducha

dzisiaj skończyłam nowennę i już myślę o rozpoczęciu drugiej mam tyle intencji. moja prośba została wysłuchana, modląc się zyskuje się spokój i radość ducha, polecam każdemu odmawiajcie różaniec to nie jest takie trudne!!! Matka Boża tak pokieruje że na wszystko znajdzie się czas a ile rozwiąże trudnych dla człowieka codziennych spraw

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Alicja: modląc się zyskuje się spokój i radość ducha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia
Na NP trafiłam przez przypadek w internecie, kiedy zaczełam Nowenne I część było bardzo trudno, ciagle przed oczami widziałam dziwne obrazy przemykajace jak błyskawica, w głowie miałam zamęt, nie mogłam się skupić i pozbierac sie w całosć, bylo psychicznie i fizycznie cięzko ale tylko do końca I części Nowenny , w pierwszy dzień II czesci poczułam jak spłynął na mnie spokój fizyczny i psychiczny , odczułam obecnosc MB,Druga część Nowenny ktorą kończe 14 wrzesnia jest cicha i spokojna. ale zły jest naprawde zły a ja strzelam do niego z różańca jak z karabinu maszynowego i to go jeszcze bardziej złosci… Czytaj więcej »
jozef
Gość
Jak ja wszyskim zazdroszcze tych swiadectw . Ja odmawiam juz piąta NP w intencji długow zamiast coraz lepiej to jest gorzej . Do modlitwy zapraszam swietych ojca PIO JP 2 .Charbela . matke TERESE z Kalkuty . dominika . Katarzyny z Sieny . oraz moich zmarłych rodzicow . Jestem tak zdeterminowany ze obiecałem MATENCE .ze bede odmawiał do konca zycia NP .DLACZEGO TAK JEST CO STOI NA PRZESZKODZIE ZE NIEJESTEM WUSŁUCHANY
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Józefie, myślę, że na pewno zostaniesz wysłuchany. Pamiętaj, że spełnienie intencji NP nie ma terminu ważności, prawdopodobnie spełnienie Twojej prośby zależy od czyjejś wolnej woli (ktoś wpisany w Boży plan dla Ciebie opiera się i nie chce odczytać woli Pana), lub Maryja ustaliła „datę”, kiedy wszystko się spełni i musisz czekać na przyjście tego dnia. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko. Pomodliłam się za Ciebie, Ty ufaj i bądź spokojny.

JOANNA
Gość
JOANNA
Każda intencja dociera do Najświętszej Matki i Pana Boga, ale nie nam decydować kiedy i czy w dosłownej formie zostanie zrealizowana. Tym bardziej finanse. Niejeden z nas chciałby wygrać 6-kę w toto-lotka. Ale gdyby prośba ta się spełniła, to czy we właściwy sposób potrafilibyśmy te pieniądze wykorzystać. Ależ oczywiście-pospłacałbym swoje długi, zadbałbym o siebie, kupiłbuym sobie nowe mieszkanie, albo wyremontował stare, pojeździłbym po świecie, itp, itd. Ale, czy w tym wszystim-w nowej sytuacji-dobrobytu, nie zatracilibyśmy przynależności do Boga. Jak długo odczuwalibyśmy wdzięczność do Pana Boga i czy nie zrodziłoby się w nas pragnienie- niezdrowe i grzeszne-mam dużo, to jest szansa,… Czytaj więcej »
Jan
Gość

Bardzo wartościowa ocena, która sprowadza się do przypomnienia kilku słów z Credo i Pater Noster
Boga Wszechmogącego
i Bądź Wola Twoja jako w Niebie tak i na Ziemi

Joasia
Gość
Joasia

Bezgranicznie ufaj Matce Bożej i Jezusowi.

Karolina
Gość
Karolina

Piekne świadectwo Alicjo. A co do Krysi to mi tez jest potrzebny spokoj przede wszystkim psychiczny jestem jeszcze w czesci błagalnej zły cały czas daje o sobie znac ale ja sie nie poddaje modle sie uparcie!! Mam lęki, niestem niespokojna i nachodza mnie rozne głupie mysli ale wiem, ze modlac sie w Nowennie ufając naszej Matce i Jej Synowi dostapie spokoju wewnętrznego i harmonii, a jak narazie dzielnie walcze ze złym. Różaniec ma wielka moc i jest Moja MOCĄ!:)

Obrazki z nowenną pompejańską?