C: Odkryłam w tej nowennie niebywały spokój ducha!

Nie wiem czy to co teraz napisze da komus inne spojrzenie na nowenne pompejańska ale chce sie podzielic siła tej nowenny oraz nie bywałym spokojem ducha jakim odkryłam w trakcie jej odmawiania. Odmawiałam ja w intencji mojej mamusi zeby cisnienie krwi sie unormowało oraz była zdrowa...podczas odmawaiana zdrowie mojej mamusi...
Przeczytaj całość

Urszula: Matka Boża zajęla się życiem mojej rodziny

Przy odmawianiu pierwszej nowenny, która to zresztą trafiła do mnie dziwnym przypadkiem, moje życie duchowe zaczęło się zmieniać. Modliłam się o kogoś z mojej rodziny, o nawrócenie. Wtedy okazało się, że najpierw Matka Boża zaczęła mnie nawracać, choć sama nie zdawałąm sobie do końca sprawy, że odeszłam za daleko od...
Przeczytaj całość

Maja: Nowenna Pompejańska w intencji nawrócenia mojego chłopaka

Jestem z chłopakiem od ponad roku. On jest osobą wierzącą ale unika tematów kościoła, sam z siebie również bardzo rzadko się modli. W niedzielę chodzi do kościoła ale tylko z kimś – albo ze mną, w mieście w którym studiujemy, albo z mamą – w mieście rodzinnym.
Przeczytaj całość

Justyna: Modlitwa za dusze w czyśćcu

Oczywiście mam sporo prywatnych intencji ALE dusze w czyśćcu nie mogą się modlić za siebie a bardzo potrzebują naszych modlitw!!
Przeczytaj całość

Aleksandra: Nawrócenie męża, jego zerwanie z nałogiem i uzdrowienia małżeństwa

Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Odmówiłam już trzy nowenny pompejańskie i każda z nich została wysłuchana. Przed paroma laty moje małżeństwo przechodziło kryzys. Mąż był człowiekiem słabo wierzącym, w ogóle się nie modlił, nie przystępował do sakramentów świętych i nie chodził do kościoła na msze. W dodatku wpadł z nałóg alkoholizmu.Przeczytaj Aleksandra: Nawrócenie męża, jego...
Przeczytaj całość

Wiesława: UFAJMY JEJ I PANU JEZUSOWI

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry. Nie mogłam uwierzyć, że istnieje taka nowenna „nie do odparcia”. Nie mogłam się do niej zabrać, a naprawdę miałam o co prosić Najświętszą Panienkę lecz pewnego dnia zadzwoniła do mnie druga siostra i powiedziała mi, że odmówiła tą Nowennę i zdarzył się cud – gdyż jej synowa i syn zostaną rodzicami właśnie po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej w tej intencji. STARALI SIĘ O DZIECKO JUŻ PONAD 3 LATA. Już w lipcu ma się urodzić maleństwo i co więcej potrzeba? Jakich dowodów na działanie Matki Bożej ?
Byłam ciągle pod niesamowitym wrażeniem tego cudu.Niemożliwe stało się możliwe. A teraz kilka słów o sobie. Od wielu lat (około 23) chorowałam na nerwicę i depresję, choroba bardzo mnie męczyła i nie pozwalała normalnie żyć i funkcjonować. Co najgorsze – nie mogłam nawet iść do Kościoła na Mszę Świętą, bo czułam się bardzo źle, słabo, chodziłam zawsze z kimś w asyście, biorąc tabletki uspakajające i antydepresanty – postanowiłam więc błagać Najświętsza Panienkę Pompejańską aby mnie wyzwoliła z tych więzów. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską 22 stycznia 2013 roku i naprawdę zaczęły spływać łaski na mnie i rodzinę. Po pierwsze niesamowita radość w sercu, spokój i wiara – ale prawdziwa wiara i odczucie uzdrawiania z dnia na dzień. Z tą wiarą szłam już bez leków. Stopniowo odstawiałam i czułam działanie Matki Bożej. Pojawiały się także chwile zwątpienia ale wiedziałam, że to na pewno działanie złego.

I powiedziałam, że już się nie dam. Jak większość osób tutaj pisze – ten zły czuje, że jest zagrożony i chce jeszcze zawładnąć naszymi umysłami, ale nie można się poddawać. Teraz to już wiem. Słuchałam jeszcze w tym czasie różnych kazań np. oo Augustyna Pelanowskiego, x. Piotra Pawlukiewicza jak również transmisji telewizyjnych programów Joyce Mayer w religia.tv – „Codzienna radość życia”. Czułam jak Matka Boża i Duch Święty mnie prowadzili w tym czasie. Pozwoliło mi odsunąć podszepty złego, np „to ci się nie uda”, „daj spokój”, „po co się trudzić i tracić czas bo nic się nie zmieni” i tym podobne. Teraz wiem – było watro w 100% – to co czuję w sercu nawet nie dam rady opisać, trzeba to przeżyć samemu.

Teraz odmawiam drugą Nowennę Pompejańską o znalezienie dobrej pracy i spokojnie czekam w ufności gdyż każdy dzień martwi się sam za siebie. Jednak wiem, ze Nowenna Pompejańska zostanie już ze mną na zawsze, gdyż przemienia nasze serca, dodaje wiary, nadziei w każdej sytuacji i spokoju jakiego potrzebujemy. To Matka Boża jest naszą tarczą przed złem, opiekuje się nami cały czas, to w Niej i jej Synu składajmy wszelki troski – oni się nami zatroszczą – UFAJMY JEJ I PANU JEZUSOWI bo tylko wiara tak naprawdę czyni cuda!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wiesława: UFAJMY JEJ I PANU JEZUSOWI"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Dziś odmawiam 11 dzień nowenny. Pierwsze 4,5 dni były strasznie cięzkie ciegle myslałam „a po co?” kazdy mnie denerwował, ciągle płakałam. Dziś jest inaczej, Maryja wzięła mnie w swoje ręcę i delikatnie pokazuje mi sens naszego życia, aby przestać ciągle troszczyć się o to życie. Ucze sie bardziej żyć dziś a nie tym co bedzie za kilka dni, miesięcy czy lat. Dziś dla mnie jest życie a nie jutro i to dziś chce w pełni przeżyć blisko Boga i Maryi. To Oni są dla mnie wszystkim.

Obrazki z nowenną pompejańską?