Dominika: zdrowie córeczki

Szczęść Boże. 4.05.2013 r. zakończyłam czwartą nowenne Pompejańką, którą odmawiałam w intencji mojej dwuletniej córeczki. Od urodzenia bardzo często zwracała bardzo gęstą flegmą i nikt nie potrafił jej pomóc czasami dusiła się tymi wymiotami. W ostatnim dni nowenny córeczka zwrócił dwa razy bardzo gęstą wydzieliną i od tamtej pory  już  nie zwracała. Z całego serca dziękuję Ci Królowo z Pompei. Bądź wywyżona na wieki wraz ze Swoim Miłosiernym Synem. Wszystkim gorąco polecam nowennę nikt inny jak tylko ukochana Mateńka wyprosili dla swych wszystkich dzieci wiele łask a nasz Pan wciąż na nas czeka.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Dominika: zdrowie córeczki

 1. Dziękuję za piękne świadectwo. Czy wszystkie cztery NP odmawialas w tej samej intencji? Czy to znaczy ze czasem trzeba odmowic NP kilka razy w tej samej intencji?
  Pozdrawiam.

  • czasem trzeba być bardzo cierpliwym w proszeniu, gdyby modlitwę Św. Moniki o nawrócenie syna Augustyna przeliczono na nowenny Pompejańskie to nie wiem ile by ich było, Ona modliła się 20 lat w tej samej intencji….

 2. Nie ma nic gorszego jak chore dziecko. Zawsze trzeba je zawierzać Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.
  Bogu niech będą dzięki za uzdrowienie Twojej maleńkiej córeczki.
  Miłej niedzieli życzę wszystkim

 3. wspaniałe świadectwo, niech Twoja córeczka rośnie zdrowa! Ja też modlę się NP o zdrowie, wierzę że zostanę wysłuchana….

A Ty co o tym myślisz? Napisz!