Aga: Na początku myślałam o rozwodzie ale postanowiłam, że chcę wybaczyć i uratować nasze małżeństwo.

Witam. Swoją nowennę odmawiałam w intencji, aby Matka Boża pomogła nam wyjść z trudnej sytuacji finansowej, w której się znaleźliśmy. Wybrałam taką intencję, bo wtedy myślałam, że to problemy finansowe są głównym powodem kłótni i nieporozumień w naszym małżeństwie.
Read More

Mariola: Matce Bożej należy ufać bezgranicznie !

Duch Święty napełnia nas swoją mocą. Kierujmy wszystkie swoje prośby do naszej Matki Maryi ,Ona nas zawsze wysłucha. Chwała Panu i Matce Bożej.
Read More

Łucja: Stał się CUD BOSKI!

Dzielę się z czcicielami Matki Bożej Pompei radosną nowiną! Bliska mi Osoba modliła się o zdrowie dla mojej córki Nowenną Pompejańską. Wczoraj byłam z dzieckiem w klinice na badaniach. Ostatnio było źle z Nią.Przeczytaj Łucja: Stał się CUD BOSKI!
Read More

Waldemar: Podejrzenie czerniaka

Od kilku lat na łydce mojej żony rosło znamię, powiększało się. Nie wzbudziło to mojego zaniepokojenia, gdyż widziałem je na co dzień. Na szczęście moja teściowa, będąc u nas z wizytą (dwa razy w roku), zauważyła, że znamię znacznie urosło. Na drugi dzień rano zadzwoniła do mojej żony i powiedziała, że nie mogła spać, ma złe przeczucia i prosi ją bardzo, żeby poszła do lekarza.
Read More

Michał: Dziś zaczynam nowe życie

Szczesc Boze. Chciałbym złożyć świadectwo nowenny. Na wstępie chciałbym podziękować kazdemu kto składa tu świadectwo ponieważ one daja wiele sily aby wytrwac w modlitwie. O nowennie dowiedzialem sie jak wiekszosc z internetu i jak wiekszosc w momencie szukania ratunku. Chciałbym dac wszystkim nadzieję ktorzy modla sie o zwiazki lub powrot ukochanej/go. Niestety moja historia nie będzie miala szczęśliwego zakończenia ku zdziwieniu wiekszosci. Moja milosc nie wrocila.
Read More

Agnieszka: modlitwa stała się formą rozmowy z Matką Boską

1 dzień- czuje nadzieje i radość w sercu. Modlitwa wręcz wprowadza mnie w trans. Kłade się z poczuciem, że na pewno zostanę wysłuchana- mówi mi to głos wewnętrzny.
2 dzień- rano usłyszałam w głowie głos: zajmij się swoja córką- mam wahania, zastanawiam się czy warto modlić się w tej intencji. Dużo rzeczy mnie rozprasza, ale się modle dalej raz za razem
Pomiędzy wahaniami, czuje że będzie dobrze że Matka Boska mnie wysłucha. Jeśli nawet nie taka jest wola Boża modlitwa mi pomaga się wyłączyć, wyciszyć choć na chwile.3 dzień- Zanim przystępuje do różańca, czuje pewność że Matka Boska wysłucha mojej intencji. Kiedy się modle wszystko mi przeszkadza, ogarniają mnie wątpliwości czy zostane wysłuchana, zaczynam płakać, mimo tego trwam w modlitwie. Czuje ogromy niepokój..Zaraz po tym cały dzień mi się sypie, zdarzają mi się nieszczęśliwe okoliczności…zamierzam dodatkowo się pomodlić, choć trochę mnie to przeraża tym bardziej że czytałam wcześniej świadectwa ludzi, w których uwidacznia się również to że szatan będzie przeszkadzał, ale będę trwać czuje że to próba dla mnie, choć dookoła całek mojej rodzinie przydarza się coś złego.
4 dzień- modle się późno w nocy bo myśle, że jak późno się pomodle to nic już tego dnia złego się nie wydarzy. Jednak się myliłam….
5 dzień- zasypiam w dzień śni mi się wąż…ostatnio w nocy czuje coś zimnego,bolesnego i nieprzyjemnego na twarzy jak śpie,taki zły dotyk….idę się modlić poraz pierwszy ograniają mnie wątpliwości, wydaje mi się że Przenajświętsza Panienka nie wysłucha mojej prośby, mimo tego odmawiam różaniec.
2 sierpnia- słysze w głowie głos musisz najpierw wybaczyć bo bez wybaczenia nie ma nic, potem się dowiaduje ze jest to dzień bliski Matce Bożej(Matki Bożej Anielskiej)
Następne dni wszystko się uspokoiło,modlitwa stała się formą rozmowy z Matką Boską, zawieram z nią układ że jeśli spełni moją prośbę to nawrócę tę osobę. Mam wrażenie że moja prośba nie zostanie wysłuchana boje się że otrzymałam fałszywą nadzieje.
15 sierpnia – Wniebowzięcie Najświętszej Maryji Panny- dzieją się rzeczy bardzo przykre, moja siostra próbuje popełnić samobójstwo,czuje rozpacz….przy odmawianiu części radosnej różanca pomimo koszmarnego dnia uśmiecham się bo czuje obecność Matki Bożej aż do części bolesnej..po skończonym różańcu czuje niesamowitą euforie, nie mogę przestać się śmiać i ciezyć,igdy w życiu czegos takiego nie czułam jakbym była w niebie,teraz czuje tęsknote za tym przeżyciem to było tak cudowne, iż pragne znów dotknąć nieba.
16-17sierpnia mam wątpliwości bo w nocy śnia mi się koszmary, diabły i zawsze rano zadaje sobie pytanie czy warto….
18 sierpnia- skrapiam pokój wodą święconą, chyba dla wewnętrznego uspokojenia- dzieki temu przesypiam noc
19 sierpna- nie wiem czy jest sens się modlić, wydaje mi się ze nie zostane wysłuchana… ale modle się bo jest we mnie iskierka nadziei…
Jescze zostały 2 tygodnie do kónca nowenny,troche nie wierze do końca że zostane wysłuchana bo długo to trwa..ale prawie zawsze przy odmawianiu nowenny czuje silny zapach róż, a czasem lilii jest on intensywny i słodki może dlatego ze modle się tez do ojca Pio i św Rity. Nie wiem czy zostane wysłuchana ale wiem ze Matka Boska, Bóg i Święci są ze mną…czuje to i kocham ich za to, a mówi to dziewczyna która nawet nie wiedziała jak odmawiać różanieć. Dzięki ci Boże i nie chcę już żyć bez Ciebie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Agnieszka: modlitwa stała się formą rozmowy z Matką Boską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jarek
Gość
Ja mam bardzo podobne stany. Od euforii przy tajemnicach radosnych do głębokiej depresji przy bolesnych. Odmawiam kolejną NP, zaczynałem z 8 razy, tylko trzy odmówiłem całe. Od roku borykamy sie z finansami, Miały być lepsze prace i to podczas odmawiania NP i nic jeszcze nie wyszło. Ileż wątpliwości zasiewa szatan, a to czy Matka wysłucha, a to czy Bóg w ogóle istnieje. Rano pełen zapał, paciorki „idą” jak z karabinu, pod wieczór jedna zdrowaśka zajmuje mi 10 minut. I kłody pod nogi, to u teścia wykryto raka – czekanie na chemię, u żony ktoś żle księgował pożyczkę, kupa długów do… Czytaj więcej »
Kasia
Gość
Ja niestety mam podobne odczucie że szatan z taką mocą uderzył w nas że trudno to sobie wyobrazić, niby nic szczególnego się nie wydarzyło po prostu ktoś poprzez internet niszczy nam życie. Trwa to już rok a mnie ta bezsilność wykańcza. Nikt nie chce nic powiedzieć. Mój syn traci ochotę do życia gdyż jest odrzucony przez kolegów. A zły już wyniósł całe szczęście z naszego domu. Próbujemy się wspierać wzajemnie ale nikt z nas nie ma już siły. Czasem wydaje mi się że to wszystko jest nie prawdą i musi się skończyć, ale trzeba być realistą bo żyjemy w realnym… Czytaj więcej »
Małgosia
Gość
Małgosia

