Zdzisław: uratowanie małżeństwa

Szceść Boże. Jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej Nowenny Pompejanskiej za odbudowanie mojego małżeństwa i w nim szczerej milości.
Read More

Marzena: Żyć jak Maryja, zawsze zgodnie z wolą Pana

Już wtedy byłam w trakcie odmawiania nowenny i wiedziałam ,że nie mogę pracować poświęcając całego dnia na pracę bo w domu mam tęskniące dzieci. Pytałam wówczas Matki Bożej o to co powinnam uczynić, bo być może moim powołaniem jest pozostać w domu, z dziećmi. W ostatnim dniu nowenny otrzymałam telefon z propozycją pracy w której pracuje do dziś. Praca ta jest trudna i tak naprawdę wcale nie jestem w niej szczęśliwa ale dziękuję Bogu za nią bo tutaj zaczynam odkrywać jak ważna jest dla mnie rodzina.
Read More

Kasia: Roszczenie w całości zostało oddalone

Dziękuję Ci Matko Boża za wysłuchanie mojej prośby.
Read More

Anonim: Przez życie z Maryją

Nowenna Pompejanska była już mi znana..... Trzy lata temu, kiedy to znajdowałam się w beznadziejnej sytuacji Maryja ruszyła mi z pomocą. Dlatego też teraz zwróciłam się do Niej o pomoc w bardzo ważnej, a trudnej dla mnie sprawie - Mateczka i tym razem nie zawiodła mnie.
Read More

Marta: nowenna weryfikuje myślenie i zmienia życie

Chociaż wiedziałam, że związek z takim chłopakiem nigdy nie byłby dobry, wierzyłam, że mógłby się nawrócić. Dużo wycierpiałam w tamtym czasie również ze względu na pogardę jaką ten chłopak okazywał wobec mojej osoby, aż po roku czasu doszłam do wniosku, że jeśli Maryja mi nie pomoże to już nikt mnie nie uratuje.
Read More

Małgorzata: Nawrócenie, Uzdrowienie

Odmawialam nowenne od 11 marca i skonczyłam dziś 3 maja w świeto Matki Królowej Polski. Zacznę od tego , że modliłam się w intencji swojej i męża o nasze nawrócenie, oczyszczenie. Jest to proces, dlatego wiem , że bedzie to trwać. Ale już się zaczął u mnie bardzo intensywnie, a u męża tak jak Bóg chce. Miałam wiele pokus – myśli bluźniercze, zmęczenie, rozdrażnienie, lęki, niepewności, brak wiary, problemy zdrowotne, poczucie bezsensu itd. Ale mimo tego wyjątkowo dobrze mi się odmawiało – Mateczka czuwała.

Bóg postawił na mojej drodze swoje narzędzia – dobrych ludzi, kapłanów, (a nawet książki), którzy prowadzą mnie do nowego życia. Mateczka leczyła moje zranienia, rany po grzechach, inne psychiczne dolegliwości, np. natręctwa.

Wczoraj dzień przed skończeniem nowenny przystąpiliśmy z mężem do spowiedzi. Mąż odmówił wczoraj różaniec – 1 część a kilka dni wcześniej powiedział mi ze miałby ochotę odmówić nowennę pompejańską… Na razie oddaję Go Bogu,a bardziej Mateczka niż ja.

Dziś w  ostatni dzień nowenny, kiedy mąż został w domu z dzieckiem , wybuchł mu zawór bezpieczeństwa w szybkowarze, na szczęście chwile wcześniej nachylił się i tylko odrobinkę się poparzył ,a córka stała na tyle daleko ,że nie dosięgła jej gorąca woda i buzująca para.
Jest to dla nas wielki znak opieki Matki Bożej. Mąż później powiedział ,że idzie odmawiać różaniec jako podziękowanie ( za uratowanie zdrowia ,a nawet i życia).

Mamy za co dziękować Bogu i Matce.

Przy okazji modlitwy otrzymałam wiele łask innych:

  • wewnętrzny spokój męża co do sytuacji w pracy,
  • zdrowie męża , na które narzekał od kilku tygodni,
  • tak jak pisałam uleczenie ran z dzieciństwa  i grzechu,
  • zrozumienie ,że mam problem z grzechem pychy i brakiem pokory automatycznie,
  • uzdrowienie moich problemów zdrowotnych – jelitowych.
  • ukochałam różaniec, na pewno można bardziej wiec jeszcze wiele do odkrycia przede mną;
  • poprawione zostały moje stosunki z teściową, zmieniła one swoje życie – powoli ale skutecznie,
  • moja mama zaczęła pogłębiać swoją więź z Bogiem ;
  • siostry zaczęły , każda w rożnym stopniu swoją zmianę – proces – nawrócenia ,oczyszczenia.
  • oprócz nowenny staramy się omadlać każdy każdego aby było nam łatwiej ” w drodze” do Pana.

Chwała Bogu i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Małgorzata: Nawrócenie, Uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Dziękuję za piękne świadectwo 🙂 Mam wrażenie, że źle odmawiam, wiele osób ma trudności /przeszkody, ale ja odmawiam 10 dzień i jestem b.nerwowa, wszystko mi przeszkadza, denerwuje, we wszystkim widzę mega problem, sama nie mogę siebie znieść, ale sama modlitwa idzie mi dobrze, choć nie czuję takiego spokoju jak w świadectwach innych ludzi. Powiedzcie jak u Was , kiedy to minie. Czy poczuje blogi spokój i doświadcze łask Maryji, pokoju dudszy?

Jerzy
Gość
Małgosiu – to bardzo ważne żeby modlić się za siebie nawzajem. Nowenna wiadomo ma swoją intencję której nie zmieniamy do ostatniego dnia ale można innych poświęcić dziesiątkę różańca czy jedną cząstkę Koronki. Izabelo – większość z nas doświadczała różnych przeszkód i trudności w odmawianiu różańca ale staramy się je odsuwać na bok i modlić się jak umiemy najlepiej. Ja po około dwóch tygodniach zacząłem się uspokajać ale żona dłużej miała różne koszmary. Na początku dusiła to w sobie i uspokoiła się dopiero gdy mi o wszystkim opowiedziała i obiecała mi solennie że teraz gdy będą ją męczyć jakieś złe myśli… Czytaj więcej »
Izabela
Gość
Izabela

Dziękuję Jerzy za szczerą i b.pomocną wypowiedź. Dołączę Ciebie do swojej modlitwy. Pozdrawiam serdecznie

Anna MM
Gość
Anna MM

Niech cię Pan błogosławi i strzeże.
Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie oblicze swoje
i niech cię obdarzy pokojem (Lb 6,24-26).

Pax et Bonum

tere
Gość

Bądźcie mocni i m mężnego serca wszyscy którzy pokładacie ufność w Panu. Ps.31,25

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.