Ewa: myślałam, że to sen

Nowennę pompejańską o stałą pracę zaczęłam odmawiać 7 października 2014 r. Do dnia dzisiejszego nie pamiętam, jakim sposobem trafiłam na stronę internetową dotyczącą nowenny pompejańskiej. Wcześniej w ogóle nie miałam pojęcia, że taka modlitwa w ogóle istnieje.Przeczytaj Ewa: myślałam, że to sen
Przeczytaj całość

Agnieszka: Wiara czyni cuda

Jestem w trakcie odmawiania mojej 3 i 4 nowenny.Do nowenny zachęciłam też moją mame - tez odmawia 3 i 4 nowenne . O tej wspaniałej modlitwie dowiedziałam się dzięki księdzu Piotrowi Glasowi.
Przeczytaj całość

Anna: Z nowenną ku świętości

Niech wszyscy mamy takie zużyte różańce a serca pełne blasku perłowego, przepełnione wiarą, nadzieją, miłością.....
Przeczytaj całość

Marcin: Wielkie zmiany w moim życiu

Szczęść Boże, wszystkim mam na imię Marcin moją pierwszą NP rozpocząłem jeszcze początkiem sierpnia tego roku.
Przeczytaj całość

J: praca

Czuję, że to ogromna szansa dla mnie i dar o Maryi. Jestem Jej bardzo wdzięczna za wszystko. Każdemu polecam odmawianie tej Nowenny - ona działa cuda.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

Zmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie. Z perspektywy czasu widzę jakie ogromne łaski otrzymała moja rodzina. Wymodliłam pracę dla mojego męża. Modliłam się o prowadzenie mojego dziecka w szkole. Rok szkolny się kończy, a ja widzę wspaniałe efekty działania Ukochanej Naszej Mateńki. Modliłam się w intencji wyleczenia mojego dziecka i mnie z uporczywego trądziku(lekarz nie potrafił sobie poradzić z wyleczeniem.

Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna, codziennie doświadczamy Bożej obecności.Została jeszcze tylko jedna sprawa, która czeka na rozwiązanie, jednak głęboko wierzę, że i ona zostanie wysłuchana we właściwym czasie.Tym świadectwem pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski i gorąco wszystkich zachęcić do tej przepięknej modlitwy, dzięki której wypraszamy rzeczy po ludzku niemożliwe.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Cieszę się Twoimi łaskami, mam nadzieję że moja prośba zostanie wysłuchana. DO RESZTY GAWIEDZI- JA WYSTĘPUJĘ TU TYLKO POD NICKIEM- PRAWDA, ŻADNA ANIA ITP. !!!

Jerzy
Gość

I o to szczerze będę się modlił. Bo wierzę że jest to intencja godna wysłuchania.

Prawda
Gość
Prawda

Moja intencja czy Małgorzaty jeszcze nie rozstrzygnięta sprawa?

Prawda
Gość
Prawda

Dorota- dzięki to bardzo miłe, postaram się nie zawieźć nikogo. Fajne jest to że odmawiam bo CHCĘ a nie MUSZĘ. To chyba też ważne. Pozdrawiam 🙂

dorota
Gość
dorota

Prawda nie tylko ciebie wszystko wkurza ,wielu z nas ma rozne trudnosci sama wiesz bo czytasz to co piszemy tu ,ale nie daj sie i wytrzymaj !!!! na pewno sprawisz tym Matce Bozej niesamowita radosc !!! a nam takze, bo na pewno wielu z nas modlilo sie za ciebie .

Anna
Gość

Gratuluję zmiany nastawienia!

Prawda
Gość
Prawda

Dzięki, tylko jak się modlę to wszystko mnie wkurza. Dosłownie.

Ania
Gość

Marek – dlaczego napisalej „nic w tym dziwnego”….ja musze sie przyznac, ze tez czuje sie bardzo nerwowa i wszystko mnie irytuje, ale myslalam ze to jest wynikiem mojej trudnej sytuacji zyciowej, a nie spowodowane tym ze odmawiam Nowenne Pompejanska.

Prawda
Gość
Prawda

Może myśli, że mnie opętało.

Anna
Gość

Też obecnie odmawiam nowennę w intencji uzdrowienia z ciężkiego trądziku, proszę napisz czy pomogło Ci jakieś lekarstwo czy sama modlitwa?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!