Anonim: Różaniec stał się moim „nałogiem”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalanie Poczęta. Zawsze byłam osobą wierzącą i praktykującą, a mimo to w pewnym momencie życia oddaliłam się od Boga "współpracując z Nim" na własnych warunkach. Jednak Bóg znalazł mnie i dał mi znać, że muszę zmienić swoje życie. Zbieg pewnych życiowych niepowodzeń i ogólne wewnętrzne przekonanie, że coś jednak nie jest tak jak powinno sprawił, że zaczęłam szukać prawdziwej, "żywej wiary". Na Nowennę Pompejańską natrafiłam przypadkowo w internecie, kiedy szukałam rozwiązania pewnego problemu związanego ze zdrowiem mojego dziecka.
Read More

Maria: Zaręczyny- „wspólnymi siłami”

Pragnę złożyć świadectwo jak Matka Boża wysłuchała nowenny pompejańskiej, którą odmawiałam poniekąd razem z moją koleżanką z pracy. Moja koleżanka jest pielęgniarką. Bardzo często pracuje ciężko na dwóch etatach. Ma też swoje problemy zarówno rodzinne jak i sercowe.
Read More

Patrycja: Dziesiątego dnia wydarzył się cud

Gdy dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej, byłam w bardzo trudnej sytuacji pod każdym względem. Zaczęły się też moje problemy ze zdrowiem. Czułam się coraz gorzej, aż straciłam przytomność na przystanku, gdy jechałam do pracy. Lekarze twierdzili, ze to stres, ale ja leczyłam się na nerwice od dawna więc wiedziałam doskonale, ze te objawy są zupełnie inne. Wtedy usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej.
Read More

Edyta: Moje 15 nowenn…

Dziękuję Ci Matko, że wysłuchałaś mojej już kolejnej Nowenny, w intencji pracy dla mojej Mamy! Modliłam się o to aby Mama nie jej nie straciła! Dziękuję Ci Matko, że słuchałaś nawet kiedy ja błądziłam myślami!
Read More

Magda: Podziekowanie dla Maryi za otrzymane laski

Witam serdecznie,chcialabym zlozyc swiadectwo otrzymanych lask od Najswietszej Maryji.Powinnam napisac juz dawno to swiadectwo.Jestem szczesliwa,ze znalazlam ta modlitwe jest piekna I trudna ale zmienia zycie i czlowieka.Odmowilam szesc nowenn I nie jestem wstanie opisac wszystkiego,dlatego chce napisac jakie laski otrzymalam.Przeczytaj Magda: Podziekowanie dla Maryi za otrzymane laski
Read More

Jolanta: Przypadkowo natrafiłam na nowennę pompejańską

Odmawiam już trzecia NP.w intencji zdrowia mojej b.chorej mamy. Mama ma 78 lat i choruje na raka.w marcu miała wznowę i choroba w zastraszającym tempie ją zabijała.Lekarka zdawkowo powiedziała że są nowe guzy, że wiek mamy ,że inne choroby-2 zawały, bajpasy, stenty, nadciśnienie, cukrzyca………chciała dać do zrozumienia o stanie zdrowia mamy. Z mojej strony załamanie w zasadzie sytuacja beznadziejna.modliłam się ale strach mnie paraliżował.W tyn czasie trudno to wytłumaczyć zaczęły się dziać dziwne rzeczy .

Natrafiłam na grupę wyjeżdżającą do grobu O.Pio- poszły intencje o zdrowie, wysłałam też intencje do Fatimy,do św.Rity sama też intencje zostawiłam w jednej z Bazylik w Rzymie .Przypadkowo natrafiłam na nowennę pompejańską w internecie.Początki -fatalne z mojej strony.Czytałam po kilka razy jak ja odmawiać i broniłam się,że nie dam rady.Dałam radę .Pierwsza intencja o zdrowie mamy :aby chemia w czasie leczenia zadziałała.Zostałam wysłuchana .

