Karolina: sytuacja była tragiczna

Chciałam złożyć świadectwo zgodnie z obietnicą Maryi. Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Modliłam się o osobę, która miała wypadek - sytuacja była tragiczna, ponieważ mogła nie przeżyć albo być sparaliżowana. Przeczytaj Karolina: sytuacja była tragiczna
Read More

Joanna: Tyle dobra wydarzyło się w moim życiu odkąd zaczęłam odmawiać Nowennę

Chciałam dać świadectwo o Nowennie Pompejańskiej, ale także prosić Was o jakieś słowa wsparcia i rady.  Opiszę w skrócie moją historię. Przez kilka ostatnich lat wiele spraw nie układało się w moim życiu tak jakbym tego chciała, choć nie mam jakichś wygórowanych wymagań. Jestem raczej pesymistką, która rzadko wierzy, że coś...
Read More

M: Namawiam wszystkich Odmawiajcie Różaniec On Ma Moc i SIŁĘ.

Kończę odmawiać czwartą Nowennę . Półtora roku temu kiedy zachorowałam na złośliwy nowotwór piersi bardzo się załamałam myślałam że to już koniec. Wpadłam w silną depresję miałam straszne myśli..I wtedy znajoma powiedziała mi o Nowennie ,mówiła mi ,że Matka Boża pomaga.Dala mi wskazówki jak odmawiać .
Read More

Zofia: Otrzymałam łaskę przebaczenia

Nowennę Pompejańską zaproponowała mi koleżanka. Pomyślałam sobie, tyle mam tych modlitw i obowiązków, że na pewno nie dam rady. Dała mi małą książeczkę, więc położyłam ją na półce nie czytając. Jednak coś nie dawało mi spokoju, chodziło to za mną.
Read More

Edyta: Uzdrowienia

Nowennę Pompejańska zaczęłam odmawiać 4 października 2015 rw swojej intencji. Nie pamiętam dokładnie ile odmówiłam nowenn 9 a może 10. Matka Boża wysłuchała mnie, moja mama została uzdrowiona z choroby immunlogicznej, z narośli na piersi, modliłam się również w intencji męża i modlitwy zostały wysłuchane, w intencji dusz czyśćcowych.
Read More

Beata: Zaliczone egzaminy

Moja  Nowenna Pompejańska została wysłuchana . Modliłam się w intencji pozaliczania niezaliczalnych  egzaminów przez mojego brata. Z  tego powodu musiał powtarzać 2 rok i gdyby teraz nie wyczyścił pierwszego roku to zostałby wyrzucony ze studiów (taki był warunek-liczył się wyczyszczony I rok plus odpowiednia ilość punktów). Do zaległego egzaminu z pierwszego roku podchodził już chyba z kilkanaście razy. To był egzamin taki ,że zaliczało go kilka -kilkanaście procent studentów.( przedmiot ‚mechanika’ na Politechnice Warszawskiej). Prace sprawdzała jakaś doktorantka ,która tych co dobrze napisali przepuszczała na część ustną do profesora i nigdy nie zapomnę jak mój brat zadzwonił już po wszystkim i
powiedział :  „chyba stał się cud” ,bo ta doktorantka wzięła jego pracę i poszła się skonsultować z profesorem ,czy on może zdawać dalej. I profesor pozwolił. Ona by tą pracę odrzuciła( egzamin jest bardzo opisowy i trudno te zadania zrobić dobrze od początku do końca,a mój brat żadnego nie zrobił dobrze od początku do końca). I w ten oto sposób mój brat nadal będzie studentem. Zaliczył też inny podobnego typu egzamin z drugiego roku,z którym też zalegał. Został mu jeszcze jeden,do którego nie miał już czasu się przygotować,ale on nie wpłynie na jego promocję i wiem,że go w przyszłości zaliczy.

Później dowiedziałam się ,że moja matka też odmówiła w tej intencji Nowennę 🙂
Dziękuję Ci Maryjo !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Beata: Zaliczone egzaminy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna
Ja w dniu zdawania licencjatu przez moja córkę akurat kończyłam część błagalną Nowenny i bezstresowo zaliczyła obronę na 5. Trwam w modlitwie dziękczynnej, ale ponieważ modlę się za nią w szerokim kontekście całego jej udanego życia pod każdym względem, tak więc i praca, którą gdyby podjęła wkrótce byłaby dla niej błogosławieństwem, bo mogłaby podjąć studia magisterskie i godnie żyć. Istnieje takie prawdopodobieństwo, bo choć odpowiedziała na ofertę pracy, w której to podobno- choć nie było tego w ogłoszeniu, oczekują osoby z conajmniej 2-letnią praktyką, to ja mam nadzieję, że jeżeli ta praca, zdaniem Pana Boga, byłaby dla niej odpowiednia, to… Czytaj więcej »
Joanna
Gość
Joanna

W oczekiwaniu na cud, w trwaniu w modlitwie, daniu czasu czasowi, natknęłam się na wspaniałe opowieści Josh’a McDowell’a, a wpisałam http://www.tato.net i różne ciekawe tytuły np. Czym jest miłość ? Budowanie więzi z dziećmi. itp. Polecam. Cudowne….

Beata
Gość

To ja tylko dopiszę,że mój brat właśnie zaliczył ostatni z zaległych egzaminów (w sesji wrześniowej).Matko, jak ja się ucieszyłam 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?