Zapraszamy na zywyrozaniec.pl !

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wygodniejszą dyskusją na stronę www.zywyrozaniec.pl!

[topswf swf=’http://pompejanska.rosemaria.pl/wp-content/uploads/2013/06/nowenna-pompejanska-2.swf’ width=’480′ height=’270′ wmode=’transparent’ flashvars=” allowfullscreen=’false’]

 

 

38 myśli na temat „Zapraszamy na zywyrozaniec.pl !

 1. pragne odmawiac nowenne pompejanska.jutro tj.8wrzesnia koncze pierwsza .czytalam wczesniej o tej nowennie pierwsza mysl to …nie dla mnie nie dam rady.modlilam sie na rozancu czasami ale kiedy uslyszalam przerazajaca wiadomosc,pomyslalam tylko Matka Boza Rozancowa moze mi w tej sprawie pomoz.Ito byla laska zezaczelam .Nie przerazajcie sie kto nie zaczal dacie rade.Matka Boza Wam pomoze znalezc czas ,jetem tego pewna.

 2. Ta Nowenna jest brzytwą tonącego jej nie można przestać odmawiać ,łaskę jakiej doświadczyłam to jak światło w mroku .Zyczę wszystkim powodzenia to dobra droga i nie trudna .Agnieszka

   • Panie Marku, czy Pan panuje nad tym portalem?? czy ten komentarz cytuję „to ty zamknij tę parszywą mordę katolu, pomogłeś chociaż której samotnej matce? NIE więc wara śmieciu! Gdybyś pomógł wiedziałbyś przez jakie piekło te rodziny przechodzą, WON” czy dla Pana liczy się ilość komentarzy czy jakość?, jestem zgorszona na takie przyzwolenie obrażania ludzi.

    • a Bronek nie jest winny w pisaniu „zamknij mordę”? Dlaczego tylko mój komentarz podałaś? Ja jako nieliczna na tym portalu staram się by ludzie podnieśli się ze swojego dołka bo reszta potrafi tylko potakiwać, pogłaskać po główce z daleka ale pomóc to już nie ma komu. Gorszej jakości są tutaj świadectwa niż komentarze. Szkoda, że innymi rzeczami zgorszona nie jesteś. Bądź konsekwentna i podaj całą konwersację, a nie tylko urywek mojej wypowiedzi. Jeśli admin wytnie mój koment to również niech będzie sprawiedliwy w usunięciu obraźliwego w stosunku do mnie swojego komentarza!

     • Natalko, tylko Twoje komentarze są tak agresywne , nie pochwalam napisania zamknij mordę ale nikt nie obraza tak ludzi jak Ty. Poza tym to nie jest portal od problemów ludzi wychodzących z dołka a Ty Natalko nie jesteś żadnym ekspertem, rozumiem i szanuje odmienność Twojego zdania ale proszę Cię posługuj się odpowiednimi słowami a nie słowami nienawiści. Wiesz dlaczego nie lubię internetu bo zniechęca mnie powierzchowność i bezkarność z jaką można pisać wszystko i o wszystkich. Od paru dni modlę się za Ciebie, ponieważ współczuję Ci bardzo ( nie myl tego z litością) nie spotkałaś do tej pory Jezusa, gdybyś Go spotkała byłaby w Tobie miłość, której z całego serca Tobie życzę. I dodam,że sama jestem matką samotnie wychowującą dziecko i doznałam wiele poniżenia fizycznego i psychicznego ale to nie powód to oddawania tego samego.

      • Jak nie obraża??? Oto przykład. Moja bardzo dobra koleżanka zamieściła tutaj swój list. Cierpiała psychicznie. Jeden zacietrzewiały katolik Adam, który prawie dostaje orgazmatycznych spazów na temat swojej bliskości z Bogiem na tym forum napisał do niej onanistyczny komentarz przy którym widocznie bardzo się podniecił skoro użył takich słów jakich użył. Po czym moja koleżanka się jeszcze bardziej załamała. I JA TU KOGOŚ OBRAŻAM?

       KAŻDY KOŚCIÓŁ, PORTAL, FORUM KATOLICKI/CHRZEŚCIJAŃSKI MA OBOWIĄZEK NIESIENIA POMOCY INNYM!!! Ja nie muszę być wierząca, ale nawet jeśli kiedykolwiek będę to bycie chrześcijaninem to niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują!

