Ula: Uprosiłam zmianę pracy dla męża

Pragnę podzielić się świadectwem otrzymanej łaski dla mojego męża uproszonej w Nowennie Pompejańskiej. Nowenny odmawiam nieprzerwanie od 1.10.2013 r. i już odmówiłam 4 z tego 1 i 4 w intencji męża o zmianę pracy. 4 nowennę skończyłam 4 maja. Pewnego dnia w kwietniu rozmawiając z mężem próbowałan zachecić go aby...
Przeczytaj całość

Ela: miłość między braćmi

Bolało mnie , że dwaj moi synowie nie rozmawiaja ze sobą , starszy chciał pogodzić się a młodszy nie ,więc postanowiłam odmówić Nowennę Pompejańską , prosząc Maryję o zgodę między synami. Szło jak po grudzie , ale wytrwałam do końca, Po miesiącu od odmówienia, dzwoni starszy syn i mówi mamo...
Przeczytaj całość

Anna: Otrzymane łaski

Dziekuje Matko Rozancowa za otrzymane łaski. Jest to juz moja druga Nowenna i zblizam sie do konca Jej odmawiania i wiem ze na tym nie poprzestane.Otoz w pierwszej Nowenne prosilam o otrzymanie laski zdrowia,obiecalam ze jezeli otrzymam o to co prosze odmowie druga jako zadosc uczynienie i podziekowanie za otrzymana łaske. Wiele spraw kulalo i kuleje w moim zyciu,ale teraz dostrzegam ze niewidzialna reka ktos Boski naprawia powoli wszystko.
Przeczytaj całość

Iwona: Każdego dnia doświadczam cudu

Nasze modlitwy nie pozostają bez odpowiedzi
Przeczytaj całość

Patryk: Po 27 dniach moja dusza jest „nie do poznania”

Witam :). Mam na imię Patryk, mam lat 15 i pragnę się z Wami również i ja podzielić moimi ,,przeżyciami" z Nowenny Pompejańskiej. Na początku powiem, że jestem na 28 dniu, czyli pierwszym dniu części dziękczynnej mojej pierwszej w życiu nowenny ofiarowanej za dusze w czyśćcu cierpiące, z taką poboczną prośbą o orędownictwo tych dusz za mną.. Chcę powiedzieć, że, już teraz, kompletnie się nie poznaję, szczególnie pod względem duchowym.
Przeczytaj całość

Sylwia: moje miejsce na ziemi

Moja ostatnia nowenna dotyczyła zaznania poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji oraz modlitwy o własny kąt, z którego nikt mnie nie wyrzuci. Od kilkunastu lat tułałam się po świecie za pracą i z nadzieją osiągnięcia życiowej stabilizacji i jak dotąd moje próby osiągnięcia stabilizacji były nieudolne. Zarobione ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami pieniądze zawsze szły na umeblowanie czy modernizację czegoś, co nie było moje a poniesionych kosztów nigdy nie odzyskałam. Lata mijają a  ja ciągle mam poczucie jakbym nie była u siebie i żyję w poczuciu niepewności, destabilizacji życiowej i tego, że z dnia na dzień mogę zostać bez dachu  nad głową. Mam wrażenie że tak dłużej być nie może bo coraz bardziej popadam w depresję. Poprosiłam zatem Maryję o pomoc w tej choć materialnej sprawie to nie mniej jednak dotyczącej sfery wewnętrznej- poczucia bezpieczeństwa.

Jestem zmęczona ciągłą tułaczką w pogoni za „szczęściem życiowym” ciągle jak gdyby dla mnie nieosiągalnym. I nie wiem czy to ja coś robię nie tak czy może taki już mój los. Odmawiając nowennę j.w. (to już piąta z kolei) odczuwałam błogi spokój w sercu i pogodzenie się z moim losem -na wszystko, co ześle mi Pan Bóg. W trakcie odmawiania nowenny prosiłam Maryję o zdrowie dla rodziny i bliskich mi osób i osoby chore doznały łaski pomyśnego zakończenia przebiegu chorób bądź dostały informacje wskazujące na to, że wszystko dobrze się ułoży. Moja nowenna się jeszcze nie spełniła ale w głębi ducha wierzę, że otrzymam to na co zasługuję i wcale niekoniecznie może być to, o co poprosiłam.  Tym samym całkowicie zawierzam się Najświętszej Panience. Dziękuję Maryjo za wszelkie otrzymane łaski z całego serca!  Jednocześnie proszę o modlitwę za mnie i za wszystkich bezdomnych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Sylwia: moje miejsce na ziemi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Sylwia, pomodlę się za Ciebie. Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?