Elżbieta: Cudowna modlitwa

Witajcie!Dzisiaj zakończyłam Nowennę Pompejańską i chcę wszystkich zachęcić do jej odmawiania.Dowiedziałam się o niej przypadkiem i postanowiłam się modlić w intencji mojego dziecka. Już po kilku dniach modlitwy doświadczyłam pomocy Matki Bożej w sprawie, o którą prosiłam! Dziękuję ci Maryjo
Przeczytaj całość

EA: Podziękowanie za otrzymane łaski

Odmawiałam nowennę pompejańską(trzykrotnie) w intencji znalezienia pracy przez bliską mi osobę. Chwilami wątpiłam czy to ma sens ale coś ciągle kazało mi dalej wierzyć i modlić się. MOJA PROŚBA ZOSTAŁA WYSŁUCHANA. Radość wielka i chęć powiedzenia o otrzymanej łasce wszystkim .Matko Boża dziękuje i przepraszam za chwile zwątpienia. Bóg zapłać.
Przeczytaj całość

Olga: wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu !

Szczęść Boże! Chciałabym zachęcić wszystkich czytelników do odmawiania nowenny pompejanskiej. Zaczelam odmawiać nowennę 11 lipca prosząc o łaskę zdania prawa jazdy.
Przeczytaj całość

Świadectwo: Zawrócenie z „Drogi Smoka”

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce płyta z mp3 „Zniewolenie Duchowe” wydana przez Księży Saletynów. Po parokrotnym przesłuchaniu (bo bardzo wciąga) uświadomiłem sobie rzeczy, które choć banalne w codzienności i spotykane mogą zgubić duszę. Było na niej między innymi o uprawianiu zachodnich sztuk walki i ich indoktrynacją, która z...
Przeczytaj całość

Kamila: Dopiero teraz wiem co w życiu jest najważniejsze…

Witam, mam 31 lat i chciałabym zaświadczyć o łaskach które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej (jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenny, odmawiam od początku 2015 roku) Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam za mojego męża - stał się bardziej wyrozumiały, cierpliwy, kochający (taki jak kiedyś na samym początku naszej znajomości :)...
Przeczytaj całość

Anna: dostałam tę pracę!

Dziękuję Ci Mateńko za pracę, którą dostałam dzięki Tobie. Nowennę odmawiam drugi raz, w intencji pracy, po raz pierwszy. Piszę: „odmawiam”, ponieważ jeszcze Jej nie ukończyłam, 7 lipca rozpocznę część Dziękczynną. Dzień, w którym jechałam na rozmowę kwalifikacyjną był dla mnie dniem szczególnym, w którym – namacalnie – Pan Bóg i Maryja prowadzili mnie za rękę. Dzielę się tym intymnym przeżyciem, aby wszyscy wierzyli, ze warto całkowicie zaufać i wierzyć i prosić. Zacznę od początku.

W oczekiwaniu na pociąg, zaczęłam odmawiać modlitwę poranną. Po jej zakończeniu, chciałam jeszcze raz sprawdzić w telefonie mapę jak dojść do miejsca, gdzie miałam mieć rozmowę. Okazało się, iż padła mi bateria, choć telefon wskazywał jej pełny zakres. Zawierzyłam Bogu, powiedziałam sobie: oczywiście, iż wsiadam w pociąg i jadę (do miejsca, gdzie nigdy wcześniej nie byłam), a Wy mnie będziecie prowadzić. W między czasie pomyślałam, iż w najgorszym wypadku wezmę taksówkę. Po przyjeździe okazało się, iż nie było ani jednej taksówki. Ufam, iż natchnął mnie Bóg , gdyż zrozumiałam, że ludzie będą mnie prowadzić do tego miejsca, to będzie moja lekcja zaufania do bliźnich, aby odbudować zaufanie do ludzi, ponieważ w przeszłości miałam z tym ogromne problemy. I tak też się stało, zaufałam bezgranicznie, ludzie, których powierzyłam Panu Bogu i Maryji, których tego dnia spotkałam na swojej drodze byli mi przewodnikami. Doszłam do miejsca docelowego i dostałam tę pracę! Chwała Bogu i Maryji za to!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: dostałam tę pracę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
małgorzata
Gość

witam modlę się o zajscie w ciąże.Odmawiam rożaniec kadego dnia dziennie oraz nowenne pompejanska,jestem cierpliwa i mam nadzieje że sie uda;-) pozdrawiam wszystkich.

Barbara
Gość
Barbara

Gratuluję zdobycia pracy. Ja również modliłam się o pracę Nowenną Pompejańską , lecz ta intencja nie została jeszcze wysłuchana . Wierzę jednak ,że Bóg ma wobec mnie plany , które okażą się być lepszymi niż ja to sobie obmyśliłam . Trzeba zaufać Panu Bogu .Pozdrawiam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!