       Dziękuję za modlitwę, ja myślę że już dawno spotkałam Jezusa bo stworzył mnie taką jaką jestem w dodatku z fantastycznymi bonusami: Europejka, z głodem wiedzy, myśląca, z zamiłowaniami do siłowni, altruistka z pogardą dla egoizmu społecznego, w dodatku poznałam super ludzi z którymi mam nadzieję będę utrzymywała długotrwałe relacje. I ludzie mi mówią, że nie zaznałam obecności Jezusa? haha to ci w kościele nie zaznali.

      • jedyny błąd jest taki, że Bronisława nazwałam śmieciem, więc przepraszam resztę podtrzymuję!

      • Wybacz Natalko ale nie zrozumiemy się, nie dam się wciągnąć w grę słów, krytykujesz wszystko i prawie wszystkich zadaj sobie pytanie „czy jesteś gotowa poddać głębokiej krytyce także samą siebie” ? pozdrawiam Cię serdecznie, to koniec mojej wypowiedzi ponieważ zrobisz jak zechcesz, ja nie mam na to wpływu.

      • ależ oczywiście! Jestem wobec siebie bardzo krytyczna i w równym stopniu wymagająca! Potrafię zauważyć, że gdzieś przesadziłam lub popełniłam błąd. Np. tak jak powyżej, błędem było z mojej strony to, że nazwałam Bronisława śmieciem. Przeczytaj uważnie wszystkie moje komentarze, pod wieloma świadectwami napisałam, że coś mi się strasznie podoba, a wręcz jarałam się szczęściem innych osób i ich wspaniałą postawą. Nie wciągam nikogo w grę słów bo nawet grać mi się w taką grę nie chcę. Dziękuję, ja również Ciebie pozdrawiam.

      • Nic nie wiem, nie sądzisz, że sposób zwracania uwagi na niedoskonałości lub błędy innych powinien mieć bardziej elegancką formę niż agresja? Pod innym świadectwem użyłaś określeń typu „przygłupy” i „cymbały”! Taki atak niezbyt dobrze świadczy o krytykującym, u którego być może objawia się silna potrzeba samopotwierdzenia, podbudowania własnej wartości. Taki agresywny perfekcjonizm obnaża przed osobą krytykowaną tylko zarozumiałość, próżność i arogancję przytaczającego wywody. Na pewno złe emocje nie spowodują przyjęcia nawet najbardziej słusznej uwagi. NEUROTYCY mają tendencję do takiego nieprzemyślanego krytykowania, za to najczęściej w stosunku do samych siebie są zbyt pobłażliwi. Nie jestem Tobą, nie wiem co Ci dolega, ale bardzo Cię proszę używaj bardziej wyważonych komentarzy, jeśli uważasz się za osobą oczytaną, inteligentną i obytą. To naprawdę przyniesie większe korzyści dla każdej ze stron.Pozdrawiam Cię i życzę wewnętrznego pokoju/harmonii 🙂

      • Joanna K.- bo dla mnie osoby mające w poważaniu życie innych są przygłupami i cymbałami. Nie ma dla nich innego określenia. Nie obchodzi mnie jak to o mnie świadczy bo staję po dobrej stronie, a większość „prawych” i „akuratnych” ludzi to potencjalni mordercy. Niech sobie inni myślą, że jesteś arogancka, próżna lub zarozumiała. Będę nadal zwracać na błędy ludzi, jeśli choć jedna osoba to pojmie lub jakoś nią te słowa wzruszą to bardzo dobrze, kilka istnień uratowanych.

       Moja krytyka na tym forum jest przemyślana. Obnażam wady te, które powinny wyjść już dawno na światło dzienne bo stanowią zagrożenie dla autorów świadectw ich rodzin, komentujących i innych. Doceniam najbardziej tutaj tych, którzy mimo krytyki potrafili wejść ze mną w dyskusję lub tych, którzy wyczuli ironię itp. A jeszcze najbardziej tych, którzy przyjęli moje przeprosiny.

       Dziękuję, pozdrawiam i życzę tego samego 🙂

      • nic nie wiem lepiej żebyś juz nie dyskutowała , nie krytykowała ,nie poniżała innych i nie nasmiewała sie z innych piszesz co ci do głowy przyjdzie bez ładu i składu ot taka byle jaka paplanina

      • Barbara- Ty nawet już się nie odzywaj, pokazałaś swoją inteligencję wpisami o szatanie i zaburzeniach osobowości. Z Tobą nie dyskutuję. To dopiero była paplanina ciemnoty, aż wstyd. Będę zwracała uwagę na to co mi się nie podoba, a reszta niech dalej sobie milczy i głaszcze po główce, tylko nie skarżcie się do Boga później „dlaczego????”.

