Michalina: modlitwa o zdrowie syna

Witam! Chciałam się podzielić świadectwem o nowennie pompejańskiej. Gdy zaczęłam odmawiać ją pierwszy raz niestety przeciwności sprawiły, że nie skończyłam jej. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna Przemka. Ale po tygodniu zawzięłam się i zaczęłam znowu odmawiać nowennę i mimo przeciwności skończyłam ją. W trakcie odmawiania mój syn ani...
Przeczytaj całość

Patryk: Koniec rozłąki

Mam na imię Patryk, mam 31 lat i chcę podzielić się z Wami moim świadectwem. Choć jestem osobą jeszcze młodą, to życie zdążyło mnie już doświadczyć. Nie wchodząc w szczegóły, powiem tylko, że był taki moment w moim życiu, gdy moja żona i kilkumiesięczna córeczka były oddalone ode mnie o 500 kilometrów. Przeczytaj Patryk: Koniec rozłąki
Przeczytaj całość

Ela: Blisko rok z nowenna

Wyjechalam z Polski na studia zagranice, pozniej calkiem niezle radzilam sobie zawodowo, poznalam przyjaciol, zwiedzilam spory kawalek swiata. Ale zycie osobiste zupelnie w rozsypce. Zawierzylam wszystko Maryi i postanowilam zaczac na nowo w Polsce. Czulam ze bedzie dobrze. Minelo kilka miesiecy, bezskutecznie szukam pracy, stracilam swoja niezaleznosc, mieszkam u rodzicow i z dnia na dzien coraz trudniej mi sie odnalezc.
Przeczytaj całość

Alina: Dziękuję Ci Maryjo za Twoją pomoc

NP zaczęłam odmawiać w styczniu 2017. 4 lata wcześniej odmawiałam mechanicznie cały różaniec i koronkę do Miłosierdzia Bozego. Moje córki odmawiały NP parę miesięcy wcześniej,ale ja nie wiedziałam o co chodzi w tej modlitwie. W styczniu miałam wrażenie,że Maryja zachęca mnie do modlitwy w konkretnej intencji, wkrótce natknęłam się na wypowiedź ks. Piotra Glasa w internecie i natychmiast zaczęłam sie modlić Nowenna Pompejanska i Nowenna do Matki Bozej Rozwiazujacej Węzły.
Przeczytaj całość

AGNIESZKA: bratanek otrzymał stałą pracę

I pomyśleć, że wcześniej miałam obawy czy podołam tej modlitwie. Ale jak już zaczęłam ją odmawiać, to nie mogę przestać. Staje się ona codziennym pokarmem dla duszy, bez którego nie da się już żyć. Jest jak życiodajna woda, która oczyszcza nas i daje siły do zmagania się z przeciwnościami losu, napełnia pokojem i nadzieją na przyszłość. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Martyna: Nieraz miałam ochotę zostawić to wszystko

Witam wszystkich! Ja rownież chciałabym złożyć swoje świadectwo dotyczące nowenny.  Odmówiłam modlitwę dwa razy.  Pierwsza intencja została wysłuchana – wciąż dostaję nowych sił do wytrwania w trudnej sytuacji, w której się znajduję, co więcej, do pierwszej nowenny dołączyłam drugą intencję – o zdanie matury.

Istaniało prawdopodobieństwo, że moglam nie zdać jej w tym roku. Miałam bardzo duże problemy z matematyką. Poświęcałam jej dużo czasu, ale mimo to,  próbne egzaminy ledwo zdawałam, a jeden zdażyło mi się nawet oblać.  Od zawsze bałam się też mówić w obcym języku. Mimo biegłej znajomości angielskiego, gdy przyszło się odezwać, dostawałam paraliżu, bulów brzucha, zbierało mi się na wymioty, cała dygotałam, oblewal mnie pot, płakałam i nie mogłam się wysłowić. Tak było od dziecka. 

Wiedziałam, że nowennę odmawiamy tylko w jednej intencji,  ale miałam nadzieję, że Mateczka przyjdzie mi z pomocą również i w tej sprawie.  I się nie zawiodłam. Matematykę zdałam na 70%, a angielski dosłownie cudem, ale zdałam! Dzięki temu mogę iść na studia już teraz, a nie poświęcić kolejny rok na zdanie matury. Otrzymałam też wiele innych łask. Min. Taką, że jestem blisko Boga jak jeszcze nigdy w życiu.

Druga nowenna nie została jeszcze wysłuchana, ale mam nadzieje, że pewnego dnia to nastapi.

Potwierdzam również, że przychodzi wiele trudności. Nie raz miałam ochotę zostawić to wszystko, „bo po co. I tak się przecież nie uda.”. Przychodzi wiele okropnych myśli,  zwątpienie, a podczas modlitwy dopada wielkie zmęczenie, bądź niemożność skupienia. Teraz odmawiam dwie nowenny jednocześnie i jestem na etapie, w którym mam wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie. Jest ciężko, ale nie poddam się i wy też się nie poddawajcie! Nie traćcie wiary! Maryja zawsze przyjdzie wam z pomocą! Dziękuję Ci, Matko, za wszystko, co otrzymalam za Twoim wstawiennictwem!

Martyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Martyna: Nieraz miałam ochotę zostawić to wszystko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
basia
Gość

Cudownie,że wierzysz i nie poddajesz się w modlitwie. Ja też odczuwam zmęczenie ale nie poddaję się i trwam z różańcem w ręku. Ja modlę się o upragnione dziecko, gdyż od kilku lat nie mogę zajść w ciążę. Wierzę, że Maryja mnie wysłucha i pobłogosławi nam z mężem.
Powodzenia na studiach, z Maryją dasz radę je ukończyć.Ja przed każdym egzaminem pisemnym z matury chodziłam na mszę i prosiłam o pozytywne wyniki tych egzaminów- udało się dzięki modlitwie.Studia też skończyłam dzięki Maryi.
Bądź dzielna dasz radę.
basia

Obrazki z nowenną pompejańską?