Chemia dała dobre leczenie chociaż po pierwszym podaniu mama praktycznie już odchodziła -miała b.złe wyniki krwi.Każde podanie następne z wielkimi trudnościami-ale pomimo b.słabej i oszczędnej chemii dawała rezultaty.Kiedy zakończyłam odmawiać pierwszą nowennę pompejańską poczułam znowu strach .Ze to wszystko tylko na chwile, modliłam się aby choroba się cofnęła i nigdy nie powróciła.Trzecia nowenna pompejańska -jestem w trakcie odmawiania aby marker nowotworowy był w normie i się nie podwyższył. Jak będzie nie wiem ,ale wierzę że Matka Przenajświętsza mnie odnalazła .W czwartek mama ma kontrolne badania

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Jolanta: Przypadkowo natrafiłam na nowennę pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anka
Gość

Jolu wiele zdrowie życzę Twojej mamie i wiele wytrwałości Tobie. Jesteście obie bardzo dzielne….Od takiego świadectwa serce rośnie…

Ala
Gość
Życzę też Twojej mamie wiele zdrowia, a Tobie szczęścia w życiu. a wierzę, że znaki zawsze coś znaczą. Ja w trakcie swojej pierwszej NP miałam pewne znaki, potem okazało się, że właściwie dzięki nim powinnam działać a nie siedzieć jak trąba. Nie miałam z kim o tym powiedzieć, zapytać o radę. Zresztą mam nadzieję, że nie straciłam przez to zbyt wiele, to się dopiero okaże. Ja się dopiero uczę jak żyć z modlitwą i jakimiś możliwymi znakami i łaskami, co z tym robić jak ich nie ominąć i nie zlekceważyć. Bo zaczęcie NP to trochę jak zaczęcie nowego życia, niby… Czytaj więcej »
Ala
Gość

Przepraszam Jolu, muszę się poprawić. Do Ciebie chciałam napisać o zdrowiu mamy, a kwestia otwartych drzwi miała być do Teresy. Cóż, miałam wczoraj otwartych kilka świadectw, wszystkie czytałam i o wszystkich myślałam, pomyłka 😉 Akurat ja mam mamę też ciężko chorą, ale w jej przypadku musiałaby pomóc też sama sobie, tylko nie chce. Może powinnam się modlić o zmianę jej nastawienia 🙁

jolanta
Gość
jolanta
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy.w moim świadectwie nie napisałam jeszcze,że wszystko tj. rozpoznanie choroby zaczęło się też przez działanie Matki Przenajświętszej.Mama na imieniny 24 czerwca dostała kwiaty i z ciocią zaniosłyśmy je przed figurę Matki Bożej w naszej Parafii.Odchodząc ciocia powiedział Mateńko opiekuj się naszą Jasią .Wtedy nikt nawet nie podejrzewał ,że mama ma nowotwór.Po upływie może tygodnia mama trafia do szpitala i tam dowiaduje się o strasznej chorobie.Te fakty po kojarzyłam dużo później i wiem że to że mama z tą choroba żyje /3 lata/ to tylko i wyłącznie pomoc i wstawiennictwo Panienki Przenajświętszej. Alu masz rację i zgadzam… Czytaj więcej »
Klaudia
Gość
Klaudia

Zdrowią Ci życzę i będę się modliła o twoją mame.

Jolanta
Gość
Jolanta

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy.Serdecznie dziękuje Klaudii i Z Panem Bogiem

córka Maryi
Gość
córka Maryi

proszę, pomóżcie mi w moich modlitwach, również w nowennie pompejańskiej wyprosić łaskę cudu zdrowia dla Leona z jego ciężkiej choroby, choćby jedną dziesiątką Różańca świętego.

mama
Gość

proszę o modlitwę w intencji mojego syna Leona, o łaskę cudu uzdrowienia z jego ciężkiej choroby. Proszę, jeśli kto może może niech mnie wspomoże w moich modlitwach przez serce i ręce Maryi do dobrego Boga o wysłuchanie mojej jakże gorącej prośby.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.