Konkurs! Komentarz numer 5555 wygrywa :)

PrezentW prawej w ramce „O stronie” jest widoczna liczba komentarzy. Już zbliżamy się do komentarza numer 5555, więc zgodnie z obietnicą, rozpoczynamy konkurs. Kto trafi w komentarze o numerach od 5551 do 5555 otrzyma nagrodę.

Nagrody za komentarze:

Jedna osoba = 1 nagroda. Jeśli ktoś trafi więcej niż raz, to nagroda przechodzi do następnej komentującej osoby. Powodzenia!

10 myśli na temat „Konkurs! Komentarz numer 5555 wygrywa :)

  1. Odmawiałam nowennę pompejańska w intencji moich teściów, o łaskę pogodzenia, ponieważ od półtora roku nie mieliśmy z nimi kontaktu. Po trzech miesiącach od zakończenia nowenny doszło do spotkania i pojednania, co bez modlitwy nie było by możliwe. Maryjo, bardzo Tobie dziękuję!

  2. ja bym chciała bardzo wygrać bo nie mam funduszy na Królową Rózanca swietego a chciałam ją bardzo poznać 🙂

    • Jeśli nie uda Ci się wygrać, napisz, proszę, na krolowa@rosemaria.pl.
      Mamy niewielki fundusz rezerwowy, bo raz po raz ktoś wpłaca za prenumeratę dla siebie i dla dowolnej osoby. Jeśli są inni chętni – w trudnej sytuacji, np. bez pracy – będe dopisywać do kolejki.

  3. Kochani połączyła nas wszystkich piękna myśl i idea modlitwy.Sprawmy aby w dalszym ciagu trwać w tym pięknym łańcuchu składających się z malutkich różyczek którymi jesteśmy i trwajmy w różańcu a Matuchna będzie uradowana i będzie błogosławić

  4. Dzięki nowennie pompejanskiej , którą odmawialam w intencji nastoletniej córki zaczęły się dziać, ,małe ,, a dla naszej całej rodziny duże cuda bo zagościła miłość. Dziękuję za te stronę internetową Wkrótce zaczynam rozaniec za syna tegorocznego maturzystę Wsztkich serdecznie pozdrawiam Joanna

  5. Zaczęliśmy z mężem 1 Nowennę Pompejańską od (13.01.2017 r. ) i zostało jeszcze 43 dni , ale po skończeniu nadal myślimy odmawiać tą Nowennę .Myślę ,że nie nasza ostania i otrzymamy od Matki potrzebne nam łaski.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!