Adrianna: nowenna pompejańska jest super!

Wczoraj skończyłam kolejną NP, chyba 9 albo 10 w moim życiu. Tym razem w swojej intencji. Mam świadomość, że moja sprawa wymaga czasu, bo to pewien proces. Jak zawsze przy odmawianiu NP, nieważne, czy w swojej sprawie, czy w intencji kogoś innego, otrzymuję łaski, za które jestem wdzięczna:-)Oczywiście były one i w czasie od 28.06. do 20.08.

Bardzo lubię nowennę, bo odmawianie jej to także okazja do pracy nad sobą – ćwiczenie systematyczności i dotrzymywanie słowa samemu sobie, wywiązanie się ze swojego postanowienia.Nowenna Pompejańska jest super! Coś chodzi mi po głowie pomysł z następną, ale tym razem w intencji innej osoby – o pracę. Tyle osób pisało tu, że dzięki NP wymodlili pracę dla siebie lub dla kogoś. Życzę każdemu z Was wielu wspaniałych łask:-)

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
wiesławaAla Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ala
Gość
Ala

To prawda, że NP uczy pracy i systematyczności. Ostatnio nie wytrwałam w niektórych zadaniach, w utrzymaniu diety i ćwiczeń fizycznych, ale w Nowennie się zaparłam i jakoś ciągnę.

wiesława
Gość
wiesława

witam
ja też odmawiam( pierwszy raz)NP, ale odkąd zaczełam odmawiac część dziękczynna w moim życiu zaczeły pojawiac się straszne rzeczy (nowenne odmawiam za siostre i jej syna).Wróciła moja depresja, stałam się płaczliwa,znerwicowana, nic mi nie wychodzi, za co się nie wezmę-leci mi z rąk, najprostsze rzeczy urastają od rangi -nie do przebrniecia-.Mam problem, żeby skupic się na modlitwie, zaczełam się zastanawiac, czy to nie działanie złego ducha na moją osobę, bo inaczej nei potrafię sobie tego wytłumaczyc. Proszę o modlitwę za mmnie, a może i o pomoc…

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________