Rozszerzaj z nami nowennę pompejańską!

Relikwie bł. BartolaWiele osób, które modliły się nowenną pompejańską, z czasem zapomina o swojej obietnicy złożonej w modlitwie dziękczynnej. A brzmi ona tak:

(…) Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. (…)

Kochani! Traktujmy serio obietnicę złożoną Maryi, która nas obowiązuje do końca życia. Wiele osób nie wie, co dalej czynić, nie mają pomysłu na konkretne działanie. Dlaczego więc nie wstąpić do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?  To nic nie kosztuje, poza Twoim osobistym zaangażowaniem, wraz z którym głosisz chwałę Królowej Różańca Świętego.

Raz w miesiącu za członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej odbywa się Msza święta. Najbliższa odbędzie się już w ten poniedziałek o 18 we Wrocławiu – łączmy się duchowo!

A jeśli chodzi o obowiązki członków Apostolatu: nie ma składek członkowskich ani tzw. „ukrytych opłat” 😉  Członek Apostolatu ma za zadanie współpracować w dziele szerzenia różańca na miarę swoich możliwości, ale i dzielić się z innymi swoimi pomysłami, natchnieniami i uwagami.

Strona internetowa Apostolatu Nowenny Pompejańskiej: www.apostolat.rosemaria.pl

Komunikaty Apostolatu: www.zywyrozaniec.pl/forum/3

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Rozszerzaj z nami nowennę pompejańską!"

Powiadom o
avatar
Asia
Użytkownik

Kochani, czy mogę odmówić Nowennę na przykład w intencji grzeszników?

Joanna
Gość
Joanna
Moim celem od kilku dni jest, po przeczytaniu artykułu ks. Jana Wójtowicza o watpliwościach dotyczących zjawy z Medjugorie, by ludzie jeżdżący z pielgrzymkami w tamto miejsce nie oddawali czci Gospie, gdyż jest to wcielenie szatana, czyli nędzna podróba Matki Boskiej. Tym większą cześć powinno się oddawać prawdziwej Matce Pana Jezusa, która mieszka tam od zarania dziejów i z naszym wsparciem – gorących modlitw od których powinna szatana boleć głowa, uda się go pokonać, a Matka Boska – symbolicznie Mediugorska, Pompejańska, Fatimska, z Loudres, Jarosławia, Lichenia, Częstochowy i z każdego zakątka świata w Polsce i za granicą zmiażdzy mu głowę i… Czytaj więcej »
ania
Gość

jestem pewna ,że tak. Maryja we wszystkich objawieniach prosi aby modlić się za grzeszników. Sama obecnie odmawiam nowennę w takiej intencji. Może nie za wszystkich grzeszników, ale za konkretne osoby. Chwała Panu !

Asia
Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. 🙂 Czyli jedna Nowenna może dotyczyć tylko jednej osoby, tak? Nie mogę odmówić jej w intencji grona osób?

Ewelina
Gość
Ewelina

Bardzo proszę, jeżeli ktoś by mógł i chciał aby odmówił w intencji: O jak najszybsze wyjście z długów mojego Taty. Będę ogromnie ogromnie wdzięczna. Jest naprawdę w beznadziejnej sytuacji, pracowł ciężko całe życie i przez nieuczciwość ludzi i swoją naiwność i ufność w nich ma ogromne problemy.
Bóg zapłać wszystkim którzy zawierzą tę intencję Matce Pompejskiej.

ania
Gość

ważne jest aby intencja była taka sama przez cały czas odmawiania nowenny. Ja odmawiam za grono konkretnych osób – „aby Maryja pomogła im odnaleźć drogę do Boga”.

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij