Ewa: zmiana pracy

Wiem, że sytuacja taka była możliwa tylko dzięki pomocy Maryi, za co jej z serca dziękuję oraz wszystkich zapewniam: Maryja zawsze pomaga i obejmuje opieką swoje dzieci. Wielokrotnie w życiu zaznałam Jej pomocy.
Read More

Magdalena: Moje małe cuda

Witam Wszystkich! Mam 26 lat, swoją drogę z Nowenną Pompejańską zaczęłam w marcu tego roku, chociaż muszę powiedzieć, że ta modlitwa "chodziła za mną" od dłuższego czasu, a poznałam ją przez Facebooka. Przeczytaj Magdalena: Moje małe cuda
Read More

Justyna: Otrzymana praca

W intencji otrzymania pracy odmawiałam moją trzecią Nowennę Pompejańską. Prosiłam, bym mogła znaleźć dobrą pracę tuż po studiach. Nie dostałam jej po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej - znalezienie tej właściwej oferty zajęło mi parę tygodni. Okres poszukiwań był dla mnie trudny, ale wniósł wiele dobrego do mojego życia. Zaczęłam się więcej...
Read More

Przemysław: niewierny tomasz

Z wielkim trudem nadal odmawiam nowennę. Przyjazd do domu Mama zaczyna chodzić z chodzikiem. To cud. Nie było mi łatwo odmawiać różańca. Gubiłem tajemnice, nie wiedziałem czy już odmówiłem daną cząstkę czy nie więc od początku. Jednak udało się. zakończyłem dziś Nowennę. Z ogromnym dziękczynieniem. Niech mój przykład zachęca innych do modlitwy.
Read More

Asia: Warto poczekać

Chciałam wszystkim zatroskanym przekazać, iż nowenna pompejańska to cudowna modlitwa. Modliłam się w intencji córki o dostanie się na wymarzone studia - medycynę. Myślałam, że od razu otrzyma łaskę.
Read More

Królowa Różańca Świętego – nr 6 – zawita do Waszych domów :)

Jest już dostępny 6 numer „Królowej Różańca Świętego” do naszych drogich prenumeratorów. Tych, którzy nie znają tego pisma o nowennie pompejańskiej i różańcu, a chcieliby się z nim zapoznać, zapraszamy na stronę www.krolowa.rosemaria.pl lub do księgarni internetowej rosemaria.pl. Także na naszej stronie możesz szybko i łatwo zamówić ten numer, jak i inne numery czasopisma.

Królowa Różańca Świętego - kwartalnik nr 6
Królowa Różańca Świętego – kwartalnik nr 6

W nowym numerze m.in:

 • Modlę się jak żołnierz – Wojciech Cejrowski – podróżnik, fotograf, pisarz, publicysta, osobowość telewizyjna (wywiad)
 • W 40 dni na świętą górę Atos – o pieszej pielgrzymce na Górę Atos w Grecji.
 • Indiańska Królowa w Las Pajas
 • Pod jego stopami ziemia staje się maryjna – Ksiądz prałat Władysław Zązel
 • Prawdziwi czciciele Maryi – apostołowie czasów ostatecznych
 • Złota róża… dla Brzemiennej Niewiasty z Gwadalupe
 • Matt Talbot – Boża terapia: droga w trzeźwości
 • Okno do nieba – teologiczny szkic o ikonie
 • Cudowna ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy
 • Sanktuarium Maryjne w Willesden
 • Od apostoła Andrzeja do Królowej Różańca
 • Różaniec i… św. Faustyna
 • Skarby Maryjnej liturgii
 • Pragnienie powrotu do Boga
 • Ponadto: Rozważania różańcowe św. bp. Józefa Pelczara, Modlitwy świadectwa, Z bł. Bartolem w Olkuszu, Listy od czytelników, Msze święte w Pompejach, Apostolat Nowenny Pompejańskiej i inne

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

18 komentarzy do "Królowa Różańca Świętego – nr 6 – zawita do Waszych domów :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Dziś zastanawiałam się właśnie kiedy będą i myślałam, że w lipcu a tu już 🙂 Cieszy mnie to 🙂

Anna
Gość

Też się cieszę z tego faktu i czasami żałuje tylko jednego że KRŚ jest kwartalnikiem bo chciałabym żeby była częstszym gościem w moim domu:-):-):-) przemyślcie to Kochani :-):-):-)

Anna
Gość

A ja bardzo sie cieszę że KRŚ dotarła do mnie w wigilie moich urodzin to był najpiękniejszy prezent

Anna
Gość

Bardzo dziękuję panie Marku 🙂

beata
Gość

nie wyobrazam juz sobie dnia bez nowenny

beata
Gość

kto chce do mnie napisac o nowennie o cudach prosze pisac na gg 8668374

Karolina
Gość
Karolina
Witam. Nie wiem co sie dzieje odmawiam NP OD 15 maja juz prawie koncze zostało mi 5 dni modlitwy dziekczynnej a modle sie w intencji własnego zdrowia psychicznego.. moj stan sie poprawił nawet mogłbym powiedziec ze znikły leki stany depresyjne złe samopoczucie i natretne mysli, ale teraz wszystko od paru dni wraca nie wiem co mam myslec o tym wszystki ufam i chce ufac zewszystko bedzie dobrze ale dlaczego tak sie dzieje….Jade za 2 dni na pielgrzymke rowerowa i swoja NP bede konczyc własnie na pielgrzymce dzien przed dotarciem na Jasna Góre. Chce wierzyc mocno ze wszystko wroci na swoje… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Karolino, czytając świadectwa ludzi odmawiających NP wiele razy spotkałam się ze stwierdzeniem, że właśnie ostatnie dni nowenny były najtrudniejsze, jakby wystawione na największą próbę, ale najważniejsze to nie poddać się, ufać i wierzyć, że będzie dobrze. Myślę że, zarówno Twoja nowenna jak i pielgrzymka rowerowa (to musi być wspaniałe przeżycie) przyniosą wspaniałe owoce w Twoim życiu. Wspomnę Cię w moich modlitwach, nie poddawaj się.

Marta
Gość

Kochani! pragnę przyłączyć się do wiernych czcicieli Maryi Królowej Różańca Świętego. W Roku Wiary cuda się dzieją w moim życiu!
–––

Zapraszamy tutaj: http://pompejanska.rosemaria.pl/2013/07/marta-w-roku-wiary-cuda-sie-dzieja-w-moim-zyciu/

Anna
Gość

Przeczytałam właśnie numery od 2 do 6. Kwartalnik Królowej Różańca Świętego jest znakomity. Lekarstwo dla duszy. Brakuje mi numeru 1, którego nakład chyba już jest wyczerpany. Może udałoby się Redakcji zamieścić najważniejsze teksty na tej stronie. Pozdrawiam serdecznie – dobra robota. Niech Wam błogosławi Maryja w tym wielkim dziele. Szczęść Boże.

teresa
Gość
teresa

Modlę się od stycznia,jestem spokojniejsza,wyciszona,czuję opiekę Maryji,są momenty,że wszystko się komplikuje jakby coś stało na drodze,ale to mija.Wiem,że to szatan każe mi się załamać ,przestać modlić….wszystko sie odmienia Różaniec zwycięża . Dzięki Ci moja Pani.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?