Adriana: Nowenna i… laptop

Niedawno zaczęłam którąś już w życiu Nowennę Pompejańską (ostatnio odmawiałam w zeszłym roku). Tak się złożyło, że w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia tej nowenny udało mi się dosłownie przez 4 dni załatwić sprawę z kupnem laptopa. Planowałam to już od dawna, grubo ponad rok, ale zawsze coś stało na przeszkodzie, a to finanse, a to nie byłam pewna czy to jest potrzebne i było jeszcze sto innych powodów. A teraz jest, stoi na stole w moim pokoju i bardzo mi się podoba:-) Oczywiście moja intencja nowennowa nie dotyczyła laptopa, ale mam poczucie, że jest to jedna z pozytywnych rzeczy, które dzieją się przy okazji odmawiania NP. Myślicie, że Matka Boska pomaga w tak prozaicznej sprawie jak kupienie sprzętu?:-) Pozdrawiam Autorów strony i wpisujących się.

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KamkaBarbaraJoanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Komputer to ważna i nie tania rzecz. Jeśli byś je zmieniała jak rękawiczki, byłoby to ewidentnym przejawem zbytku i chwalenie się, wielkim zarozumialstwem, pyszałkowatością i chęcią wzbudzenia zazdrości. Ale Ty z kupnem tego sprzętu zwlekałaś, wahałaś sie, czy jest Ci rzeczywiście niezbędny, czy nie ma poważniejszych potrzeb. Dlatego myślę zostałaś w ten sposób wynagrodzona i oczywiście nie za darmo, ale za pieniądze swoje, ale także i omodlenie zostałaś w niego zaopatrzona na pewno z opatrznością Boską. Robisz jak widać z niego dobry użytek, bo nie pochłaniaja Cię gry,tylko nadal masz czas żeby się modlić i rozmawiać z nami.

Barbara
Gość
Barbara

Uważam,że to możliwe ,że Matka Boża pomaga nam nawet w tak przyziemnych sprawach jak nabycie komputera . Dla Boga nie ma nic niemożliwego , więc skoro potrafi uczynic wielkie rzeczy to małe także . Bóg kocha to co małe i niedoskonałe.

Kamka
Gość
Kamka

Aduś…A może ten laptop jest właśnie po to, żebyś mogła się z nami tutaj podzielić swoim świadectwem?:)
I rozszerzać nabożeństwo różańca świętego. Wszak ja też przecież nie gdzie indziej tylko w necie dowiedziałam się o tej cudownej nowennie.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…