Ela: Blisko rok z nowenna

Wyjechalam z Polski na studia zagranice, pozniej calkiem niezle radzilam sobie zawodowo, poznalam przyjaciol, zwiedzilam spory kawalek swiata. Ale zycie osobiste zupelnie w rozsypce. Zawierzylam wszystko Maryi i postanowilam zaczac na nowo w Polsce. Czulam ze bedzie dobrze. Minelo kilka miesiecy, bezskutecznie szukam pracy, stracilam swoja niezaleznosc, mieszkam u rodzicow i z dnia na dzien coraz trudniej mi sie odnalezc.
Przeczytaj całość

Danuta: Maryja daje nam dużo radości i miłości

Chcialabym zlozyc swiadectowo o laskach jakie otrzymalam od Mateczki Pompejanskiej .Odmowilam 5 nowenn i czesc intenncji zostala spelniona na pozostale czekam cierpliwie modlac sie dalej .Po pierwsze Mateczka daje mi pokoj w sercu ,ktorego tak bardzo potrzeboje ,jestem teraz w okresie powrotu do zawodu prawie po 20 latach przerwy zwiazanej...
Przeczytaj całość

Bogna: siła modlitwy różańcowej

Modlitwa różańcowa ma wielką moc, doświadczyłam tego wiele razy.Wymodliłam męża, który gdy jeszcze nie byliśmy narzeczeństwem chciał wyjechac z kraju w nielegalnych zamiarach. Długo sie przygotowywał do wyjazdu, bardzo mu zależało, a mimo to zapomniał ważnych dokumentów, zawrócił w pół drogi i stwierdził,że rezygnuje. Później był ślub i znowu problemy, kilka...
Przeczytaj całość

Małgorzata: łaski i trudności

Obecnie odmawiam do Matki Bożej moją trzecią nowennę pompejańską. O tej modlitwie dowiedziałam się z internetu. Pierwszą nowennę odmówiłam za poprawę mojej sytuacji finansowej. Samodzielnie prowadzę działalność gospodarczą i z uwagi na dużą konkurencję na rynku ogólnie sytuacja jest trudna. Mam już 35 i chciałabym się usamodzielnić. Od kwietnia 2014...
Przeczytaj całość

Mateusz: znaleziona praca

chciałbym wszystkim gorąco polecić tą nowennę, ponieważ jest bardzo „skuteczna”. Szukałem od 3 miesięcy pracy ale bezskutecznie. Wysyłałem codziennie po 2,3 CV, ale nikt się nie odzywał. W końcu po jakimś czasie zostałem zaproszony na rozmowę do wielkiej korporacji. W tym czasie nie mogłem wyobrazić sobie lepiej pracy. Bo była to praca związana z moimi studiami i moimi umiejętnościami. Na rozmowie poszło mi bardzo dobrze i byłem przekonany, że mnie przyjmą. Natomiast stało się inaczej. Byłem załamany.

Wysyłałem dalej CV ale znowu bez odpowiedzi. Aż w końcu znalazłem nowennę do sw. Josemarii Escrivy i zacząłem się modlić. Po pierwszym tygodniu zostałem zaproszony od razu na jedną rozmowę, natomiast zrezygnowałem z niej, ponieważ oferowali złe warunki i miałem nadzieje, że znajdę lepszą prace. Na drugiej rozmowie było podobnie. Kiedy odmawiałem trzecią nowennę oraz zacząłem odmawiać również nowennę pompejańska, odezwała się do mnie międzynarodowa korporacja.

Na początku w ogóle nie byłem przekonany, że to praca dla mnie. Słyszałem bardzo złe opinie i bałem się, że sobie nie poradzę. Na rozmowie też nie poszło mi najlepiej i byłem przekonany, że nie przyjmą mnie. Aż po tygodniu zadzwonili z wiadomością o przyjęciu mnie. Byłem w szoku i wiem do dziś, że jest to mały cud. Dostałem naprawdę bardzo dobre warunki. Nigdy nie spodziewałbym się takich zarobków na początku mojej kariery (pragnę także powiedzieć, iż nie mam żadnego doświadczenia). Ponadto ludzie, z którymi pracuję są super. Naprawdę jestem Bogu bardzo wdzięczny za to, co zrobił dla mnie.

W sumie nie wiem która nowenna w końcu została wysłuchana, dlatego więc polecam obie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mateusz: znaleziona praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kinga
Gość

🙂 To po prostu modlitwa czyni cuda, nie ważne jaka, ważne, że płynąca prosto z naszego serca. U mnie z modlitwa o pracę było podobnie, zostałam wysłuchana:)

kasia s
Gość
kasia s

Ja także odmawiam obie te nowenny w intencji znalezienia pracy.I wierzę, wierzę, wierzę… Gratuluję Tobie znalezienia pracy i życzę wielu sukcesów na polu zawodowym.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!