Sebastian: Modlitwa o pobłogosłwienie znajomości z konkretną osobą

Chciałbym złożyć swoje świadectwo. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się przypadkowo. Usiadłem w domu przed komputerem i widziałem otwartą stronę Nowenny którą wcześniej przeglądała moja mama. Z ciekawości zacząłem ją czytać, zerknąłem na czym polega odmawianie Nowenny oraz poczytałem świadectwa które mi się bardzo podobały. W pierwszej chwili pomyślałem to nie...
Read More

Sylwia: Maryja dała mi pracę

Witam, chcę, czuję i muszę podzielić się z wami moim doświadczeniem. W niedzielę 15.03.2015r. zakończyłam odmawianie nowenny pompejańskiej w intencji pracy. Przez długi czas nie mogłam znaleźć pracy, więc postanowiłam prosić i modlić się do Matki Bożej, aby mi pomogła. Nie było łatwo, ale udało się. We wtorek, dwa dni...
Read More

Natalia: Prośba z przed 3 lat

Witajcie! Swoją nowennę ukończyłam 3 lata temu. Zastanawia was pewnie dlaczego składam swoje świadectwo dopiero teraz, po tak długim czasie. Niestety, zboczyłam ze ścieżki wiary, co bardzo mnie i Boga rani. Nie potrafiłam zebrać się, przeprosić Go, ukorzyć się i przyznać do winy.
Read More

A.: Zmiany

Nowennę odmawiam od ponad pół roku. O nowennie dowiedziałam się od mojego chłopaka. Początkowo w intencji uzdrowienia oczu. Głęboko wierzę, że zostanę wysłuchana. Jakieś 3 miesiące temu zaczęłam się też modlić w intencji mojego związku z chłopakiem. Nasz wspólna przyszłość jest niepewna. Przeczytaj A.: Zmiany
Read More

Paulina: W czasie odmawiania Nowenny w moim życiu miało miejsce wiele cudów

Witam wszystkich. Aktualnie jestem na początku odmawiania drugiej NP w intencji odnalezienia miłości. Modliłam się już o miłość w trakcie pierwszej nowenny. Muszę powiedzieć, że okres odmawiania Nowenny był jednym z najpiękniejszych w moim życiu. Już w pierwszych dniach modlitwy osoba o której odwzajemnienie uczuć się modliłam odnowiła ze mną kontakty. Spotykaliśmy się prawie przez cały okres odmawiania Nowenny potem jednak z jego strony znowu pojawiła się wola rozluźnienia znajomości. Modlę się teraz o miłość (już nie tej konkretnej osoby, choć mam go w moich myślach), zdaję się na łaskę Mateńki. Wierzę, że jeśli on jest mi pisany to będziemy razem. Jeśli nie mam nadzieję, że w moim życiu pojawi się ktoś inny kogo pokocham z wzajemnością.

W czasie odmawiania Nowenny w moim życiu miało miejsce wiele innych cudów. Dostałam propozycję zmiany pracy. Co prawda nie zaakceptowałam jej, czego później żałowałam, ale po jakimś miesiącu po zakończeniu Nowenny pojawiła się kolejna atrakcyjniejsza oferta którą z radością przyjęłam. Wierzę, że to zasługa Mateńki Najświętszej, wszystko potoczyło się tak łatwo i sprawnie i to w momencie kiedy tej zmiany pracy naprawdę potrzebowałam.

Ponadto otrzymałam łaskę pogłębienia mojej wiary. W czasie Nowenny przystąpiłam do sakramentu pokuty 3 razy, do tej pory spowiedź traktowałam automatycznie, jako coś co trzeba zrobić 2 razy w roku. Zaczęłam też się częściej modlić w ciągu dnia co wcześniej mi się nie zdarzało.
Jak wspomniałam czas odmawiania Nowenny był pięknym okresem w moim życiu i cały czas czułam opiekę Mateńki, nawet gdy zdarzało się, że nie do końca wszystko było po mojej myśli. Wszystkim z całego serca tą modlitwę polecam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paulina: W czasie odmawiania Nowenny w moim życiu miało miejsce wiele cudów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

dygresja
Słowa księdza (dzisiaj)
Ludzie traktują NP jak talizman, przymuszają Pana Boga, a on ma inne plany.
Dlatego pewnie często w NP otrzymujemy coś innego, niż prosiliśmy, a o tym On zdecydował i nasza modlitwa która jest ważna.

Magdalena
Gość
Magdalena

Paulino -,,Proście a będzie wam dane” Ufaj w sercu ,że nad całym Twoim życiem jest płaszcz Matki Bożej,która chroni Ciebie przed złem i poprowadzi do tego najlepszego wyboru ,miłości prawdziwej i prostej.Z całego serca życzę byś jak najczęściej doświadczała miłości Bożej ,ludzkiej a Twe serce nigdy nie straciło radości z kochania bliźniego.

Ela
Gość

W listopadzie’2013 podjęłam modlitwę Nowenną Pompejańską za kolegę mojego syna, 33-letniego Darka. Jest po ciężkim wypadku komunikacyjnym w lecie 2013 (jechał motocyklem, inny kierowca wymusił pierwszeństwo). Powstały tragiczne skutki i szkody w jego zdrowiu, najbardziej ucierpiał mózg.

—–
Całość
http://pompejanska.rosemaria.pl/?p=6670

Obrazki z nowenną pompejańską?