Joanna: Lekarze wprost powiedzieli że stan jest krytyczny

Dziękuję Ci Maryjo że jesteś przy mnie w tych ciężkich chwilach
Read More

Angelika: Na nowo budujemy naszą przyjaźń

Chcialam wszystkich namowic do odmawiania Nowenny .Mojego przyjaciela znam 13lat ,w pewnym momecie zblizylismy sie do siebie i stalismy sie para ,jest kochajacym ,wrażliwym ,dobrym czlowiekiem w pewnym momencie cos sie popsulo i roztalismy sie ,stracilismy kontakt .bardzo cierpialam ze go w mym zyciu juz nie ma .zaczelam odmawiac Nowenne.
Read More

Kasia: Zrezygnowałam ze związku prowadzącego do śmierci duchowej

Dzięki pierwszej nowennie odzyskałam wewnętrzny spokój przeciwstawiłam się złu , zrezygnowałam ze związku prowadzącego do śmierci duchowej - (świadectwo pod tytułem trudny związek ) Cieszyłam się bardzo ale miałam też taki wewnętrzny lęk że teraz albo będę długo sama albo Pan Bóg ześle na mnie karę .
Read More

M: W intencji bratanicy

Witam wszystkich odwiedzających tą stronę. Chciałam podzielić się z Wami czymś, co nazywam wyraźnym znakiem z Niebios. Obecnie odmawiam NP w intencji mojej 3,5 letniej bratanicy, którą wychowują nie rodzice, a babcia z dziadkiem (czyli moi rodzice). Ogólnie sytuacja jest (delikatnie mówiąc) nieciekawa, ale nie będę tutaj wchodzić w szczegóły.
Read More

Leszek: Różaniec ratuje moje małżeństwo.

Nie poddawajcie się nigdy i módlcie się gorliwie bo ta modlitwa ma wielką moc a na spełnienie trzeba swoje odczekać!!!!!
Read More

Rozszerzaj z nami nowennę pompejańską!

Relikwie bł. BartolaWiele osób, które modliły się nowenną pompejańską, z czasem zapomina o swojej obietnicy złożonej w modlitwie dziękczynnej. A brzmi ona tak:

(…) Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. (…)

Kochani! Traktujmy serio obietnicę złożoną Maryi, która nas obowiązuje do końca życia. Wiele osób nie wie, co dalej czynić, nie mają pomysłu na konkretne działanie. Dlaczego więc nie wstąpić do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?  To nic nie kosztuje, poza Twoim osobistym zaangażowaniem, wraz z którym głosisz chwałę Królowej Różańca Świętego.

Raz w miesiącu za członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej odbywa się Msza święta. Najbliższa odbędzie się już w ten poniedziałek o 18 we Wrocławiu – łączmy się duchowo!

A jeśli chodzi o obowiązki członków Apostolatu: nie ma składek członkowskich ani tzw. „ukrytych opłat” 😉  Członek Apostolatu ma za zadanie współpracować w dziele szerzenia różańca na miarę swoich możliwości, ale i dzielić się z innymi swoimi pomysłami, natchnieniami i uwagami.

Strona internetowa Apostolatu Nowenny Pompejańskiej: www.apostolat.rosemaria.pl

Komunikaty Apostolatu: www.zywyrozaniec.pl/forum/3

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Rozszerzaj z nami nowennę pompejańską!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Użytkownik

Kochani, czy mogę odmówić Nowennę na przykład w intencji grzeszników?

Joanna
Gość
Joanna
Moim celem od kilku dni jest, po przeczytaniu artykułu ks. Jana Wójtowicza o watpliwościach dotyczących zjawy z Medjugorie, by ludzie jeżdżący z pielgrzymkami w tamto miejsce nie oddawali czci Gospie, gdyż jest to wcielenie szatana, czyli nędzna podróba Matki Boskiej. Tym większą cześć powinno się oddawać prawdziwej Matce Pana Jezusa, która mieszka tam od zarania dziejów i z naszym wsparciem – gorących modlitw od których powinna szatana boleć głowa, uda się go pokonać, a Matka Boska – symbolicznie Mediugorska, Pompejańska, Fatimska, z Loudres, Jarosławia, Lichenia, Częstochowy i z każdego zakątka świata w Polsce i za granicą zmiażdzy mu głowę i… Czytaj więcej »
ania
Gość

jestem pewna ,że tak. Maryja we wszystkich objawieniach prosi aby modlić się za grzeszników. Sama obecnie odmawiam nowennę w takiej intencji. Może nie za wszystkich grzeszników, ale za konkretne osoby. Chwała Panu !

Asia
Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. 🙂 Czyli jedna Nowenna może dotyczyć tylko jednej osoby, tak? Nie mogę odmówić jej w intencji grona osób?

Ewelina
Gość
Ewelina

Bardzo proszę, jeżeli ktoś by mógł i chciał aby odmówił w intencji: O jak najszybsze wyjście z długów mojego Taty. Będę ogromnie ogromnie wdzięczna. Jest naprawdę w beznadziejnej sytuacji, pracowł ciężko całe życie i przez nieuczciwość ludzi i swoją naiwność i ufność w nich ma ogromne problemy.
Bóg zapłać wszystkim którzy zawierzą tę intencję Matce Pompejskiej.

ania
Gość

ważne jest aby intencja była taka sama przez cały czas odmawiania nowenny. Ja odmawiam za grono konkretnych osób – „aby Maryja pomogła im odnaleźć drogę do Boga”.

Obrazki z nowenną pompejańską?