Monika: niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia

Chciałabym się podzielić moim świadectwem.Właśnie skończyłam swoją pierwszą modlitwę pompejańską i zaczynam drugą. Czułam się bardzo żle. Dręczyło mnie poczucie winy,strach,miałam depresję. Ciągłe niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia.Przeczytaj Monika: niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nowenna o zajście w upragnioną ciążę

Przepłakałam całą noc. Mąż mnie pociesza że będzie dobrze. Zaczęłam sie modlić nowenną o zajście w ciąże, w tej chwili jestem w 37 dniu nowenny, do tej pory doświadczyłam małych łask, uspokoiłam się wewnętrznie i bardzo w to wierzę że Matka Boska wysłucha mojej prośby i spełni się moje marzenie o dziecku:-)
Przeczytaj całość

Iwona: Maryja otacza opieką moją rodzinę

Witam, odmówiłam 10 nowenn i codziennie dziękuję Matce Najświętszej za jej opiekę nad moją rodziną, za pomoc w trudnych sprawach i codziennych drobnych kłopotach. Matka Boża otacza tarczą moją rodzinę, unormowała naszą trudną sytuację finansową, pomagała córce w nauce co zaowocowało pięknym świadectwem z wysokimi wynikami.
Przeczytaj całość

Honorata: Cudowne laski

Modlitwa uzaleznia w pozytywny sposob. Jak sie uda z Boza pomoca to na swieta odwiedze mateczke w Pompejach, bowiem wybieramy sie do Rzymu po raz kolejny na dluzej. Widocznie Bog ma plan dla nas i probuje nas naprowadzic mimo, ze jestesmy grzeszni. Warto zaufac.
Przeczytaj całość

Anna: Mnogość łask

Nowennę pompejańską odmawiam już po raz czwarty, za każdym razem odmawiałam ją w innej intencji. Mam wielką nadzieję i ufność, że również i tym razem Maryja mnie wysłucha. Modliłam się o pomyślny przebieg studiów - i obecnie kończę doktorat. Modliłam się o miłość - i znalazłam najwspanialszego mężczyznę, który jest moim przyjacielem, wsparciem i z którym wspólnie planujemy życie.
Przeczytaj całość

Zofia: do tej pory rzadko modliłam się na różańcu

Pragnę zaświadczyć o mocy Nowenny i zarazem łasce, która się dokonała w moim przypadku.
Przebywając na chorobowym po szpitalu z powodu operacji, w moim miejscu pracy działo się dużo zła skierowanego na moją osobę i pracę przeze mnie wykonywaną. Do tego stopnia atakowano mnie i z taką zmasowaną siłą, a czyniły to moje koleżanki z Wydziału, że zwierzchnik mój planował zwolnić mnie za złą pracę.
Akurat w tym czasie moja córka przyniosła do domu „Nowennę Pompejańską”, którą przekazał jej duszpasterz – kierownik duchowy.
Do tej pory rzadko modliłam się na różańcu, lubiłam inne modlitwy, litanie, nowenny, koronkę do Bożego Miłosierdzia, a różaniec odmawiałam bardzo rzadko. Na skutek strapienia i kłopotów w pracy podjęłam modlitwę w intencji pracy oraz wzmocnienia wiary mojego syna i jego rodziny, gdyż i w tej kwestii źle się działo.
Wróciłam do pracy, wystarczyła 1 rozmowa z przełożonym, a wszystko ucichło i to nie za przyczyną moich tłumaczeń, bo nie były one nadzwyczajne. To Królowa Różańca sprawiła, że ucichły złe moce. Także w życiu duchowym mojego syna i jego rodziny następuje zmiana na dobre. To łaska Boga za przyczyną Jego Matki – Królowej Różańca Świętego to sprawiła i działa.
Jest to najlepsza i najpewniejsza droga i recepta na wszelkie dolegliwości człowieka – do naszego Ojca przez Jego Matkę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Zofia: do tej pory rzadko modliłam się na różańcu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ania
Gość

to wszystko tylko świadczy o mocy Boga. On jest ponad naszymi problemami. Tylko dlaczego tylu ludzi szuka pomocy u innych ludzi, a nie kieruje się prosto do Boga. Bóg chce ingerować w każdą dziedzinę naszego życia, chce być w nim obecny. Jezus powiedział do setnika ” Ufaj, niech ci się stanie tak ,jak uwierzyłeś”. Musimy zatem mocno wierzyć,że Bóg nam we wszystkim pomoże, jeśli tylko mu zaufamy.
Chwała Panu!

Ryszard
Gość
Ryszard

Alleluja!

Obrazki z nowenną pompejańską?