Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

Zmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie. Z perspektywy czasu widzę jakie ogromne łaski otrzymała moja rodzina. Wymodliłam pracę dla mojego męża. Modliłam się o prowadzenie mojego dziecka w szkole. Rok szkolny się kończy, a ja widzę wspaniałe efekty działania Ukochanej Naszej Mateńki. Modliłam się w intencji wyleczenia mojego dziecka i mnie z uporczywego trądziku(lekarz nie potrafił sobie poradzić z wyleczeniem.

Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna, codziennie doświadczamy Bożej obecności.Została jeszcze tylko jedna sprawa, która czeka na rozwiązanie, jednak głęboko wierzę, że i ona zostanie wysłuchana we właściwym czasie.Tym świadectwem pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski i gorąco wszystkich zachęcić do tej przepięknej modlitwy, dzięki której wypraszamy rzeczy po ludzku niemożliwe.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna"

Powiadom o
avatar
Prawda
Gość
Prawda

Cieszę się Twoimi łaskami, mam nadzieję że moja prośba zostanie wysłuchana. DO RESZTY GAWIEDZI- JA WYSTĘPUJĘ TU TYLKO POD NICKIEM- PRAWDA, ŻADNA ANIA ITP. !!!

Anna
Gość

Gratuluję zmiany nastawienia!

Prawda
Gość
Prawda

Dzięki, tylko jak się modlę to wszystko mnie wkurza. Dosłownie.

Jerzy
Gość

I o to szczerze będę się modlił. Bo wierzę że jest to intencja godna wysłuchania.

Prawda
Gość
Prawda

Moja intencja czy Małgorzaty jeszcze nie rozstrzygnięta sprawa?

dorota
Gość
dorota

Prawda nie tylko ciebie wszystko wkurza ,wielu z nas ma rozne trudnosci sama wiesz bo czytasz to co piszemy tu ,ale nie daj sie i wytrzymaj !!!! na pewno sprawisz tym Matce Bozej niesamowita radosc !!! a nam takze, bo na pewno wielu z nas modlilo sie za ciebie .

Prawda
Gość
Prawda

Dorota- dzięki to bardzo miłe, postaram się nie zawieźć nikogo. Fajne jest to że odmawiam bo CHCĘ a nie MUSZĘ. To chyba też ważne. Pozdrawiam 🙂

Ania
Gość

Marek – dlaczego napisalej „nic w tym dziwnego”….ja musze sie przyznac, ze tez czuje sie bardzo nerwowa i wszystko mnie irytuje, ale myslalam ze to jest wynikiem mojej trudnej sytuacji zyciowej, a nie spowodowane tym ze odmawiam Nowenne Pompejanska.

Prawda
Gość
Prawda

Może myśli, że mnie opętało.

Anna
Gość

Też obecnie odmawiam nowennę w intencji uzdrowienia z ciężkiego trądziku, proszę napisz czy pomogło Ci jakieś lekarstwo czy sama modlitwa?

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij