Sylwia: Mamy śliczną córeczkę!!!

Witam i błogosławię wszystkich rozmodlonych! Pragnę z całego serca podziękować Maryi za cud macierzyństwa, za opiekę nad nami, za to, że córeczka urodziła się żywa i zdrowa i że uzyskałyśmy ubezpieczenie na okoliczność ciąży i porodu. Poród miałam bardzo ciężki, trwał szesnaście godzin (od momentu przekłucia pęcherza). Skurcze postępowały a...
Przeczytaj

Agata: Nowenna o poczęcie dzieciątka

Pewna osoba napisała w świadectwach, że nowenna odmówiona w dniach od 15 sierpnia w Święto wniebowzięcia NMP a zakończona 7 października w Święto Królowej Różańca Świętego na pewno się spełni,
Przeczytaj

Barbara: Początkowo byłam przerażona ogromem zadania

Moje pierwsze spotkanie z nowenną pompejańską miało miejsce latem 2014. Wtedy właśnie szukałam w internecie modlitw do św. Józefa i przeczytałam przez „przypadek” jedno ze świadectw o nowennie pompejańskiej
Przeczytaj

Katarzyna: Nigdy się nie poddawaj

Chciałabym się podzielić ze wszystkimi moim świadectwem, aby dodać otuchy wątpiącym i tym, którym brakuje już sił. Nigdy się nie poddawajcie i nie traćcie wiary w pomoc Matki Bożej. Bądźcie silni, módlcie się i ufajcie, a Ukochana Matka nie zostawi Was w potrzebie.
Przeczytaj

AMDG: Egzaminy

+LIC, zgodnie z obietnicą daną NMP przed rozpoczęciem nowenny, publikuję historię z jaką jest ona związana i jej efekty.
Przeczytaj

Ewa: moje doświadczenia z nowenną pompejańską

Chciałabym się podzielić z Wami moją radością. Po raz pierwszy w życiu dokończyłam Nowennę Pompejańską. Wielokrotnie próbowałam dokończyć NP., ale z marnym skutkiem. Moje próby sięgają zeszłego roku od października – myślę że nie przesadzę jak powiem że było ich co najmniej siedem. Piszę to, dlatego że zdaję sobie sprawę, że są osoby, które się wahają, albo może tak jak ja już wielokrotnie próbowały i żadnej NP. nie dokończyły. Dziś mogę powiedzieć, że warto próbować, niezależnie od tego czy intencja zostanie wysłuchana czy nie. Ja modliłam się o nawrócenie moje i mojej rodziny.

Myślę, że w pewnym sensie intencja została wysłuchana. Wyszłam za mąż po czterech latach życia w konkubinacie. Jeszcze niedawno nie planowałam małżeństwa, a nawet, jeśli dopuszczałam tą myśl to stwierdzałam, że „nieprędko”. Myślę, że w dokończeniu nowenny pomógł mi Jan Paweł II, bo tą którą w końcu dokończyłam zaczęłam 2 kwietnia w dzień odejścia błogosławionego do domu Ojca. Poza tym często odmawiałam do Niego litanię w tej intencji, bym nareszcie dokończyła chociaż tą jedną NP.

Pomógł . Przez 54 dni odmawiałam cztery części – radosną, światła, bolesną, chwalebną – a wcześniej z trzema był WIELKI problem. Poza tym w ciągu odmawiania nowenny zauważyłam inne zmiany. Mój mąż zaczął ze mną odmawiać różaniec – jak na niego to niebywałe, nie był zbyt bardzo religijny. Nie kłócimy się tak często jak kiedyś, właściwie w najgorszym wypadku trochę się posprzeczamy.

Odczuwam pomoc w studiach. Uczę się najczęściej w DZIEŃ zaliczenia i dziwnym trafem zdaję – studiuję prawo. Mój mąż po raz kolejny rzucił palenie i póki co drugi miesiąc trwa w swoim postanowieniu. Coraz częściej myślimy o drugim dziecku. Wcześniejsze założenia były tego rodzaju by KATEGORYCZNIE pozostać przy jednym.  Zmienia się moje podejście do dzieci, do rodziny. Chyba dużo rzeczy się zmienia. Myślę, że to wartościowa modlitwa, dlatego chciałabym mieć siłę i odwagę stawiać CODZIENNIE Matkę Bożą na pierwszym miejscu znajdując dla niej czas odmawiając N.P. Z serca polecam, ta modlitwa ZAWSZE  przynosi jakiś owoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JagodajulitaAsiaAnnaWeronika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

To piękne i wzruszające świadectwo, oby więcej takich było. Widać, jak cudownie Matka Boża prowadzi.
Ewo tak trzymajcie, niech Wam Bóg Błogosławi

Anna
Gość
Anna

W dniu swięta dziękczynienia chciałabym podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, które za jej pośrednictwem otrzymuję od Boga, zwłaszcza za NP.

Asia
Użytkownik

Podążając za przykładem Anny również chciałabym podziękować Maryi za wszystkie łaski, których dostępuje. zwłaszcza za jej czuła, matczyną opiekę. 😉

julita
Gość
julita

wspaniale swiadectwo Ewa:) ja tez modle sie o nawrocenie mojego narzecznego, o uzdrowienie go z uzalezninia od pornografii. Nie wie, ze ja wiem, nie wie ze modle sie za niego..Odmawiam dwie nowenny rownoczenie, o zdrowie dla mojgo synka, dlatego jest ciezko, sa zwtpienia, bo czuje jakas niechec do niego, zal, czuje sie zdradzana z kobietami z internetu..Czasem wydaje mi sie ze go nienawidze, ze nie dam rady z nim byc, ze go nie kocham, a on mnie, nie wiem, moze mam takie mysli, bo Maryja nie chce zebym z nim byla( synek nie jest jego dzieckiem)a moze to zly podsuwa… Czytaj więcej »

Jagoda
Gość
Jagoda

Julitko! Przeczytałam Twój wpis i …poradzę Ci trzymaj się od tego człowieka z daleka.Masz synka – skup się na razie na nim. A jeżeli chcesz sobie ułożyć życie i stworzyć rodzinę, zaczekaj, nie wiąż się z człowiekiem uzależnionym, skrzywdzisz siebie i swoje dziecko.Pozdrawiam!