Maria: Dziękuję Królowej Różańca Świętego za znalezienie pracy

Odmawiałam Nowennę Pompejańską z wielką wiarą i nadzieją w to,że znajdę w końcu pracę. I udało się:) Matka Przenajświętsza Maryja wysłuchała mojej prośby. Dostałam pracę z czego bardzo się cieszę. Módlcie się z wiarą do Matki Bożej a na pewno wysłucha Wasze prośby. Jestem tego najlepszym przykładem. Bardzo długo szukałam pracy niestety bez rezultatu.

Tydzień po tym jak ukończyłam odmawianie nowenny, zadzwonili do mnie z pracy o którą starałam się od bardzo dawna, tracąc już nadzieję. Dziękuję Ci Cudowna Maryjo za wysłuchanie mojej prośby!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
ilonaWeronikagretchenPrawda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Mam pytanie do wierzących WAŻNE, jestem po wielu analizach Biblii i innych ksiąg, ale jest jedno co mnie interesuje od zawsze i poświęcam temu dużo czasu. Co jeśli nie chcę po śmierci żyć i pragnę śmierci duchowej? Czy Bóg może spełnić moją prośbę i po prostu mnie zniszczyć jakby mnie nigdy przenigdy nie było i nigdy nie będzie? Nie chodzi mi o strącenie mnie do piekła itp. po prostu totalne odstworzenie mnie. A może można się poświęcić w ten sposób za kogoś. Wybieram duszę potępioną by została ocalona, a moja by została kompletnie nieistniejąca. By nie być częścią ani tego… Czytaj więcej »

gretchen
Gość
gretchen

prawda. ty z twoimi pytaniami egzystencjalnymi pomylilas fora. moze znajdziesz gdzies forum, gdzie mnozy sie od ludzi pragnacych porozmawiac z toba, na tego typu tematy. nie sadze jednak, ze gdziekolwiek znajdziesz jednoznaczna odpowiedz. nad wieloma tego typu pytaniami zastanawiali sie filozofowie od zarania dziejow, wiec nie sadze, ze cos nowego wymyslisz lub czegos nowego sie dowiesz.. kazde forum ma jakis cel, to na pewno takiego celu nie ma, odpowiadac i tlumaczyc ludziom jak dzieciom zagadke stworzenia swiata. i nie pisze tego, by cie w jakis sposob urazic, ale widze, ze zadajesz ciagle rozne pytania skaczac po problematyce, jaka ci akurat… Czytaj więcej »

Weronika
Gość
Weronika

Kochana „Prawdo”, chciałabym Ci pomóc, ale nie potrafię. Mogę tylko poradzić – zwróć się do Pana Boga z tym pytaniem, módl się często (codziennie) do Ducha Świętego, na pewno uzyskasz odpowiedź. Bóg jest MIŁOŚCIĄ i bardzo Cię Kocha, nie pozostawi Cię bez odpowiedzi. Przeczytaj odpowiedź Ani z dzisiejszego dnia (godz. 8,32). Życzę Ci dużo pokory, pokory, pokory w poszukiwaniu prawdy. Miłego dnia z Bogiem.

ilona
Gość
ilona

Prawdo, nie ma takiej możliwości, żeby Pan Bóg Cię unicestwił, nawet po śmierci. Bo DUSZA LUDZKA JEST NIEŚMIERTELNA!To jest dogmat. Wiesz ilu ludzi przed Tobą miało takie pragnienia? Mnóstwo…Wielu z nich popełniło samobójstwo w nadziei, że przestana cierpieć, że przestana istnieć na zawsze. Jak bardzo sie pomylili! Wielu z nich będzie cierpiec juz zawsze. Największym ich cierpieniem jest właśnie to, że bardzo chcieliby przestac istnieć a NIE MOGĄ. Ten ból jest udziałem wszystkich tych którzy świadomie odrzucili Boga. Maja świadomość tego co stracili, ale nie taka jaką my teraz mamy-oni maja świadomość PEŁNĄ. Jaki Ty w sobie musisz mieć ogromny… Czytaj więcej »

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!