Wioletta: Podziękowanie Matce Bożej

O Nowennie pompejańskiej pierwszy raz usłyszałam od swojej córki,kiedy opowiedziała mi że jedna z koleżanek modli się o zdrowie swojego przyjaciela.Bardzo zainteresowałam się tą modlitwą i od razu szukałam informacji,jak ją odmawiać.Postanowiłam w niedługim czasie odmówić swoją pierwszą nowennę.Do dzisiaj odmówiłam trzy nowenny.Przeczytaj Wioletta: Podziękowanie Matce Bożej
Przeczytaj całość

Luba: „Strąca władców z tronu, a wywyższa pokornych” (Łk 1,52)

Ukończyłam właśnie piątą Nowennę Pompejańską i już zaczęłam kolejną. W tych trudnych czasach intencji do modlenia wciąż przybywa i w Bogu jedyna nadzieja, a Matka Boża jest najlepszą Pośredniczką dla nas.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dziękuję Ci Mateczko

Witajcie chciałam się podzielić z wami łaskami jakie otrzymałam odmawiając Nowennę .Na początku nie wierzyłam że dotrwam do końca jednak udało się.Modliłam się o powodzenie operacji i zdrowie dla syna .Matka Boża wysłuchała mnie wszystko przebiegło pomyślnie i do tej pory jest w dobrze.Jednak nie tylko to otrzymałam .Poprawiły się...
Przeczytaj całość

Maria: małżeństwo

Pragnę podziekować Matce Bożej za uratowanie małzenstwa mojego syna.Moja córka odkryła ze synowa zdradza mojego syna nie miała siły aby dzwigać to sama i nie wiedziała jak postąpić w tej sytuacji powiedziała o tym mnie przedstawiła mi dowody zdrady.Wrociłam własnie z rekolekcji w sercu miałam niesłychany pokoj Boży,natychmiast uruchomiłam pogotowie...
Przeczytaj całość

Nowenna w intencji taty… działa każdego dnia

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w bardzo trudnym momencie życia. w tym dniu, mój tato, miał trzy zawały. Trzeci z nich doprowadził do obrzęku płuc, który z kolei doprowadził do zatrzymania akcji serca, później ją przywrócono, ale tato nie odzyskał wtedy przytomności. w bardzo ciężkim stanie został przewieziony na OIOM. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Michał: Świadectwo otrzymania łaski pracy

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Różańca Świętego.

Witam. O Nowennie pompejańskiej opowiedziała mi żona. Nie ukrywam, że te opowieści a także informacje zawarte na stronie internetowej potraktowałem z dużym dystansem. Od jakiegoś czasu miałem problemy ze znalezieniem stałej trwałej godnej pracy. Żona namawiała mnie bym rozpoczął odmawianie Nowenny w intencji znalezienia pracy, ja mimo to, że miałem sporo czasu -nie pracując -na modlitwę, jakoś się wykręcałem. Po Wielkanocy zatrudniono mnie w firmie gdzie obiecywano mi podpisanie umowy z początkiem maja, przez 2 tygodnie kwietnia pracowałem bez umowy, była to jednak praca tak czułem nie dla mnie, ta praca mnie stresowała irytowała nie dawała poczucia bezpieczeństwa psychicznego i finansowego. W między czasie dowiedziałem się od żony, że zaczęła odmawiać Nowennę pompejańską w intencji znalezienia dla mnie dobrej godnej pracy.

Drugiego czy trzeciego dnia Nowenny odmawianej przez żonę otrzymałem telefon z propozycją pracy, która mi odpowiadała dawała satysfakcję psychiczno-finansową. Zostałem zaproszony na 3 dni próbne po których miano zdecydować czy zostanie ze mną nawiązana współpraca. Pierwszego dnia próbnego rozpocząłem odmawianie Nowenny pompejańskiej w intencji godnej trwałej pracy dla mnie. Nie modliło mi się łatwo (odmawiałem 4 części różańca)moje myśli zamiast skupić się na modlitwie uciekały gdzieś daleko, martwiłem się czy się dobrze modlę. Pocieszenie w strapieniach dawały mi: obietnica Matki Bożej Pompejańskiej, iż Nowenna jest „ Nowenną Nie do odparcia” i świadectwa łask otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Nie traktowałem i nie traktuję Nowenny jako jakiegoś „czaru” wierzyłem i wierzę nadal, że nawet jeżeli prośba zanoszona w Nowennie nie zostanie wysłuchana tak jak byśmy tego chcieli, to i tak wiem, że dzięki obietnicom danym przez Matkę Bożą z Pompejów Bóg obdaruje nas Łaskami, które faktycznie są nam potrzebne i nie zostawi nas bez Swojej pomocy.

