M.: Staram się być skupiona ale i tak nie zawsze mi to wychodzi .

Szczęść Boże wszystkim odmawiajacym nowennę. Dziś zakonczylam moją kolejną nowennę W tej inwencji modlilam się już czwarty raz i wierzę że Maryja wyprosi te łaskę dla mojego dziecka
Read More

Alicja: Nowenna w intencji ukonczenia studiow

Pragne podziekowac Matce Bozej za wysluchanie mojej prosby, jej nieustajaca opieke i milosc matczyna ktora mnie obdarza. To dzieki Niej bylam w stanie skonczyc te studia.Teraz wiem, ze Matka Boza wybrala moment w ktorym dowiedzialalm sie o Nowennei Pompejanskiej, bym modlac sie wrocila do Boga i prosila o laske, ktorej tak bardzo potrzebowalam. Pokochalam modlitwe Rozancowa. Jesli po ukonczeniu jednej Nowenny czekam zbyt dlugo by rozpoczac kolejna, odczuwam brak modlitwy i kontaktu z Bogiem.
Read More

Aneta: Proste świadectwo

Dziękuje Ci Maryja za to że wysłuchałas mojej modlitwy za wszystkie otrzymane łaski i blagam Cie miej mnie i moja rodzinę w opiece.
Read More

Natalia: Przypadek? ?

Zaczęłam dziś akurat w urodziny tego chłopaka o którego powrót się modlę, obliczylam i cześć dziekczynna rozpoczne w dniu urodzin mojej najlepszej przyjaciółki która bardzo mi pomogła kiedyś w pewnej sprawie.
Read More

AGNIESZKA: O nawrócenie Pawła

Chwała Bogu I podziękowanie dla Najświętszej Maryii Panny! Dziękuję Tobie z całego serca za to że wysłuchałaś mojego błagania I w jeden dzień oświeciłaś Pawła jak mocno odsunął się od Boga a także jak mocno chce przy Bogu trwać.
Read More

Jarosław: Otrzymana praca

Witam wszystkich i chciałbym się podzielić łaską jaką otrzymała moja żona w sprawie otrzymanej pracy. w styczniu skończył się jej urlop macierzyński, aczkowliek nikt z jej pracy nie okazywał zaciekawienia żeby żona powróciła do pracy. Ostatni dzień odmawiania dziękczynnej cześci NP był pierwszym dniem powrotu żony do pracy. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w tej pięknej modlitwie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o