Mila: świadectwo cudu

Szczęść Boże. Swoją drogę z nowenną pompejańską rozpoczęłam niedawno. Nie wiem, jaki będzie jej rezultat. Proszę o pewien konkret, ważny konkret, ale jest to konkret w moim ludzki, życzeniowym rozumieniu. Opowiem Wam, jak kiedyś, nieco ponad rok temu modliłam się o cud. Poświęcałam prośbom o ten cud nie tylko codzienną...
Read More

Klaudia: Powrót męża do domu

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Internetu, gdy ponad rok temu szukałam modlitw o uratowanie, odrodzenie małżeństwa, gdyż miałam ogromne problemy z mężem i byłam bardzo zrozpaczona. W grudniu 2011 roku mąż zostawił mnie i naszego 3 letniego synka odszedł, nie wiedziałam gdzie jest co robi itd., po 15latach bycia...
Read More

Klaudia: Zdrowie dla męża

Muszę przyznać, że w tym czasie nie byliśmy blisko Boga. Praca, dom, dzieci, pogoń za pieniądzem, Msza Święta może raz na rok.
Read More

Renia: Matko Boża Lekarstwo Duszy Prowadź

Pragnę podzielić się moimi refleksjami po zakończonej dzisiaj VI Nowennie Pompejańskiej. Z wielką nadzieją i ufnością w sercu sięgnęłam po różaniec aby przez 54 dni pozostawać w tej niezwykłej , trudnej do ubrania w słowa relacji z Najświętszą Maryją Panną , którą przynosi właśnie ta modlitwa. Przeczytaj Renia: Matko Boża...
Read More

Marzena: Nie poddałam się dzięki łasce Bożej

Mimo że nie widzę swojej przyszłości pozytywnie to wierzę że Bóg wie co jest dla mnie dobre i czuję opiekę duchową.
Read More

Anna: Łaska Boża mi towarzyszy mimo wszystko

Odmowilam Nowenne Pompejanskaw intencji otrzymania godnej pracy.Pomimo doskonalego wyksztalcenia i znajomosci jezykow obcych nie moge od kilku lat znalezc stalej, normalnej pracy.Mieszkam w strasznym miejscu, gwarnym i ruchliwym, czesto pozbawionym pradu i odmowienie modlitwy nie bylo latwe, ale dalam rade.Nie trzymalam jeszcze tego o co prosilam.Coz niezbadane sa wyroki Boze.Ciezylam sie i ciesze nadal Laska Boga, bo wiele razycudem unikalam problemow i zagrozenia zycia. Jest wiec sens modlenia sie.

Pragne raz jeszcze podjac odmawianie Nowenny Pompejanskiej.Mimo, ze wszyscy naookolo naigrywaja sie ze mnie,ze sie modle a nic z tego nie mam, bede sie modlic i juz.Bardzo prosze kazdego, kto moze,a by sie choc krotko pomodlil w mojej intencji i wsparl mnie w ten sposob.Ja wierze, ze modlitwa dziala cuda.Bog tylko zna czas, kiedy ona bedzie spelniona.Serdeczne Bog zaplac kazdemu z gory, kto odmowi choc jedna Zdrowas Maria w mojej intencji.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Anna: Łaska Boża mi towarzyszy mimo wszystko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Serdecznie pozdrawiam Aniu !
Przez trzy kolejne dni będę się modliła w twojej intencji „Pod twoją obronę..”. Życzę wytrwałości i nie zważaj na to, co mówią inni, ja mam bardzo podobnie. Nie raz słyszałam od bliskich, żebym przestała się tyle modlić, bo Pan Bóg i tak zrobi co chce. Ale ja wiem ile daje mi modlitwa, przede wszystkim spokoju i nadziei, że będzie lepiej.
Mam świadomość, że Pan Bóg wie najlepiej, co jest dla nas dobre, ale tak po ludzku muszę zrobić, co w mojej mocy, czyli prosić, prosić i dziękować za otrzymane łaski.

Anna
Gość

Madre slowa Basiu! Dziekuje za pozdrowienia! Niech Ci Bog blogoslawi!

