Ania: Bardzo polubiłam tę modlitwę i muszę stwierdzić, że różaniec uzależnia

Chciałam złożyć świadectwo. Swoją pierwszą NP ZACZĘŁAM ODMAWIAĆ 1 LISTOPADA 2013 R. Dowiedziałam się od koleżanki o niej . po wejściu na stronę nowenna pompejańska zaczęłam się wahać czy starczy mi czasu i czy wytrwam oraz ataków złego. Zaryzykowałam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia drugiej połówki ( nadmieniam...
Read More

Marianna: Dziękuję Ci Matko

Zakończyłam piątą już Nowennę Pompejańską. W zasadzie od kiedy zaczęłam je odmawiać nie robię przerwy. Wiele osób pisze, że ta Nowenna uzależnia. Moim marzeniem też jest, aby móc ją odmawiać już do końca życia. Nie mogę powiedzieć, że zatapiam się w modlitwie, są dni lepsze i wiele gorszych, kiedy odmawiając różańce, błądzę myślami po bezdrożach całego mojego życia, a bywa, że wybiegam do przodu, ale prawie każdego dnia budzę się o czwartej trzydzieści i biorę różaniec do ręki. Po odmówieniu dwóch części mogę zaczynać dzień.
Read More

Ania: Zdrowa coreczka

Witam! Pragne podzielic sie moim doswiadczeniem. Dotyczy ono narodzin naszego drugiego dziecka, ktore przyszlo na swiat 3 miesiace temu. Kiedy podczas ciazy uslyszalam ze wystepuje podwyzszone ryzyko wystapienia zespolu Downa zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanska. Proponowano mi dokladniejszy test potwierdzajacy, ale to nie byla dla mnie opcja. Swiadomosc choroby niczego by nie zmienila. W trakcie modlitwy o zdrowe dziecko przy okazji poprosilam o dziewczynke (jesli mozliwe). Najswietsza Matka wysluchala obu prosb -urodzilam zdrowa dziewczynke! Chwalmy Matke Swieta - dziekuje Ci o Pani!
Read More

Renata: światełko

Nowennę odmawiam drugi raz w tej samej intencji . Pierwszy raz uzyskałam pomoc  i teraz tez już tygodniu odmawiania znalazłam światełko w tunelu. Ta nowenna naprawdę jest nie do odparcia przez złego polecajmy ja wszystkim którzy mają jakiekolwiek kłopoty Mateńka na pewno ich wysłucha.
Read More

Teresa: Dziękuję Maryjo za ten „deszcz” łask

Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego z Pompejów za deszcz łask , który za Twoim pośrednictwem spłynął na moją rodzinę : córka, która cierpiała na chorobę Hashimoto ma teraz dobre wyniki i jest w upragnionym stanie błogosławionym, synowa po wielu latach znowu zaszła w upragnioną ciążę, mąż został uleczony z nerwicy.Modliłam się również, żeby mąż rzucił palenie.
Read More

Justyna: zostaliśmy rodzicami Jasia

Nareszcie mogę dać upragnione świadectwo:cierpię na niepłodność i z mężem czekaliśmy na dzieciątko 5 lat. W 2010 roku trafiliśmy do lekarza zajmującego się naprotechnologią i 10 miesięcy później byłam już w ciąży. Nasza córeczka urodziła się 23 grudnia 2011 i żyła 15 dni. Miała ciężką wadę serca, która nie została wykryta w ciąży. bardzo to przeżyliśmy, ale Pan Bóg dodał sił. W dniu odejścia naszego dziecka dostaliśmy różaniec- była to pierwsza sobota miesiąca i byliśmy na nabożeństwie, potem dowiedzieliśmy się, że nasza córeczka zmarła.

To był dla mnie widzialny znak od Matki Bożej, że jesteśmy pod jej Matczyną opieką i że mamy modlić się na Różańcu. Zaczęliśmy z mężem gorąco prosić o kolejne dziecko i znów wróciliśmy do leczenia, tak upłyną prawie rok. 8 grudnia w Niepokalane Poczęcie MNP modliliśmy się w godzinę Łaski i stał się cud- począł się nasz syn.

Oczywiście wielka radość, ale i wielki strach co będzie dalej. o NP powiedziała mi znajoma, zaczęłam odmawiać w lutym i do tej pory modlę się nieustannie. Ciąża przebiegała trudno- najpierw tachykardia u dziecka, potem moje problemy z ciśnieniem, ciągły strach. Bywały dni że brakowało mi wiary i diabeł wtedy mocno działał, ale Matka zsyłała wiele łask. Na koniec okazało się, że jeszcze chwila i pękła by mi macica, bo poprzedni szew po cesarce był źle zszyty.

