Katarzyna: Dziś wszystko jest już dobrze

Chciałabym się z Państwem podzielić świadectwem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej. Rok temu moja mama dowiedziała się, że ma dużą zmianę w narządach rozrodczych. Podejrzewano, że jest to zmiana nowotworowa, badania wykazały, że posiada ona takie cechy. Nie dopuszczałam w ogóle, że coś takiego mogłoby się wydarzyć, rozpoczęłam modlitwę nowennę pompejańską, modliłam się przed obrazem Matki Bolesnej i Jezusa Ukrzyżowanego.
Read More

Dziękuję: owocem nowenny jest pójście do spowiedzi mojego taty

Modlilam się nowenna o całkowite uzdrowienie oraz o nawrócenie mojego wujka,który Walczył z chorobą nowotworową. Pan Bóg miał wobec niego inny plan, ale Matka Przenajswietsza pomogła. Dwa miesiące przed ustalonym terminem zwolnilio się miejsce dla wujka w szpitalu. Od razu wiedziałam, że to zasługa Matki Przenajswietszej.
Read More

Wiktoria: Matura z Matką Bożą

Mam 19 lat byłam uczennica liceum a obecnie rozpoczynam wymarzone studia w Warszawie.Nigdy nie należałam do osób szczególnie zdolnych jednak uczyłam sie na tyle ile mogłam miałam dobre oceny przy czym żyłam jak to młody licealista często spotykając sie ze swoimi znajomymi. Jednak miałam ogromy problem z Matematyka.
Read More

Anna: Do końca życia będę Cię sławić i rozsławiać nowennę

We wrześniu 2014 wyszłam za mąż za wspaniałego człowieka. Powiedzieliśmy sobie rok po ślubie chcemy mieć dziecko. Mijały miesiące, w końcu w lutym 2016 ujrzałam dwie kreski na teście ciążowym...nasza radość była ogromna ale niestety krótka. W kwietniu straciłam ciążę... ciężko przez to przeszliśmy... w lipcu 2016 zaczęliśmy strać się od nowa... co miesiąc płacz z powodu nadejścia miesiączki.
Read More

Patrycja: pieniądze w jednej chwili mogę stracić, a zaufania i miłości do Boga nigdy!

Poprzedni rok był dla mnie rokiem cudów i wielu łask Bożych.Jednak moja dziura budżetowa w niepokojącym stopniu sie powiększała.15 sierpnia odmówłam nowennę w intencji spłacenia długów i poprawy finansowej.Przeczytaj Patrycja: pieniądze w jednej chwili mogę stracić, a zaufania i miłości do Boga nigdy!
Read More

Anna: dostałam tę pracę!

Dziękuję Ci Mateńko za pracę, którą dostałam dzięki Tobie. Nowennę odmawiam drugi raz, w intencji pracy, po raz pierwszy. Piszę: „odmawiam”, ponieważ jeszcze Jej nie ukończyłam, 7 lipca rozpocznę część Dziękczynną. Dzień, w którym jechałam na rozmowę kwalifikacyjną był dla mnie dniem szczególnym, w którym – namacalnie – Pan Bóg i Maryja prowadzili mnie za rękę. Dzielę się tym intymnym przeżyciem, aby wszyscy wierzyli, ze warto całkowicie zaufać i wierzyć i prosić. Zacznę od początku.

W oczekiwaniu na pociąg, zaczęłam odmawiać modlitwę poranną. Po jej zakończeniu, chciałam jeszcze raz sprawdzić w telefonie mapę jak dojść do miejsca, gdzie miałam mieć rozmowę. Okazało się, iż padła mi bateria, choć telefon wskazywał jej pełny zakres. Zawierzyłam Bogu, powiedziałam sobie: oczywiście, iż wsiadam w pociąg i jadę (do miejsca, gdzie nigdy wcześniej nie byłam), a Wy mnie będziecie prowadzić. W między czasie pomyślałam, iż w najgorszym wypadku wezmę taksówkę. Po przyjeździe okazało się, iż nie było ani jednej taksówki. Ufam, iż natchnął mnie Bóg , gdyż zrozumiałam, że ludzie będą mnie prowadzić do tego miejsca, to będzie moja lekcja zaufania do bliźnich, aby odbudować zaufanie do ludzi, ponieważ w przeszłości miałam z tym ogromne problemy. I tak też się stało, zaufałam bezgranicznie, ludzie, których powierzyłam Panu Bogu i Maryji, których tego dnia spotkałam na swojej drodze byli mi przewodnikami. Doszłam do miejsca docelowego i dostałam tę pracę! Chwała Bogu i Maryji za to!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: dostałam tę pracę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
małgorzata
Gość

witam modlę się o zajscie w ciąże.Odmawiam rożaniec kadego dnia dziennie oraz nowenne pompejanska,jestem cierpliwa i mam nadzieje że sie uda;-) pozdrawiam wszystkich.

Barbara
Gość
Barbara

Gratuluję zdobycia pracy. Ja również modliłam się o pracę Nowenną Pompejańską , lecz ta intencja nie została jeszcze wysłuchana . Wierzę jednak ,że Bóg ma wobec mnie plany , które okażą się być lepszymi niż ja to sobie obmyśliłam . Trzeba zaufać Panu Bogu .Pozdrawiam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!