    • o Bożenka przyłapała na brzydkich słowach nie tylko mnie, a ja na innym forum zauważyłam taką dobrą metodę, jak ktoś chce napisać brzydkie słowo to pisze „(cenzura)” i wszyscy wiedzą o co chodzi a nikt sie nie gorszy, może tu się też przyjmie 🙂 bo niektóre komentarze są takie słodkie że się (cenzura) chce jak się czyta

     • nic nie wiem pomyliłaś chyba Barbary bo jest ich tu kilka od dawna nie wchodziłam na te stronę aż tu dzisiaj wchodzę i od razu natknęłam się na twój komentarz kobieto aż razi i aż goraco się robi jak się czyta twoje komentarze myślisz ze twoje komentarze komus pomogą?

      • Przepraszam, najwidoczniej pomyliłam Barbary. W takim razie wybacz mój komentarz w stosunku do Ciebie. Tak, mam taką nadzieję, że bezmózgi człowiek w końcu coś pomyśli. Tu gorsze bzdety czytałam od świętobliwych. Moje komentarze to lukier.

      • nic nie wiem twoje komentarze to coś więcej miód i czekolada ale chyba tylko dla samej siebie

   • akurat mnie nie dziwi brak słów i argumentów niektórych, również u Ciebie bo prawda jaką przedstawiam zawsze zwycięża i jest trudna do zaakceptowania. Również żegnam

   • @Lulu, nie do końca się z Tobą zgadzam. Parę miesięcy temu nie było aż tak, jak jest teraz. Było spokojniej.
    Cały czas o Tobie pamiętam i zawsze proszę o łaskę pracy i ułożenia życia osobistego 🙂
    I pamiętam też o Joasi, która była w ciąży i prosiła o modlitwę 🙂

    • bo to forum to taka sinusoida 🙂 raz lepiej raz gorzej, teraz się będzie poprawiać, ja też o tobie pamiętam i o Basi co miała problemy z rodziną i AgnieszceC i o reszcie ale oni tu są na bierząco

  • Tak bardzo co się tu stało dlatego ludzie nie powinni dyskutować z ludzmi stosujacymi obrazliwe teksty i wyrażenia wobec innych cały czas obserwuję że jest tu pare osób które spędzają tu wolny czas i wymyslaja takie głupoty byle tylko pisać po co z nimi dyskutować ? przecież to co piszą to chore

   • co stało? nic się nie stało? padło kilka brzydki słów i to wszytko, górnicy to dopiero mają problem, a przez to cały śląsk, tym się (cenzura) martwcie, bo za chwile będziemy (cenzura) pod zaborem rosyjskim, dopiero oni wam pokażą brzydkie słowa

    • A chciałabyś, żeby ktoś nazywał Ciebie przygłupem, cymbałem albo idiotą? I wtedy też powiesz, że się nic nie stało? Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe. Ponadto formuła tego portalu zobowiązuje do rozwagi, kultury i taktu. Piszecie czasami „patologia” tu „patologia” tam, a jak nazwać takie zachowania jakie same prezentujecie? Rozumiem, że ktoś ma gorszy dzień, mnie też się zdarzało czasami napisać coś, z czego nie byłam dumna, ale nie można nikogo upokarzać, poniżać i ubliżać mu.

     • Joanna K.- jeśli ja bym narażała innych ludzi życie, nie tylko swoje i żadne apele i kampanie, przepisy, zakazy i nakazy nie skutkowały, wtedy też wolałabym by ktoś mnie nazwał idiotą. Samobójcy są piętnowani, księża i wierni straszą wieczną samotnością i potępieniem za ten czyn, a wy się obruszacie tym, że ktoś nazwie tych, którzy mogą pozbawić życia innym osobom przygłupami, cymbałami i idiotami? TO JEST KABARET co sobą reprezentujecie. TAKIE CZYNY SIĘ POTĘPIA! Nikt z was nie zwraca tutaj na forum uwagi! „Chwała Panu” każdy może chlapnąć i kolejne świadectwo, a może tak w końcu zwrócić uwagę na poważne błędy?

