Adrianna: nowenna pompejańska jest super!

Wczoraj skończyłam kolejną NP, chyba 9 albo 10 w moim życiu. Tym razem w swojej intencji. Mam świadomość, że moja sprawa wymaga czasu, bo to pewien proces. Jak zawsze przy odmawianiu NP, nieważne, czy w swojej sprawie, czy w intencji kogoś innego, otrzymuję łaski, za które jestem wdzięczna:-)Oczywiście były one i w czasie od 28.06. do 20.08.

Bardzo lubię nowennę, bo odmawianie jej to także okazja do pracy nad sobą – ćwiczenie systematyczności i dotrzymywanie słowa samemu sobie, wywiązanie się ze swojego postanowienia.Nowenna Pompejańska jest super! Coś chodzi mi po głowie pomysł z następną, ale tym razem w intencji innej osoby – o pracę. Tyle osób pisało tu, że dzięki NP wymodlili pracę dla siebie lub dla kogoś. Życzę każdemu z Was wielu wspaniałych łask:-)

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Adrianna: nowenna pompejańska jest super!"

Powiadom o
avatar
Ala
Gość

To prawda, że NP uczy pracy i systematyczności. Ostatnio nie wytrwałam w niektórych zadaniach, w utrzymaniu diety i ćwiczeń fizycznych, ale w Nowennie się zaparłam i jakoś ciągnę.

wiesława
Gość
wiesława

witam
ja też odmawiam( pierwszy raz)NP, ale odkąd zaczełam odmawiac część dziękczynna w moim życiu zaczeły pojawiac się straszne rzeczy (nowenne odmawiam za siostre i jej syna).Wróciła moja depresja, stałam się płaczliwa,znerwicowana, nic mi nie wychodzi, za co się nie wezmę-leci mi z rąk, najprostsze rzeczy urastają od rangi -nie do przebrniecia-.Mam problem, żeby skupic się na modlitwie, zaczełam się zastanawiac, czy to nie działanie złego ducha na moją osobę, bo inaczej nei potrafię sobie tego wytłumaczyc. Proszę o modlitwę za mmnie, a może i o pomoc…

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij