CZCICIELKA MARYI: Dziękuję Ci Maryjo za Twoje łaski,

Odmówiłam juz kilka w róznych intencjach i Matuchna mnie wysłuchała.Zawierzyłam Maryi trudny egzamin syna,zdrowie męża i moje,prosiłam o uwolnienie szwagra z alkoholizmu,modlilam się o dobrego męża dla córki ,o wiarę dla chłopaka córki
Przeczytaj całość

Bartłomiej: Owoce nowenn pompejańskich

Szczęść Boże! Chciałbym podzielić się owocami nowenn pompejańskich. W 2013 roku odmówiłem pięć nowenn pompejańskich, a szóstą nowennę rozpocząłem 1 grudnia 2013 roku, a zakończyłem 23 stycznia 2014 roku. Pierwsza intencja dotyczyła otrzymania dobrej pracy dla mnie, którą zakończyłem... 19 marca 2013 roku w uroczystość Św. Józefa. Przeczytaj Bartłomiej: Owoce...
Przeczytaj całość

Bogumiła: Maryjo bądź ze mna abym nauczyła swoje dzieci różańca by poznały jego wielką moc

Dzięki Ci Maryjo za wielką nadzieję jaką dałaś mojemu synowi. Sprawa którą nigdy nie powinna się już wydarzyć a tu proszę sam trener kadry narodowej u 21 zadzwonił do Maksa w sprawie jego powołania. Maks coraz bardziej wierzy w moć modlitwy różańcowej. jego radość jest nieopisana. Chwała Bogu.
Przeczytaj całość

Kinga: Matko Boża moja mama jest całym moim światem

Nie została do końca wysłuchana tak jak chciałam, ale wtedy kiedy prosiłam o pracę to nigdzie nie pracowałam i po zmówieniu Nowenny pojawiła się pomoc ze strony mojej mamy. Dzięki niej przetrwałam trudny okres.
Przeczytaj całość

Ania: Uzdrowienie

Kiedy ukończyłam nowennę, zapytałam siostrę o stan tego chłopaka. Powiedziała, że jest on całkowicie zdrowy.
Przeczytaj całość

Konkurs! Komentarz numer 5555 wygrywa :)

PrezentW prawej w ramce „O stronie” jest widoczna liczba komentarzy. Już zbliżamy się do komentarza numer 5555, więc zgodnie z obietnicą, rozpoczynamy konkurs. Kto trafi w komentarze o numerach od 5551 do 5555 otrzyma nagrodę.

Nagrody za komentarze:

Jedna osoba = 1 nagroda. Jeśli ktoś trafi więcej niż raz, to nagroda przechodzi do następnej komentującej osoby. Powodzenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Konkurs! Komentarz numer 5555 wygrywa :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Odmawiałam nowennę pompejańska w intencji moich teściów, o łaskę pogodzenia, ponieważ od półtora roku nie mieliśmy z nimi kontaktu. Po trzech miesiącach od zakończenia nowenny doszło do spotkania i pojednania, co bez modlitwy nie było by możliwe. Maryjo, bardzo Tobie dziękuję!

modląca
Gość
modląca

ja bym chciała bardzo wygrać bo nie mam funduszy na Królową Rózanca swietego a chciałam ją bardzo poznać 🙂

Anna
Gość

Nagrody są bardzo ciekawe 🙂

Anna
Gość

Kochani połączyła nas wszystkich piękna myśl i idea modlitwy.Sprawmy aby w dalszym ciagu trwać w tym pięknym łańcuchu składających się z malutkich różyczek którymi jesteśmy i trwajmy w różańcu a Matuchna będzie uradowana i będzie błogosławić

Marcela
Gość
Marcela

Nagroda jest super

Joanna M.
Gość
Joanna M.

Dzięki nowennie pompejanskiej , którą odmawialam w intencji nastoletniej córki zaczęły się dziać, ,małe ,, a dla naszej całej rodziny duże cuda bo zagościła miłość. Dziękuję za te stronę internetową Wkrótce zaczynam rozaniec za syna tegorocznego maturzystę Wsztkich serdecznie pozdrawiam Joanna

Małgosia
Gość

Zaczęliśmy z mężem 1 Nowennę Pompejańską od (13.01.2017 r. ) i zostało jeszcze 43 dni , ale po skończeniu nadal myślimy odmawiać tą Nowennę .Myślę ,że nie nasza ostania i otrzymamy od Matki potrzebne nam łaski.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!