Piotrek: Matka zawsze nas wysłucha!

Witam wszystkich, którzy uciekają się do różańca świętego. Ja już kiedyś pisałem swoją historię ale dziś z wielką radością mogę napisać, że Matka Boża mnie również wysłuchała. Swoją pierwszą i jak do tej pory jedyną nowennę zakończyłem 17.12.2013r. Nowennę odmawiałem w intencji znalezienia pracy, z czym miałem olbrzymie problemy. Przeczytaj...
Read More

Dominik: Wielka ulga

Wyspowiadalem sie i przyjalem komunie sw. Podczas spowiedzi spowiednik opowiedzial mi o nowennie pompejanskiej. Aktualnie jest to 8 dzien nowenny za zdrowie mojej zony, w ktorym przyszly wyniki badan histopatologicznych.
Read More

Aga: Nowenna która daje łaski i odmienia nas samych

Witam wszystkich wlasnie skonczylam NP. Rozpoczelam Ja w intencji uzdrowienia ojca, ktory dostal drugiego udaru, chorowal tez na zespol mielosysplastyczny, rodzaj raka krwi. Byl w bardzo ciezkim stanie do tego zalamany, bo w styczniu odeszla nagle moja mama. Zaczelam NP z wielka nadzieja na uzdrowienie, ale takze mowiac ze jesli taka wola Pana zeby ojciec odszedl niech odejdzie w pokoju I otoczony rodzina bowiem lekarze rozkladali rece I mial juz isc do hospicjum.
Read More

Boże Dziecko: Dziękuję za wszystko Maryjo

Nowennę Pompejańską odmawiam już 2 lata bez przerwy. Czasem bywało ciężko, zmęczenie, przeszkody szatana ale Królowa Różańca Świętego pomaga ją odmawiać. Wiele moich próśb zostało wysłuchanych, a na inne jeszcze czekam. Nowenna Pompejańska naprawdę ma niesamowitą moc, dzięki niej poczeliśmy z mężem zdrowe dziecko, mimo że ciąża była zagrożona udało się ją szczęśliwie donoście, poród odbył się bez komplikacji, gdy stan zdrowia naszego dziecka był poważnie zagrożony przyszła i tutaj pomoc.
Read More

Ewa: Podziękowanie

Pragnę CI KOCHANA MATECZKO podziękować za wysłuchanie mojej prośby.Wiem, że nie jest ważne czy dokładnie wypowiesz regułkę mdlitwy czy się pomylisz czy jednego dnia zapomnisz, bo najważniejsze jest to, że z ufnością i wiarą odmawiasz różaniec. Nowenna pompejańska jest modlitwą uczącą wytrwałości, pokory i wiary. Dziękuję!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Ewa: Podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Ja też odmawiam Nowennę Pompejąńską. I właściwie od samego początku widać było działanie Pana Boga. Juz po kilku dniach pojawiły się pierwsze oznaki że zmierzam do rozwiązania problemu. Otrzymałam ogromną ilość łask, czułam i nadal czuję Bożą troskę i obecność w moim życiu. I samo moje życie stało się jakby pełniejsze, i radosne pomimo trudnosci. Wiem, że moje sprawy zmierzają w dobrym kierunku.
Pozdrawiam. Anna

Anna
Gość

W ostatnich dniach byłam na krótkiej pielgrzymce na Jasną Gorę i miałam okazję pomodlić się za osoby, które wchodzą na tę stronę, modlą się Nowenną Pompejańską oraz za wszystkie osoby, które mają jakieś swoje trudne sprawy. Nie traćcie nadziei, trwajcie w Waszych modlitwach.
Pozdrawiam. A.

Ala
Gość

och to bardzo miło 🙂

Ala
Gość

Chyba tylko czekać. My przecież Bogu nie wyznaczamy terminów realizacji 😉 zycie się toczy, trzeba się rozglądać jak wiele osób stwierdza, żeby dostrzegać iż działanie Boże dokonuje się wokół nas, że to się dzieje, że to jest proces a nie pstryk! oczywiście mówię to jako osoba wierząca, co jakiś czas wątpiąca, cóż…

Nikita
Gość
Nikita

Nie wiem czy słowo „zasłużyć” jest właściwe. Czasem Bóg obdarza łaskami (wysłuchuje modlitw) w sposób niezrozumiały dla człowieka. Kiedyś ksiądz mi powiedział, że Pan Bóg zawsze wysłuchuje modlitw tzn. słyszy je ale swoją odpowiedź realizuje w pierwszej kolejności patrząc z perspektywy wieczności a dopiero potem z perspektywy ziemskiej. Poza tym łaska to niezasłużony przez człowieka dar od Boga. Gdyby człowiek sobie na coś zasłużył to już nie byłaby łaska. Może rzeczywiście, jak napisała Ala, potrzeba jeszcze cierpliwości? Ale to tylko moje zdanie, ja się nie znam, ja tylko staram się udowadniać swoje mądrości 😉

Ala
Gość
wiesz, najgorsze z tego byłoby, że po tych )niby, bo różnie nam się może wydawać) otrzymanych lub nie otrzymanych Łaskach to miałoby byc widać jak na dłoni kto jaki jest. Ten dalej doszedł w drodze duchowej (powiedzmy zamiast tego zasłużył) a tamten nie, więc jakbyśmy to mieli wypisane na czole. Już sobie wyobrażam, że w jakiejś jawnej wspólnocie (nie tak jak tu jesteśmy pod nickami) to ludzie by sobie chyba zaczęli wymyślać jeden przed drugim , że zostali wysłuchani i dostali jakąś łaskę, żeby nie wyglądać na tych co nie zasłużyli. Czy to nie pierwsza droga do pychy właśnie. Jestem… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?