Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

Zmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie. Z perspektywy czasu widzę jakie ogromne łaski otrzymała moja rodzina. Wymodliłam pracę dla mojego męża. Modliłam się o prowadzenie mojego dziecka w szkole. Rok szkolny się kończy, a ja widzę wspaniałe efekty działania Ukochanej Naszej Mateńki. Modliłam się w intencji wyleczenia mojego dziecka i mnie z uporczywego trądziku(lekarz nie potrafił sobie poradzić z wyleczeniem.

Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna, codziennie doświadczamy Bożej obecności.Została jeszcze tylko jedna sprawa, która czeka na rozwiązanie, jednak głęboko wierzę, że i ona zostanie wysłuchana we właściwym czasie.Tym świadectwem pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski i gorąco wszystkich zachęcić do tej przepięknej modlitwy, dzięki której wypraszamy rzeczy po ludzku niemożliwe.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

11 myśli na temat „Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

  1. Cieszę się Twoimi łaskami, mam nadzieję że moja prośba zostanie wysłuchana. DO RESZTY GAWIEDZI- JA WYSTĘPUJĘ TU TYLKO POD NICKIEM- PRAWDA, ŻADNA ANIA ITP. !!!

  2. Marek – dlaczego napisalej „nic w tym dziwnego”….ja musze sie przyznac, ze tez czuje sie bardzo nerwowa i wszystko mnie irytuje, ale myslalam ze to jest wynikiem mojej trudnej sytuacji zyciowej, a nie spowodowane tym ze odmawiam Nowenne Pompejanska.

  3. Też obecnie odmawiam nowennę w intencji uzdrowienia z ciężkiego trądziku, proszę napisz czy pomogło Ci jakieś lekarstwo czy sama modlitwa?

A Ty co o tym myślisz? Napisz!