Dorota: Powrót do zdrowia

Witam bardzo serdecznie. Na nowennę pompejską natknęłam się dzięki przyjaciółce. Kiedy dowiedziałam się, że maż ma nawrót choroby nowotworowej byłam załamana. Kiedy dostałam od niej nowennę , bez zastanowienia zaczęłam ją odmawiać. Nie raz godzinę wcześniej wstawałam, żeby ją odmówić. Ale to co przeżywałam przez te 54 dni, nie da...
Przeczytaj całość

Ewa: Wierzę i dziękuję

Tak, bardzo wierzę i dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie mojej prośby dwukrotnie i obdarzenie mnie łaskami, o jakie prosiłam.
Przeczytaj całość

Asia: Praca dla Męża

Przyznaję, że często kolejne modlitwy przerywały łzy i myśli "Dlaczego Maryjo...???" ale udało się wytrwać na modlitwiedzięki łasce.
Przeczytaj całość

Joanna: prawda

Coś w tym musi byś ... Miałam problemy finansowe, gdy nagle odkryłam, przez przypadek tą nowennę ... Zaczęłam sie modlić i tuż po kilku dniach... Hmmm.. stał sie dosłownie cud! No bo nie jestem w stanie tego inaczej nazwać, wytłumaczyć ... Módlcie sie, warto !
Przeczytaj całość

Kasia: Praca od Matki Bożej

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo i podziękować Ukochanej Matce Bożej za pomoc w znalezieniu nowej pracy.Jest to praca na okres próbny,nie jest łatwo ,ale wierzę i Ufam,że Matka Boża dalej mnie poprowadzi i pomoże mi sprostać zadaniom.Przeczytaj Kasia: Praca od Matki Bożej
Przeczytaj całość

Wyniki! Mamy 5000 komentarz :)

Komentarz numer 5000 brzmi niezwykle proroczo:

Jej tryumf nastąpi

Autorką wpisu jest Asia asia9(….)@poczta.onet.pl. Komentarz z 17.06.2013 o godz. 23:00 i do niej trafi książka z  naszego konkursu.

Życzymy Asi przyjemnej lektury!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Wyniki! Mamy 5000 komentarz :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Gratuluję Asiu – fajna książka, dobrze się ją czyta

wiola
Gość

Jestem osoba wierzącą staram sie nie ustawać w praktykowaniu,czytam PS od czasu gdy pogorszyło mi sie zdrowie , zwróciłam sie głebiej w strone Boga.Kilka dni temu zostalam poproszona o odmówiennie nowenny pompejańskiej w ważnej intencji. Nigdy wczesniej o niej nie słyszałam,dzis przystapiłam do jej odmawiania ,mam pytanie czy moge odmawiać 2 nowenny dziennie w 2 intencjach ,jedna powierzoną a druga w intencji własnego zdrowia?

Tomasz
Gość
Tomasz

Tak, możesz śmiało odmawiać dwie nowenny we wspomnianych intencjach.
pozdrawiam

Anna
Gość

gratuluję zwyciężczyni 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?