Barbara
Gość
Barbara

Droga Anno , czasami bywa tak ,że Bóg ma wobec nas inne zamiary niż my byśmy tego chcieli . Bądź wytrwała w modlitwie , a Bóg z pewnością da Ci to co dobre . Widać ,że głęboko wierzysz . Nie zapomnę o Tobie w modlitwie . Pozdrawiam 🙂

Anna
Gość

Dziekuje! Ja rowniez wspominam wszystkich tych, ktorzy odpowiedzieli na moj komentarz w codziennej modlitwie. Bog zaplac za modlitwe w mojej intencji.

urszula
Gość
urszula

ANNO, ja również przeszłam przez doświadczenie niezrozumienia łaski wiary nawet ze strony najbliższych, lecz to było silniejsze. Modlitwa daje nadzieję, szansę, wszystko stopniowo zmienia. Modląc się nawet płakałam, było ciężko, czułam się samotna. Ale po niedługim czasie wszystko zaczęło się zmieniać, niewiem jak do tego dochodzi, ale jest coraz lepiej. Dzieci znalazły pracę, mieszkanie w innym miejscu. A przed nowenną do niczego nie dążyły, potrafili całe dnie leżeć, z rezygnacji. Matka Boża daje szansę i życie.

Anna
Gość

Tak wierze, ze pomoc nadejdzie od Boga.Modlitwa dziala cuda.Matka Boska jest najlepsza Orendowniczka nasza u Boga!Modle sie codziennie i czuje,ze jestem na wlasciwej drodze.

Lucy
Gość

Pomodlę się. Na pewno czeka gdzieś godna praca, ale może trzeba wyruszyć w drogę. Może coś w sobie zmienić…

Anna
Gość

Bog zaplac! Jestem w drodze od niemalze urodzenia 🙂 Nie trace wiary i wierze, ze otrzymanie takiej pracy jaka mi odpowiada i do ktorej sie nadaje nastapi szybciej niz sie spodziewam!

Magdalena
Gość
Magdalena

Już odmówiłam za Ciebie Zdrowaś Mario Modlę się o tę samą łaskę co Ty a mianowicie o pracę.Wspierajmy się wzajemnie modlitwą.:))Też proszę o pomoc.

Anna
Gość

Dziekuje! I ja odmowilam modlitwe w Twojej intencji.Niech Ci Bog blogoslawi1

Edyta
Gość

Warto się modlić Nowenną! Bez pracy byłam dokładnie rok i tak jak wiele osób piszących tutaj jestem po studiach z językiem i doświadczeniem. Modliłam się i wierzyłam, że modlitwa będzie wysłuchana i tak się stało! Spokój i zaufanie zostały mi dane dzięki modlitwie, skupienie się wyłącznie na poszukiwaniach bez modlitwy nie dałoby mi tej pewności, że znajdę pracę! Moja historia wymaga szerszego świadectwa i wkrótce je tutaj zmieszczę!! Będę pamiętała w modlitwie o szukających pracy!!

Anna
Gość

Bog zaplac! Wiem,ze warto sie modlic i wiem,ze tylko modlitwa moze mi pomoc.Dlatego modle sie wytrwale.

Mateusz
Gość
Mateusz

Modlitwa zmówiona. Wierzę, że będzie dobrze 🙂

Anna
Gość

Bog zaplac! I ja wierze!Pamietam w modlitwie rowniez o Tobie!

Joanna
Gość
Joanna
Oby każdy się modlił w każdej wolnej chwili za co tylko mu przyjdzie do głowy i będzie czuł w sercu, że to jest dobre i potrzebne i podoba się Bogu. Boże usłysz nasze wołania. My pragniemy żyć tak, byś zechciał ponownie przyjść do nas , na ten nasz świat pełen problemów i pomóc nam w ich rozwiązywaniu. Przygotowujmy się na to duchowo, żyjmy tak aby chcieć stanąć przed Jezusem i powiedzieć : Panie staram się żyć bez grzechu, co jeszcze mam uczynić, byś był ze mnie zadowolony ? Żyjmy w ciągłym rozmodleniu, przybliżajmy w ten sposób moment nadejścia Pana Jezusa,… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!