E.E.A.: O dobrego męża

Odmawiam drugi raz nowennę pompejańską, ale tym razem o to bym ja była dobrą żoną. Obym wytrwała. Niech Was Pan Bóg błogosławi! Nie lękajcie się!
Read More

Kasia: Otrzymana łaska…???

Witajcie Kochani. Chciałam się podzielić tym co właśnie dzieje się w moim życiu... Czy moja prośba została w jakiś sposób wysłuchana ? Tego jeszcze nie wiem... Ale może zacznę od początku... Obecnie mam 31 lat, Łukasz 35 lat. Jestem - byłam - z Nim w związku od 2,5 roku, znamy...
Read More

Andrzej: Wiele łask i prawie rok modlitwy Nowenną Pompejańską.

Oczekiwałem też licznych wielkich łask ale nic sie nie działo. Powoli zacząłem zauważać w sobie zmiany na lepsze z agresywnego chłopaka zrobiłem sie myślącym odważnym facetem , teraz nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej, rozmawiam z Maryją jak z najlepszą mamą proszę ją o wszystko i wiele razy widzę jak do mnie mówi przez różne sytuacje czy po prostu drobne prośby sie spełniają a ja doznaje łaski ich rozumienia i spostrzegania .
Read More

D.M Magda:

Obecnie odmawiam 24 nowennę. Zaczęło się niby to przypadkiem, jak natrafiłam na tę jakże piękną i jednocześnie ważną modlitwę. Obecnie nie mogę się już z nią rozstać. Omadlam wiele trudnych spraw swoich, rodziny, przyjaciół, znajomych, dusz czyściowych. Proszę wierzyć daję świadectwo, choć jak można zaobserwować stosunkowo późno, gdyż to już moja 24 nowenna pompejańska. Wiel Matka Boża trudnych sytuacji rozwiązała całkowicie, a ja stałam się bardziej spokojna, natomiast niektóre spełniły się trochę inaczej.
Read More

Grażyna: córka nie wierzyła w wyniki

dziekuje za nowennę ,która znalazłam przez przypadek szukając pomocy :moja corka nagle i ciężko zachorowala na chorobę kolagenozę swiat mi się zawalil ,ale nie traciłam wiary .Jeszcze w trakcie diagnozowania zaczelam odmawiać nowennę w jednym szpitalu dostalysmy wyrok tej choroby ,na drugi szpital musialysmy poczekać dość długo,i miedzy czasie zrobilysmy...
Read More

Monika: wszystkim serdecznie polecam tę modlitwę

Odmówiłam 3 nowenny, dwie w intencji zdrowia mojej mamy(która chorowała na raka piersi) a jedną w trudnej sprawie i wszystkie Matka Boża wysłuchała :) ))) mama jest już zdrowa, bardzo dobrze przeszła chemio i radioterapie, nie ma żadnych przerzutów. Czuje się świetnie, bardzo szybko wróciła do siebie, w ogóle nikt by nie powiedział, że była chora a to wszystko zasługa Mateńki, która wysłuchała mojej prośby :) Modliłam się również o pomyślne rozwiązanie pewnej sprawy, co prawda nie jest jeszcze zakończona ale wszystko teraz wychodzi na prostą i mam pewność, że też się dobrze ułoży :) poza wysłuchanymi intencjami dostałam jeszcze ogrom innych łask o które nawet nie prosiłam. Wszystko się dobrze układa, same dobrze rzeczy nas spotykają, każda sprawa dobrze się kończy. Co więcej, ponad rok temu skończyłam studia i przez ten czas byłam bez pracy, ostatnio dostałam telefon, że firma w której bardzo chciałam pracować chce mnie zatrudnić i prawdopodobnie zacznę od sierpnia :) ))). Życia mi nie wystarczy, żeby dziękować i odwdzięczyć się w jakikolwiek sposób za udzielone mi łaski. Naprawdę wszystkim serdecznie polecam tą modlitwę, jest niesamowita i można prosić o wszystko a będzie się wysłuchanym! Matko Boża ufam Tobie! Jezu ufam Tobie!!

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Monika: wszystkim serdecznie polecam tę modlitwę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara2
Gość
Barbara2
Moniko, bardzo się cieszę razem z Tobą, że modlitwy zostały wysłuchane i wszystko o co prosiłaś otrzymałaś tak szybko, to ogromna łaska. Sama modlę się już drugą NP (dziś 33 dzień), ale mam tak dużo problemów z każdej strony, jakby mnie atakowały z najmniej oczekiwanej strony, że wydaje mi się jakby całe piekło się na mnie uwzięło. Mam ciągle chwile zwątpienia, ale uparłam się,że wytrwam do końca, niech się dzieje wola nieba, bo Pan Bóg i Matka Boża najlepiej wiedzą, co jest dla mnie potrzebne i kiedy dostąpię łask o które proszę. Jedno jest pewne, gdyby nie NP, to nie… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Joanna
Moniko, cieszę się, że masz dar przekonywania i że podobasz się Bogu. Wsłuchuj się w głos Boży, Pan Bóg na pewno da Ci jescze więcej łask i sprawi, że przybliżysz ponowne przyjście Pana Jezusa na ziemię, bo modląc się za innych bardzo pomocy Bożej potrzebujących zmienisz ten świat na lepsze. Swoimi prośbami wywrzesz presję na Panu Bogu, by zechciał dać ludziom pragnienie stawania się lepszymi, wolnymi od szatańskich pokus, a tym wszystkim którzy nie wiedzą jak postępować, by Pana Boga nie obrażać, a wręcz przeciwnie zawsze postępować zgodnie z Jego wolą uprosisz, by dał nam moc i wskazówki, jak każdy… Czytaj więcej »
Bezradność
Gość
Bezradność

A mnie się chce płakać jak czytam te świadectwa. Ja odmówiłam kilka NP i nic z tego, czuję się gorsza

EpicFail
Użytkownik
EpicFail
„czuję się gorsza” może masz złe podejście. Jeśli traktujesz Nowennę jako pewniak w spełnieniu danej prośby, a czasami przecież dana intencja jest niemożliwa do spełnienia. Jestem pewna, że intencje takie, jak np. modlitwa o powrót ukochanej osoby się do nich zalicza, ponieważ każdy ma wolną wolę i nikt go do miłości, bądź też innych działań nie może zmusić. Nie wiem, jak jest w Twoim przypadku, ale spójrz na inne możliwości. Być może długi czas oczekiwania jest sprawdzeniem siły Twojej wiary. Nie możesz się poddawać. Jeśli już nie masz siły na modlenie się w tej samej intencji, odmów Nowennę w innej.… Czytaj więcej »
Monika
Gość
Monika

Zaufaj Panu Bogu, nie ma modlitw nie wysłuchanych, bądź cierpliwa i ufaj a otrzymasz nawet więcej niż prosiłaś.

Obrazki z nowenną pompejańską?