Aleksandra: Pomoc w nerwicy

Za to wszystko niech będzie cześć i chwała Najświętszej Maryi Pannie!
Read More

Felcia: Dziękuję Mateńko, że jesteś

O NP odwiedzialam sie od kolezanki jakis czas temu, ale jakos nie dostalam od razu natchnienia do jej odmawiania. Po pewnym czasie poznalam chlopaka na którym zaczelo mi bardzo zalezec i postanowilam odmowic. Nie wiedzialam czy dam rade ale zaczelam i od tego czasu stalam sie bardziej cierpliwa, spojniejsza
Read More

Krystyna: relacje w małżeństwie

Moją pierwszą nowennę pompejańską odmówiłam w intencji poprawy relacji w moim małżeństwie, zacieśnienia więzi emocjonalnej. Muszę przyznać, że już od pierwszego dnia zaczęłam zauważać różnicę... w swoim myśleniu, postępowaniu, podejściu do życia. Podczas trwania nowenny czułam się bardziej szczęśliwa, patrzyłam optymistycznie na każdy rozpoczynający się dzień, byłam otwarta na męża...
Read More

Agnieszka: Matka Boża naprawia wszystkie obszary twojego życia mimo iz modlisz sie w intecji konkretnej intencji

Mowie raz jeszcze pozostajcie na modlitwie szczegolnie Rozancowej i do Ducha Sw.Potega Trojcy Sw.jest po ludzku nie pojeta ale Bog jest i warto sie modlic i wierzyc.
Read More

Izabela: Nowenna w intencji zbawienia rodziców i siostry

Jeśli wydaje się nam , że nie zostaliśmy wysłuchani, modlitwa nigdy nie pozostaje bez echa , na efekty trzeba poczekać nieco dłużej , ale zawsze według obietnicy : "... bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża."
Read More

Monika: nie wyobrażam sobie już dnia bez nowenny

Mimo iż moje prośby do końca nie zostały wysłuchane ja modlę się nadal. W poniedziałek zaczęłam już 4 raz odmawiać nowennę i będę nadal. Dzięki niej czuję spokój w sercu, mam więcej cierpliwości i nie wyobrażam sobie już dnia bez nowenny.Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Monika: nie wyobrażam sobie już dnia bez nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Moniko ja też odmawiam Nowennę Pompejańską,jedną kończę, na drugi dzień zaczynam kolejną. Nie wiem ile już odmówiłam. Wymieniam intencję ale to od Boga zależy, która będzie wysłuchana. Wiem, że sobie pomogłam, mam wewnętrzny spokój. Robię co mogę aby rozszerzać NP. Myślę, że wiele osób zachęciłam do tej
pięknej nowenny. Pozdrawiam wszystkich, z Panem Bogiem.

ania
Gość

ja też jak ty Moniko nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny.

Monika
Gość
Monika

Bóg zapłać,że odmawiam tą Nowennę.
Dostałam ją na Świąta Wielkanocne od mojej mamy
Dużo się zmieniło w moim życiu..
Spokój i radość panuje w moim sercu.Modliłam sie ,bo miałam problem z synem i Mateczka mnie wysłuchała.
Teraz proszę o coś dla siebie,,,
POLECAM WSZYSTKIM Z CAłEGO SERCA.
Kupiłam kilka obrazeczków i rozdaję go bliskim,wszyscy są szczęśliwi i rozszerzają ją dalej..
Pozdrawiam wszystkich z Panem Bogiem MONIKA M

Asia
Użytkownik

Jedną NP kończę, następnie zaczynam kolejną. 🙂

Anna
Gość

Ja od pn zaczłam już 5 NP i też odkąd 13 listopada ubiegłego roku ją rozpoczęłam tak nieustannie trwam na modlitwie

Anna
Gość

Można powiedzieć że wszystkie tutaj „zakochałyśmy” się w NP

Barbara
Gość
Barbara

Ja jestem w trakcie odmawiania trzeciej już NP,Nie potrafię już bez niej żyć .

modląca
Gość
modląca

Ja zaczęłam już drugi raz odmawiać Nowennę , poprzednią odmawiałam w tamtym roku, niestety nie starałam się bardzo 🙁 w tym roku bardziej się postaram.:) Mamy w rodzinie pewien duży problem, już myślałam że oszaleję, i naglę moja mała córeczka dała mi kartkę przypadkiem znalezioną z książki, z nowenną powiedziała Mama masz…i to był dla mnie impuls, tego dnia, przestałam się zamartwiać, zaczęłam Nowennę, wierzę że Maryja pomożę, że wszystko się ułoży nam.

Magdalena
Gość
Magdalena

Cztery nowenny mam już za sobą ,ale wiem że jeszcze przyjdzie na nią czas.To jest niesłychanie piękne by trwać przy Matce Bożej pomimo trudów życia i często też niewiary i bardzo małej modlitwy,bo w zasadzie choć to szturmowanie Nieba,to w zasadzie nie jest to aż tak wiele w porównaniu do troski i orędownictwa Matki Bożej,która na wszystko zaradzi z matczyną czułością.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?