Anna: Upragniona praca

Nowennę zaczęłam odmawiać po pięciu miesiącach bezowocnego szukania pracy po ukończeniu studiów wyższych. O pracy w zawodzie nawet nie marzyłam, chodziło mi o jakikolwiek zarobek. W moim młodych stażem małżeństwie już zaczynało się psuć, ponieważ mąż się zaharowywał za kiepskie pieniądze; gdyby nie pomoc rodziców, nie mielibyśmy z czego żyć po opłaceniu rachunków.Nowennę skończyłam pod koniec lutego. Po niej bezpośrednio dostałam bezpłatną praktykę w zupełnie nowej dla mnie branży – a po praktyce miał przyjść w końcu płatny staż. Wszystko szło ku lepszemu, ale zupełnie nagle… zaproponowano mi albo praktykę w innym dziale (niezgodną z naszą umową), albo rezygnację ze współpracy z tą firmą. Ku niezadowoleniu najbliższych zrezygnowałam. Była połowa kwietnia. Znów zaczęłam szukać pracy.

W pierwszym tygodniu maja podpisałam umowę na płatny staż za bardzo przyzwoite wynagrodzenie częściowo w moim zawodzie. Tego samego dnia odebrałam wymarzone prawo jazdy – zdałam właśnie pod koniec kwietnia już za drugim razem, a dojazd do miejsca pracy jest koniecznością. Mamy koniec lipca. Pracuję w miłej atmosferze i najprawdopodobniej w październiku dostanę umowę o pracę oraz podwyżkę.

Pracę i prawo jazdy dostałam w maju, miesiącu Maryjnym. Wiem, że wszystko to zawdzięczam naszej Pani.

Bogu niech będą dzięki! Ufajcie!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Upragniona praca"

Powiadom o
avatar
IJMaria
Gość
IJMaria

Tak masz rację z pewnością jest to największa zasługa modlitw i wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny. I cóż w tym dziwnego, że nie mówimy tu o Twoich walorach, umiejętnościach i zaradności. To co mamy i tak pochodzi od Boga i właśnie pokora czyni nas silnymi i zdolnymi do wielkich czynów. Na czasy obecnego bezrobocia i konieczności rodzinnego, czy znajomych poplecznictwa – największym darem jest umiejętność zaskarbienia sobie Bożych łask. A to może każdy swoją osobistą modlitwą wyprosić. Trzeba tylko w to uwierzyć i włożyć w modlitwę trochę wysiłku i zaangażowania

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij