Marzena: Prosiłam Matkę Bożą własnie dzięki rozważaniom różańcowym abym była podobna do Niej: cicha i pokorna

Nowennnę do MBP chciałam odmawiac juz przed dwoma laty ale zawsze było coś, co mi przeszkadzało. Miałam jakies dziwne, wewnętrzne opory, których nie potrafię wytłumaczyć. Teraz wiem, że to było złe. Nowennę zaczęłam pod koniec pazdziernika i w połowie odmawiania części błagalnej wszystko zaczęło sie układac. Ciekawe jest to że nie ułozyło sie tak , jak ja myślałam, ale intencja się spełniła. Było trudno, nawet bardzo.
Read More

Weronika: Związek bez przyszłości

Nowennę Pompejańską odmawiam juz po raz 5... Za pierwszym razem spotkałam się z tą Nowenna w internecie, byłam bardzo rozbita i juz od dłuższego czasu szukałam sposobu na poradzenie sobie z różnymi problemami , które krzyczały w moim sumieniu. Modlitwa była jedynym ratunkiem . I oto , któregoś dnia po prostu Nowenna ukazała się przed moimi oczami.. Trochę zwlekałam abym ją zacząć ... w końcu to aż cały różaniec ! Kiedy ja dam rade go odmówić przy codziennych obowiązkach ?! .
Read More

Janina: Powrót syna z Niemiec

Mój syn pojechał do pracy w Niemczech w 2007 r. Nie powiodło mu się. Szukałam go przez Itakę, odnalazłam, ale nie chciał wracać. Kilka razy prosiłam, żeby wrócił, ale nie miałam dość siły, żeby pojechać i mu pomóc. Modliłam się prawie codziennie, aby Matka Boża otaczała go swoim płaszczem opieki i na pewno tak...
Read More

Bożena: Różaniec stał się dla mnie drogowskazem w życiu

Dziękuję Matce Bożej za częściowe i szczęśliwe zakończenie sprawy zawodowej mojego męża.Kochani odmówiłam 3 nowenny i było mi smutno,że sytuacja się nie zmienia,że maż mój jest tym przygnębiony ,a to ma wpływ na nasze życie rodzinne [wiem ,że nie działa to jak magia ale...\],ale trwałam w modlitwie.Wiedziałam ,że zwątpienie otwiera drogę złu.
Read More

Magdalena: Wymodlona łaska pracy

Witam wszystkich czcicieli nowenny pompejańskiej.Tą cudowną modlitwą wymodliłam wiele łask,ostatnio modliłam się o nową pracę w zawodzie .W 47 dniu nowenny otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę .
Read More

Składany obrazek z nowenną pompejańską

Taki składany obrazek, który łatwo mieści się w portfelu lub książeczce do nabożeństwa, to najprostsza metoda apostolatu różańcowego!

nowenna-pompejanska-harmonogram

 Zawiera obrazek Matki Bożej Pompejańskiej, historię nowenny pompejańskiej, instrukcję odmawiania nowenny oraz harmonogram kolejnych dni nowenny do wykreślania.

Zobacz podgląd w sklepiku internetowym

Suplika do Królowej Różańca Świętego!

suplika do królowej różańca

W tym obrazku zawarta jest cała uroczysta Suplika do Królowej Różańca oczywiscie z obrazkiem Matki Bożej Pompejańskiej.

Zobacz podgląd w sklepiku internetowym

Dla czcicieli bł. Bartola

modlitwa do bł. Bartola i obrazek

Przygotowaliśmy składany obrazek z biografią Błogosławionego oraz modlitwą o jego kanonizację. Cena: tylko 1 grosz!

Zobacz podgląd w sklepiku internetowym

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Składany obrazek z nowenną pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Te obrazki to świetna sprawa ja ostatnio bedąc w kościele zostawiłam kilka tych obrazków i można powiedzieć że „poszły niczym świeże bułeczki ”
I tak można szerzyć Nowenne 😉

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.