Kasiu zamów mszę św. w intencji Twojej rodziny.Msza św. z chwilą gdy jest zamawiana odnosi skutek.Ja proszę w moich utrapieniach dusze czyśćcowe o pomoc.Przeczytaj proszę świadczenie prof. Janiny Thomasówny o siostrze Medardzie.Ja odmawiam 100 razy wieczny odpoczynek-znajdziesz tę modlitwę w internecie. Proś o wstawiennictwo św . Idziego , Judę Tadeusza, Ritę, ojca bł.Stanisława Papczyńskiego. Powodzenia

Kasia
Gość

Małgosiu, serdecznie Ci dziękuję za te rady, na pewno skorzystam. Właśnie przeczytałam o Siostrze Medardzie i świadectwo które mi poleciłaś. Pięknie wytłumaczony sens cierpienia żebyśmy jeszcze mieli siły i chęć go znosić. Msze zamówię na pewno, może jeszcze nawet dziś.
Serdecznie proszę wszystkich o modlitwę. Bóg zapłać.

Małgosia
Gość
Małgosia

Kasiu przypomniałam sobie , że moi znajomi kiedy mieli problem z ich córką to proboszcz kazał im uczestniczyć we mszach z modlitwami o uzdrowienie.Jeździli do Pajęczna do Ojca Cyrana.Raz w miesiącu uczestniczyli we mszy z ojcem Sylwestrem Haśnikiem. Ojcowie są egzorcystami i na pewno pomodlą się nad Wami.W każdym regionie Polski są te msze.Pomyśl też o Koronce do Bożego Miłosierdzia.

Kasia
Gość
Gosiu, Koronkę odmawiam codziennie w godzinie miłosierdzia tez mam w planach taka mszę pewien ojciec polecił mi msze św. do św Charbela wraz z namaszczeniem olejami ale we wrześniu takie msze odbywają się na Dolnym Śląsku a to trochę daleko ode mnie ale może pojedziemy. Mnie też przeraża to że ktoś jest w stanie bez skrupułów przekreślić całe twoje dotychczasowe, życie zrobić z człowieka kogoś kim nigdy nie był. W przeogromnej i niespotykanej skali. A Ci którzy to widzą jak cierpię milczą i przyglądają się, komentują, ale gdy zapytała kilka osób wprost to niby nic nie wiedzą. To jest dramat… Czytaj więcej »
Maria
Gość

Bardzo polecam i prosze uczestniczyc prze internet w spotkaniach wspolnoty ‚Milosc i Milosierdzie Jezusa w Czestochowie’. Jezus udziela nie mniej wszelkich lask przez uczestnictwo poprzez internet tj uwolnienia, uzdrowienia i wylania ducha swietego’. Polecam mimj.pl

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.