Agnieszka: Maryja pokazała moją kobiecość i serce dziecięce

Prosiłam Maryję, aby pokazała mi Prawdę o moim pięknie kobiecego serca i o mojej kobiecości danej od Boga, o której nic nie wiedziałam. Żyłam długo w kłamstwach szatańskich, które zakrywały mi widzenie prawdy jaką jest Bóg w moim życiu i sercu. Maryja na Nowennie Pompejańskiej, dzięki łaskom pokazała mi mój strach wobec mojej kobiecości. Dlatego, że żyjąc wcześniej z dala od Boga, spotykałam na swej drodze mężczyzn tak samo oddalonych od Pana i żyjących w kłamstwach grzechu nieczystości.
Ten strach był spowodowany kolejna raną w mym sercu i strachem przed niechęcią spodobania się mężczyznom bez braku Boga w sercu. Maryja, zaczęła mi wszystko tłumaczyć dlaczego boję się i dlaczego odrzucam swoją kobiecość i co jest powodem… Usłyszałam, że mężczyzna który nie ma w sercu Boga i nie żyje w czystości – to, żyje w grzechu nieczystości i kłamstwa. Wszystko spowodowane jest patrzeniem przez pryzmat swej grzeszności w sercach, która powoduje pragnienia pożądania, a nie zachwytu i poznawania kobiety i jej piękna.
Potem usłyszałam, że w swym sercu jestem mały dzieckiem 2-3 latkiem które jest pod dobrą opieką i nie powinnam niczego się bać, bo Ojciec i Maryja są obok mnie blisko.
Chwała Panu!!!

25 maja skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską, gdzie prosiłam Maryję o uzdrowienie serca mego z braku miłości w relacji z moim tatą kiedy byłam małą dziewczynką.
Maryja pokazała mi, że nie miałam wiary w sercu wobec Boga Ojca i że byłam zastraszona lękiem. Zobaczyłam dzięki łaskom swoją słabość i niemoc w jakimkolwiek działaniu, bo byłam przerażonym dzieckiem. Zapłakałam nad sobą kiedy zobaczyłam dzięki Maryi i łaskom Bożym – brak wiary w sercu, który spowodował moją niemoc wobec tych sił, które owładnęły mnie w dzieciństwie i wykorzystały moją naiwność. Potem usłyszałam w sercu, że jestem bardzo mocno kochanym dzieckiem przez Ojca Niebieskiego i abym teraz Mu w te słowa uwierzyła. Abym przestała myśleć, że jestem sama…bo nie jestem! Jest obok mnie Bóg, który pragnie być moim Tatą, we wszystkim co będzie trudne i niezrozumiałe. ZAWSZE mi POMOŻE, OBRONI i NIGDY NIE ODEJDZIE – obiecał, że będzie moim TATĄ!!! Dziękuję za łaski i opiekę Maryi, Ona jest moją najczulszą Mamą, która opiekuje się mną każdego dnia.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agnieszka: Maryja pokazała moją kobiecość i serce dziecięce"

Powiadom o
avatar
Ala
Gość

wiesz co, to dziwne, ale ja też coraz bardziej odkrywam swoją kobiecość, wszystko od czasu kiedy w ogóle zaczęłam NP.

Monika
Gość
Monika

Dołączam się do spostrzeżenia Ali. Ja też odkąd zaczęłam odmawiać NP mam wrażenie, że jestem dużo silniejszą osobą, a przede wszystkim, że Maryja uczy mnie kobiecego piękna, pokazuje niezwykłość tego faktu, że jest się kobietą. Uczy mnie życia w czystości i zmienia mój światopogląd na życie, związki z mężczyznami. Ja już nie jestem tą osobą, którą byłam 3 miesiące temu.

Pati
Gość

zgadzam się z przedmówczyniami.Dokładnie mam tak samo:czuję swoją wartość i piękno,już nie wieszam się na mężczyznach i nie „żebram” o ich łaskawe spojrzenie na mnie jako na kobietę a nie jako obiekt seksualny. Rozkwitłam i w oczach płonie miłość i to coś nie wytłumaczalnego co przyciąga uwagę.Widzę podziw i dech w piersi zaparty na mój widok a nie lubieżne bezczelne spojrzenia.Dziękuję najświętszej mateczce za tę łaskę i za to świadectwo które otworzyło mi też na ten aspekt oczy.

W.
Gość

Czy modlitwa pompejańska o znalezienie chłopaka ma sens. Wiem, że brzmi to strasznie banalnie i dziecinnie ale ja bardzo chciałabym znaleźć w swoim życiu miłość.A od paru dniu dręcza mnie straszne wątpliwości…

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij