Monika: Nowe życie z Jezusem

Witam! Mam na imię Monika. To jest moje pierwsze świadectwo nowenny pompejanskiej,chociaż skończyłam czwartą. Moja historia może wydawać się nie zrozumiała dla osób które nie przeszły coś podobnego a czego nikomu nie życzę.Otóż zaczęło się natretnymi myślami.Obecnie jestem mamą czwórki dzieci wtedy jeszcze trójki.
Przeczytaj całość

Małgosia: Otrzymałam dar przebaczenia

Pragnę podziękować Mateńce za opiekę i za to że wysłuchuje moich modlitw,często mówionych bez należytego skupienia i jak sami wiecie jak im daleko do doskonałej modlitwy.Mimo to Mateńka słucha nas uważnie i nic nie ujdzie jej trosce,nie upadajcie na duchu,nie dajcie się zwieść złemu,bądzcie pełni wiary i trzymajcie się rąbka szaty Mateńki na przekór wszystkiemu.
Przeczytaj całość

Anna: prośby o zdrowie

Lekarze kazali przygotowywać się na najgorsze. Królowa znów udzieliła nam łaski zdrowia.
Przeczytaj całość

Aneta: uzdrowienie kolegi z czerniaka

Maryjo dziękuję:-) myslę, że to świadectwo dopełni uzdrowienia.
Przeczytaj całość

Dominika: zdrowie córeczki

Szczęść Boże. 4.05.2013 r. zakończyłam czwartą nowenne Pompejańką, którą odmawiałam w intencji mojej dwuletniej córeczki. Od urodzenia bardzo często zwracała bardzo gęstą flegmą i nikt nie potrafił jej pomóc czasami dusiła się tymi wymiotami. W ostatnim dni nowenny córeczka zwrócił dwa razy bardzo gęstą wydzieliną i od tamtej pory  już  nie zwracała. Z całego serca dziękuję Ci Królowo z Pompei. Bądź wywyżona na wieki wraz ze Swoim Miłosiernym Synem. Wszystkim gorąco polecam nowennę nikt inny jak tylko ukochana Mateńka wyprosili dla swych wszystkich dzieci wiele łask a nasz Pan wciąż na nas czeka.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Dominika: zdrowie córeczki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Dziękuję za piękne świadectwo. Czy wszystkie cztery NP odmawialas w tej samej intencji? Czy to znaczy ze czasem trzeba odmowic NP kilka razy w tej samej intencji?
Pozdrawiam.

asia
Gość

czasem trzeba być bardzo cierpliwym w proszeniu, gdyby modlitwę Św. Moniki o nawrócenie syna Augustyna przeliczono na nowenny Pompejańskie to nie wiem ile by ich było, Ona modliła się 20 lat w tej samej intencji….

Weronika
Gość
Weronika

Nie ma nic gorszego jak chore dziecko. Zawsze trzeba je zawierzać Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.
Bogu niech będą dzięki za uzdrowienie Twojej maleńkiej córeczki.
Miłej niedzieli życzę wszystkim

asia
Gość

wspaniałe świadectwo, niech Twoja córeczka rośnie zdrowa! Ja też modlę się NP o zdrowie, wierzę że zostanę wysłuchana….

Obrazki z nowenną pompejańską?