Matka Najświętsza uchroniła nas od wszystkiego i dziś mamy tygodniowego zdrowego synka. moja wdzięczność nie zna granic. Ta modlitwa ma wielką moc, a Maryja lituje się nad cierpiącymi. Nie traćcie wiary i wytrwałości w modlitwie. Maryjo moje całe życie poświęcam Tobie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Justyna: zostaliśmy rodzicami Jasia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
basia
Gość

Cudownie,że zotaliście rodzicami,dużo zrówka życzę dla Was i dla Jasia, będzie dobrze, zaufałaś Matce Najświętszej a to najażniejsze. Ja też cierpię na niepłodność,leczę się dobrych parę lat, ponad rok temu wyciełam mięśniaki, poddałam się zabiegom inseminacji, ale medycyna jest bezradna w moim przypadku. Modlę się poprzez Nowennę do Maryi i wierzę, że mnie również wysłucha i my też z mężem zostaniemy niedługo rodzicami.
Wielu łask Bożych dla Twojej rodziny, jesteście otoczeni pięknym płaszczem Maryi.
basia

Beata
Gość

Ja też modliłam się NP o łaskę macieżyństwa. Niestety kilka tygodni temu wyniki badań wykazały,że mąż jest bezpłodny. Wciąż się modlę o dziecko,choć czasami mam wątpliwości czy to ma w ogóle sens. Czy inseminacja jest zgodna z nauką Kościoła?

Justyna
Gość
Justyna

inseminacja nie jest zgodna z nauką Kościoła, ponieważ zapłodnienie nie odbywa się w warunkach naturalnych, czyli w akcie małżeństwa. zaufajcie Matce Bożej i jej wstawiennictwu. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, ale trzeba gorąco prosić. życzę wytrwałości w modlitwie.

Ryszard
Gość
Ryszard

Poddawać się nigdy nie wolno, choćby nastała ciemna noc. Bóg doświadcza, ale nie tak abyśmy nie wytrzymali a sukces jest wielki…
„Uważaj, abyś nigdy nie zniechęcała się na widok tego, że jesteś otoczona duchowymi słabościami. Jeżeli Bóg pozwala ci popaść w jakąś słabość, to nie dlatego aby cię opuścił, ale tylko dlatego, aby ugruntować cię w pokorze i sprawić, abyś na przyszłość była ostrożniejsza.” o. Pio
Do dzieła i głowa do góry…

basia
Gość
Do Beaty. Pocztyaj sobie w necie na czym polega inseminacja, nie jest in vitro, jak często ludzie uważają. Uważa, że powinnaś udać się z wynikami męża do kilku lekarzy, czasmi ich interpretacje wyników są różne, znam to z własnego doświadczenia. Bezpłodność mężczyzn można leczyć, nie poddawajcie się, to najgorsze co możecie zrobić. Rózaniec w rękę i szukaj dobrych lekarzy-specjalistów w swojej okolicy. Ja polecam POLICE- Klinika Bezpłodności, ale nie wiem czy nie jest dla ciebie za daleko. Módl się i szukaj pomocy u wielu lekarzy, może któryś wpadnie na pomysł leczenia, który Wam pomoże. Ja modlę się i wierzę, że… Czytaj więcej »
Aga
Gość

Polecam wybrać się na Mszę z modlitwą o uzdrowienie 🙂 Na wielu takich mszach Jezus leczy z niepłodności 🙂

Beata
Gość

Dziękuję kochani za te podpowiedzi,za pomoc.Może rzeczywiście powinnyśmy skonsultować się z innymi lekarzami.Basiu też ufam,że Matka Boża nas wysłucha. Nowenna Pompejanska bardzo zbliżyła mnie i męża do Boga. Zawierzam sie cała Maryi i wiem,że Ona jest przy nas i nas prowadzi. Będę się modlić,bo w Panu jest jedyna nadzieja i wiem,że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Szczęść Boże

Bożena
Gość

Nowenna Pompejska,to Lek Od Matki Bożej na każde nasze troski,zmartwienia ,niepowodzenia,które podczas Modlitwy nagle oddalając się, przestają byc ważne,na ich miejsce wkracza Światło Nadzieji..Dzięki Tej Pięknej Nowennie do Królowej Różańca Świętego,znalazłam ukojenie,oraz pózniejszą Radośc, z wysłuchania mojej Modlitwy.Dziękuję Ci Pompejska Pani za Dar Twojego Litościwego Serca ,oraz za okazaną mi Łaskę.Twoja Czcicielka,Bożena….

Asia
Gość
Justyna, bardzo się cieszę Waszym szczęściem, a Twoje świadectwo dodaje mi sił. Nasz córeczka odeszła tuż po narodzinach w czerwcu zeszłego roku, co było dla nas zaskoczeniem, bo żadna wizyta lekarska nie zapowiadała takiego scenariusza. Nawet nie zaczerpnęła tchu. Teraz ja modlę się o to, abym znów została mamą. Ale najpierw muszę pokonać strach przed tym, że sytuacja się powtórzy. Mój strach jest wielki, mojego męża jeszcze większy, bo paraliżujący. Najbardziej potrzebuję powrotu mojego zaufania do Boga, i o to się modlę w N P. O swoje i męża zaufanie oraz usuniecie naszego lęku. Twoje świadectwo mnie umacnia, dziękuję. Niech… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?