Po trzech dniach próbnych nie byłem przekonany czy dostanę pracę o którą się starałem, z lękiem oddałem to wszystko Matce Bożej Pompejańskiej odmawiając kolejne dni Nowenny. Kolejnego dnia zaproponowano mi umowę próbną na okres trzech miesięcy . Zrezygnowałem ze współpracy z firmą gdzie nie miałem podpisanej umowy i rozpocząłem pracę na okresie próbnym. Odmawiając Nowennę przychodziły kolejne zwątpienia czy na pewno będę miał pracę na dłużej czy dobrze zrobiłem podejmując tę pracę a rezygnując z poprzedniej, często po ludzku bałem się, ale modląc się przychodziły chwile wytchnienia i spokoju. Nowennę w intencji pracy skończyłem odmawiać 15.06 żona kilka dni wcześniej, byłem jeszcze na okresie próbnym i nie miałem informacji czy zostanie mi przedłużona umowa. Czekałem pełen nadziei czasami obaw i niepewności. Ale głęboko wierzyłem mimo lęku że za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej Bóg wysłucha zanoszonej prośby – mojej i żony w Nowennie Pompejańskiej. I faktycznie prośba w intencji godnej trwałej pracy dla mnie została wysłuchana.

Z końcem lipca przedłużono mi umowę o rok . Głęboko wierzę i wiem , że to właśnie za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej prośbę zanoszoną w Nowennie Pompejańskiej wysłuchał Pan Bóg. Bogu Niech będą dzięki. Teraz odmawiam już drugą nowennę z wiarą i nadzieją, że również zostanie wysłuchana. Kiedyś trudno było mi „zmówić” dziesiątek Różańca teraz nie wyobrażam sobie bym nie modlił się na Różańcu, jest to wspaniała modlitwa która ratuje moje życie i daje nadzieję na życie wieczne. Staram się jak tylko mogę szerzyć dobrą nowinę o Różańcu i Nowennie Pompejańskiej wśród moich bliskich i znajomych. Tych, którzy nie są pewni czy modlić się Różańcem czy warto podjąć trud Nowenny Pompejańskiej, bez wahania odpowiem warto!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Michał: Świadectwo otrzymania łaski pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość

Michale dziękujemy za to świadectwo takie ludzkie przezycia że się udało dają ukojenie strapionym duszom, pozdrawiam cie gorąco i mam nadzieje ze to będzie praca do emeryturki niezwykle satysfakcjonująca:)

Tomek
Gość

Moja sytuacja jest podobna,może nawet gorsza ,(na forum wolę o tym nie pisać),ale straciłem już jakąkolwiek nadzieję na znalezienie GODNEJ!, UCZCIWEJ! pracy i takiej żebym mógł utrzymać z niej rodzinę i być niezależnym.
Moje CV wygląda jak lista zakładów pracy itp. :/

Anna
Gość

Panie Michale,czytam Panskie Swiadectwo I Bogu dziekuje za Laske pracy ktora Pan otrzymał za wstawiennictwem Matki Bozej ! Mam pomysł,moze Pan w swoim środowisku założy męskie kółko różańcowe .
Nazwie Go Pan według swego upodobania. Jest bardzo duzo kołek różańcowych zakładanych i prowadzonych przez kobiety,moze,Matka Boza wstawiając sie do Boga z Pańska intencja,chce cos od Pana ,moze wlasnie tego chce od Pana,swiat potrzebuje modlących mężów,opiekunów rodzin,na wzór Sw.Jozefa.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!