Barbara: Ja proszę o takie „przyziemne” sprawy …

Chciałam podzielić się swoją refleksją. O nowennie pompejskiej usłyszałam jadąc do Częstochowy na pielgrzymkę.Było to w ubiegłym roku. Pomyślałam nie wytwałabym tyle dni omawiać różaniec.
Read More

Patrycja: Wysłuchana intencja.

Nowennę Pompejańską odmówiłam jak do tej pory jeden raz. Potraktowałam tę modlitwę jako ostatnią deskę ratunku, która może uratować mojego męża od zgubnego nałogu alkoholizmu, a nasze małżeństwo i naszą rodzinę od rozpadu
Read More

Danuta: chcę też się podzielić moją radością

zisiaj będę odmawiać 13 nowennę pompejańską , ale chcę też się podzielić moją radością ,że Matka Boża mnie wysłuchała , ponieważ dzisiaj rano zadzwoniła do mnie córka z prośbą abym mogła wraz z wnuczką pojechać na występy ze szkoły na Dzień Babci oczywiście się zgodziłam , chwała niech będzie zawsze i wszędzie Jezusowi Chrystusowi i Maryi Przenajświętszej Bogurodzicy .
Read More

E: To naprawdę działa

Dwa miesiące temu moje małżeństwo praktycznie legło w gruzach. Po okresie kłótni, nieporozumień i zdrady – mąż odszedł z domu. Nie było dla nas ratunku. Mąż nie chciał o mnie słyszeć. Wyprowadził się z domu i zaczęliśmy osobne życie. Szukałam ratunku i wtedy znalazłam nowennę, na którą już kiedyś się...
Read More

Ka: Dziękuję i uśmiecham się do życia

Właśnie skończyłam 2 NP. Zaczynam kolejną!:)) Przepiękna modlitwa!!! Już w trakcie jej odmawiania poczułam, że zostałam wysłuchana... Najświętsza Matka-Królowa Różańca obdarzyła mnie tą łaską (o którą tak BARDZO prosiłam) u Swego Kochanego Syna-Pana Naszego Jezusa Chrystusa! Dziś cieszę się dobrym zdrowiem duszy i ciała.
Read More

Adriana: Nowenna i… laptop

Niedawno zaczęłam którąś już w życiu Nowennę Pompejańską (ostatnio odmawiałam w zeszłym roku). Tak się złożyło, że w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia tej nowenny udało mi się dosłownie przez 4 dni załatwić sprawę z kupnem laptopa. Planowałam to już od dawna, grubo ponad rok, ale zawsze coś stało na przeszkodzie, a to finanse, a to nie byłam pewna czy to jest potrzebne i było jeszcze sto innych powodów. A teraz jest, stoi na stole w moim pokoju i bardzo mi się podoba:-) Oczywiście moja intencja nowennowa nie dotyczyła laptopa, ale mam poczucie, że jest to jedna z pozytywnych rzeczy, które dzieją się przy okazji odmawiania NP. Myślicie, że Matka Boska pomaga w tak prozaicznej sprawie jak kupienie sprzętu?:-) Pozdrawiam Autorów strony i wpisujących się.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Adriana: Nowenna i… laptop"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Komputer to ważna i nie tania rzecz. Jeśli byś je zmieniała jak rękawiczki, byłoby to ewidentnym przejawem zbytku i chwalenie się, wielkim zarozumialstwem, pyszałkowatością i chęcią wzbudzenia zazdrości. Ale Ty z kupnem tego sprzętu zwlekałaś, wahałaś sie, czy jest Ci rzeczywiście niezbędny, czy nie ma poważniejszych potrzeb. Dlatego myślę zostałaś w ten sposób wynagrodzona i oczywiście nie za darmo, ale za pieniądze swoje, ale także i omodlenie zostałaś w niego zaopatrzona na pewno z opatrznością Boską. Robisz jak widać z niego dobry użytek, bo nie pochłaniaja Cię gry,tylko nadal masz czas żeby się modlić i rozmawiać z nami.

Barbara
Gość
Barbara

Uważam,że to możliwe ,że Matka Boża pomaga nam nawet w tak przyziemnych sprawach jak nabycie komputera . Dla Boga nie ma nic niemożliwego , więc skoro potrafi uczynic wielkie rzeczy to małe także . Bóg kocha to co małe i niedoskonałe.

Kamka
Gość

Aduś…A może ten laptop jest właśnie po to, żebyś mogła się z nami tutaj podzielić swoim świadectwem?:)
I rozszerzać nabożeństwo różańca świętego. Wszak ja też przecież nie gdzie indziej tylko w necie dowiedziałam się o tej cudownej nowennie.

Obrazki z nowenną pompejańską?