Dorota: Nowenną wymodliłam dobrego męża i stałą pracę

Chciałam podzielić się świadectwem wysłuchanych próśb za przyczyną Nowenny Pompejańskiej. Mam 38 lat i w życiu swoim przechodziłam różne chwile ,nawet te zwątpienia w miłosierdzie Boże. Najwięcej problemu w życiu i powodem mojego smutku były problemy ze znalezieniem stałej pracy i właściwego mężczyzny na męża. W tych sprawach modliłam się do św. Józefa oraz św.Judy ,ale nigdy nie byłam wytrwała i przerywałam modlitwę. Dopiero moc nowenny pompejańskiej zmieniła wszystko,a modlę się nią od 2012 roku. Od tej pory Matka Boża zaczęła stopniowo prostować moje życie.
Przeczytaj całość

Bernada: Nowenna zmieniła życie syna i moje

Chcę podziękować Maryji za wysłuchanie mojej prośby. Modlę się Nowenną w różnych intencjach jest czasem bardzo ciężko, brakuje czasu i co za tym idzie skupienia na modlitwie, ale nie przestaję chociaż wiem ,że trzeba bardziej. Chciałam podziękować za wysłuchanie mojej prośby o pracę dla syna.
Przeczytaj całość

Ania: Nowenna za dusze w czyśćcu ciepiące

Swoją 5 Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji dusz czyśćcowych. Nie wiedziałam czy powinnam się modlić za jedną wybraną duszę czy mogę modlić się ogólnie.
Przeczytaj całość

WIOLA: CUD PRZEMIANY SERCA…UMYSŁU I DUSZY…

Kochani...Dziś nadszedł ten czas aby złożyć świadectwo Nowenny Pompejańskiej.Tak jak wielu z nas spotkała mnie trwoga do BOGA...a mianowicie kryzys w małżeństwie dość poważny...od zawsze wierzyłam w Boga ale raczej nie afiszowałam się z tym...kiedy poroniłam pierwszy raz czułam ból i żal do Boga...potem żałowałam i znów straciłam dziecko...w tedy...
Przeczytaj całość

Iwona: List: Nie poddaję się, odmawiam nadal.

Jakby nagle coś spadało na mnie i blokowało modlitwę. Potworne zmęczenie, a nawet zapominanie kolejnych tajemnic, zapominanie co odmówiłam, i co rozważałam.
Przeczytaj całość

10 x obrazek z bł. Bartolo Longo

10 składanych obrazków – ołtarzyków, które mieszczą:

  • modlitwę o kanonizację bł. Bartola Longo,
  • skróconą biografię Błogosławionego,
  • obrazek bł. Bartola

Po złożeniu łatwo chowa się w portfelu lub w książeczce do nabożeństwa.

10 x Obrazek z bł. Bartolo Longo

2,00 zł

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?