Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Nie byłam pewna czy podołam, ale tak naprawdę była to ostatnia deska ratunku, gdyż stan Taty się pogarszał
Read More

Joanna: Dziękuję Ci Matko Boża!

Dziękuję Ci Matko Boża że mogłam odmówić kolejną nowennę do Ciebie. Odmawiałam ją od 15 sierpnia do 7 października prosząc Maryję o potrzebne dla mnie łaski. Dwa wydarzenia odczułam jako namacalną opiekę i pomoc Maryi w moim życiu. Polecajcie jej swoje sprawy, problemy.
Read More

Agnieszka: Zmiany dzięki nowennie

Moja główna intencja nie została wysłuchana od razu, jednak moje życie zmieniało się. Stałam się bardziej cierpliwa, łagodna i spokojna na to, co czeka każdego dnia.
Read More

Agata: Dziękuję Matce Boskiej za pokazanie mi drogi

W naszej rodzinie od długiego czasu źle się działo, i w moim małżeństwie i ze mną samą. Ciągłe rozterki, napady lękowe, bezradność - czułam, jakby wszystko działo się poza mną.
Read More

Joanna: Czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę.

Nie zawsze było łatwo, często odczuwałam trudności w odmawianiu nowenny, zwłaszcza pod koniec, czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę. Podczas modlitwy powierzałam siebie oraz swojego chłopaka w opiekę Najświętszej Maryi Panny.
Read More

Joanna: uzdrowienie córki

4 lata temu córka mając 9 m-cy była przez 0,5 roku na seriach niekończących sie antybiotyków,3 razy w szpitalu. Leukopenia, na szcz5egółowych badaniach w akademii medycznej w Gdansku wypy6tywano o białaczkę w rodzinie.pobrano próbki krwi,a ja tymczasem z internetu dowiedziałam sie o nowennie plompejanskiej,którą w tej intencji odmówiłam.

Po tygodniu od rozpoczecia dowiedziałam się o „książkowych „wynikach.Dziś jest piekną zdrową córeczką,która choruje mniej niż przeciętnie dzieci w jej wieku.teraz jestem w 6 dniu nowenny za tate chorego na raka z przerzutami,gdzie lekarze powiedzieli”przegrana gra”.Ja wiem ze dla Maryji nie ma sytuacji bez nadzieji.Prosze o wsparcie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Joanna: uzdrowienie córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wspaniałe świadectwo! Nasza kochana Meteńka, wstawia się za nami, w najtrudniejszych sytuacjach. Wydawałoby się, że nie ma nadzieji.. i dowiadujemy się o Nowennie Pompejańskiej. Wierzę, że i Twój Tata dozna miłosierdzia Pana. Ja również modlę się za mojego Tatę, w krótce opublikuję tutaj świadectwo, bo dzieją się cuda.. w moim życiu, w życiu całej mojej rodziny.. prawdziwe CUDA!
Niech Bóg Cię Błogosławi, Twoją córeczkę, Twojego Tatę i całą Twoją rodzinę.

joanna
Gość
joanna
Kasia37
Gość
Kasia37

Przez Niepokalane Serce Maryi, Królowej Różańca św. z Pompejów oddaję Bogu zdrowie i życie Twojego Taty, Asiu!

Joanna
Gość
Joanna

Kochani, wysłuchajcie mszy i spotkania modlitewnego prowadzonego przez Ojca Daniela 🙂 Przesyłam link poniżej 🙂
Spotkania odbywają się w Częstochowie w sanktuarium Św.Józefa w 2 i 3 sobotę każdego miesiąca.

Obrazki z nowenną pompejańską?