      • No widzisz teraz ja jestem tą z kabaretu. Czy każda osoba wypowiadająca swoje zdanie, które jest odmienne od Twojego musi być przez Ciebie określona nazwą rynsztokową? Poza tym zauważ, że tunwielu ludzi zwraca uwagę na błędy innych, ale w bardziej cywilizowany sposób. Nic nie wiem rozpiera Cię młodość i ta arogancja być może z tego wynika. Nie wiem czy przeszłaś dość w życiu, żeby mieć patent na porady wszelakie. Tu można się dzielić spostrzeżeniami, doświadczeniem a nie tylko mieć rację absolutną. Nie obrażaj się, ani mnie nie obrażaj, ani nikogo innego. Przecież nie o to tu chodzi. Czy jeśli powiesz do kobiety lekkich obyczajów, nie grzesz ty ku…i dziw…to ona na pewno się ocknie? Gwarantuję Ci, że tak nie będzie

      • Prostytutki nie narażają życia innych osób niewinnych, możesz powiedzieć że narażają ale tylko tych, którzy z ich usług korzystają. Na drodze masz NIEWINNE osoby. Tak mam patent, który jest sprawdzony a jego fundament jest dość solidny. Ja się nigdy na nikogo nie obrażam bo to jest poniżej mojej cudownej natury 🙂

 3. Nikt z nas nie jest lepszy ani gorszy lulu, ale brak zasad do niczego dobrego nie prowadzi, czy to w szkole, czy w pracy, czy w prywatnym życiu, czy gdziekolwiek indziej. Musimy sami od siebie wymagać, nawet jeśli nikt od nas wymagał nie będzie. Zwłaszcza szacunku. Mieć szacunek do bliźniego, jest jednoznaczne z szacunkiem do samego siebie. Możesz spojrzeć sobie w twarz jak komuś naubliżasz i to niekoniecznie sprawiedliwie? Myślę, że póki masz sumienie, to nie jest łatwo spojrzeć wtedy w lustro. Jeśli sumienie gdzieś się zatraciło, albo nikt nie wskaże nam wartości, to wtedy jesteśmy nawet dumni z tego naszego niecnego wyczynu. Uważam, że wystarczający syf mamy w polityce, która doprowadziła nasz kraj do haniebnej agonii.

 4. Droga Lulu proponuję byście razem ze swoją koleżanką nic nie wiem załóżyły sobie swój własny portal gdzie będziecie wylewać swój jad i frustracje. I tam się wzajemnie nakręcajcie 🙂

  • Do nic nie wiem. Zaburzasz kobieto landrynkowy charakter tej strony. Zamiast och i ech, jakie wspaniałe świadectwo, to Ty próbujesz polemizować. Zapominasz równocześnie, że statystyczne 80% społeczeństwa to idioci więc czego się spodziewasz. Widać to tutaj – 80% tych „świadectw” jeżeli już jest świadectwem czegokolwiek, to chyba głupoty piszącego i do tego ten wzniosły ton nie wiem po co. Włącz telewizor i posłuchaj tzw. autorytetów – pieprz…. o niczym. Ludzie to oglądają i sobie przyswajają. Dowalają się do Ciebie, że pouczasz innych, a tymczasem tyle krytyki i rozmaitych pouczeń, które spadają na Ciebie na tym forum. Wytykają Ci pychę, samym sobie przypisując pokorę. Większość jednak zapomina, że najczęstszą maską jaką pycha przyjmuje jest właśnie pokora.

   • Nie mam żadnej telewizji w domu bo nie słucham tych chorych lewackich (nie mylić ze zdrowym liberalizmem) ścierw i kłamstw. Telewizor byłby mi tylko potrzebny do odpalenia dobrego porno haha (jeśli czujesz ironię). Pisałam tu wiele razy, że większość społeczeństwa to idioci. Chyba jest tu im to nie w smak. Mam gdzieś ich opinie, będę piętnować to co mi się nie podoba. Zdanie idiotów mnie nie powstrzyma. Wiesz, poznałam na forum tutaj kilka naprawdę myślących osób,ale jest ich bardzo niewiele ale one rzadko się udzielają. Jedna z moich koleżanek odeszła z tego forum stwierdzając, że z tymi ludźmi nie ma o czym dyskutować, a jedynie co potrafią to krytykować jeśli coś nie pasuje ideologii, której ich proboszcz nakładł do łba. Różne rzeczy myślącym wytykają, nawet tępaki próbują tu zabłysnąć z psychiatrii robiąc mi analizę osobowości z epikryzą- zaburzenia osobowości hahaha.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!