Łukasz: Zawsze byłem sceptyczny

Zawsze byłem sceptyczny w stosunku do modlitw "klepanych" przez X dni/razy, w danej intencji. O nowennie pompejańskiej usłyszałem od kilku znajomych. Kiedy sam znalazłem się w potrzebie informacje o nowennie pojawiały się coraz częściej. Sytuacja w pracy była coraz cięższa zwolnienia/ degradacje stanowisk etc. Musiałem szukać nowej pracy a sytuacja na...
Read More

Dziękuję za wszystko ukochana Matko!

Jest to moja druga Nowenn. Dzięki tej nowennie otrzymałam wiele łask choć główna intencja jeszcze się nie spełniła. Ta Nowenna jest naprawdę nie do odparcia gdy skończyłam pierwszą od razu chciałam zacząć następną, bo ona daje siłę, by człowiek mógł dalej nieść swój krzyż. Dziękuję za wszystko ukochana Matko.
Read More

Tom: Choroba i przemiana wewnętrzna

Witam, Przez długi czas zastanawiałem się jak mogę pomóc mojemu ojcu, który cierpi na chorobę alkoholową. Z wielu względów nie mogłem być na miejscu przy nim i się nim zajmować. Wiedziałem jednak od mamy ,że pomimo próby podjęcia terapii tata nie odstawił alkoholu. Postanowiłem poszukać pomocy u Pana Boga za pośrednictwem Maryi Panny. W połowie października zacząłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską w swoim życiu. Dodam tylko ,że sam przez pewien czas byłem "trochę" z dala od Boga i od wiary.
Read More

Karolina: Rozpoczęłam nowennę pompejańską o znalezienie prawdziwej miłości

Rozpoczęłam więc nowennę pompejańską o znalezienie prawdziwej miłości. Maryja wysłuchała mojej prośby zmieniła moje serce, nauczyła mnie na nowo ufać i postawiła na mojej drodze dobrą osobę .
Read More

Beata: Nie miewam lękow jak kiedyś

awierzylam bezgranicznie Krolowej Rozanca Swietego a Rozaniec to moja bron w walce ze zlem.
Read More

Dla pragnących szerzyć nowennę pompejańską – nowe wzory obrazków!

Apostołom Nowenny Pompejańskiej proponujemy składany obrazek, który łatwo mieści się w portfelu lub książeczce do nabożeństwa. Zawiera on krótka historię nowenny i instrukcje modlitw. Można dać go innym lub zostawić w kościele – to najprostsza pomoc do apostolatu różańcowego!

Zobacz podgląd w sklepiku internetowym

75x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Special Price 11,07 zł Regular Price 18,75 zł

50x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Special Price 8,00 zł Regular Price 12,50 zł

100x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Special Price 12,00 zł Regular Price 25,00 zł

100x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Special Price 12,00 zł Regular Price 25,00 zł

50x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Special Price 8,00 zł Regular Price 12,50 zł

10x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Special Price 1,80 zł Regular Price 2,50 zł

10x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Special Price 1,80 zł Regular Price 2,50 zł

75x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Special Price 11,07 zł Regular Price 18,75 zł

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

21 komentarzy do "Dla pragnących szerzyć nowennę pompejańską – nowe wzory obrazków!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Cytryna
Gość
Cytryna

Super, właśnie zamówiłam po 10 obrazków z każdego wzoru, mam nadzieję, że zamówienie dojdzie do Świąt, to podokładam rodzinie te obrazki do prezentów, nie zaszkodzi im więcej modlitwy 🙂 Po jednym zostawię sobie, a to co zostanie zostawię gdzieś w kościele – może komuś potrzebującemu wpadną w ręce. Mam tylko jedną prośbę, jeśli to możliwe, to czy moglibyście wprowadzić takie obrazki w wersji angielskiej? Wiele podróżowałam i nadal to robię, mam więc wielu przyjaciół obcokrajowców i chętnie podsunęłabym im taką broszurkę.

Cytrynka
Gość
Cytrynka

To ja się przypomnę może – czy zostały już wyprodukowane obrazki w języku angielskim? 🙂 Znalazłam w internecie stronę w j. angielskim o NP ale mieli tam taką wersję „ułatwioną” żeby odmawiać tylko 1 część różańca codziennie anie wszystkie (albo chociaż 3).

Iza
Gość

Właśnie zamówiłam 10 obrazków składanych do portfela, różaniec i książeczkę, nie mogę się doczekać kiedy otrzymam i podzielę się z bliskimi!

anna L
Gość
anna L
Polecajcie Kochani Nowenne pompejańską .Już kilkakrotnie zamowilam obrazki ,zawsze nosze je przy sobie.Rozmawiając z ludźmi można dowiedzeć sie ,ze maja problemy i potrzebują pomocy .Rozdaję te obrazki i o dziwo nikt nie odmawia, nie patrzy też na mnie jak na kogoś nawiedzonego.Okazuje się ,ze coraz więcej ludzi zaczyna się modlić,znajdując w modlitwie czasami jedyna deske ratunku.Wielu moich znajomych podjęło trud odmawiania nowenny.Nie jest to trudne ,może na początku ,ale nie poddawajcie się.jestem osoba pracującą .Najczęściej modle sie ok godz 22.30 Odmawiam rownież inne modlitwy.Ale modlę sie w autobusie ,kiedy ide ulicą .Chcę dodać ,ze zawsze rozważam tajemnice.Nauczyłam się rozważć je… Czytaj więcej »
Prawda
Gość
Prawda

Ja tez rozważam, ale jak to robię nachodzą mnie myśli „przecież to bez sensu”. Zdarza Ci się coś takiego?

Aga
Gość

Mi takie myśli często się zdarzały i zdarzają podczas odmawiania NP, ale to są myśli podsuwane od złego, żeby odwieść nas od odmawiania tej modlitwy.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chyba zawsze coś takiego się zdarza, to jest właśnie trudność w odmawianiu NP. Wydaje mi się, że to naturalne, wszyscy odmawiamy NP w jakiejś intencji i zazwyczaj są to poważne sprawy, byłoby za łatwo je wymodlić, gdyby Bóg głaskał nas tylko po główkach 🙂 Moją największą trudnością jest to, że często się rozpraszam, zwłaszcza, kiedy np. modlę się w myślach w autobusie. Często zaczynam jedną ‚zdrowaśkę’ kilka razy, zanim uda mi się odmówić ją całą, w skupieniu.

No i również rozważam, po swojemu, mam nadzieję, że Maryja nie uważa moich rozważań za wyjątkowo nieudolne. 🙂

Prawda
Gość
Prawda

Będą kiedykolwiek inne wersje językowe np. po hiszpańsku, szwedzku i hebrajsku? Mogą być limitowane wersje.

Inka
Gość

A może mój znajomy misjonarz podejmie się przetłumaczenia na j. hiszpański? Mogę zapytać?

Klemens
Gość
Klemens

Panie Administratorze, czy sa lub beda dostepne takie obrazki z instrukcja po Angielsku?

Nula
Gość
Muszę to gdzieś napisać ,chce być ,,przedstawicielka,, NP , chce to robić z przekonaniem i na tak dużą skalę jak tylko będę mogła, chce rozprzestrzeniać ulotki jak odmawiać oraz różańce i czasopismo tak wielu ludzi,iom jak się da i na różne sposoby.nie chce tego robić mechanicznie.Sama odmawiam nowennę i czekam na cud, tej stronie o nowennie pkmpejanskiej i Matce Bożej winna jestem swój wkład, i w tym miejscu chce obiecać że tak się stanie .Nie chce się targować z Panem Bogiem ,ale proszę by mógł w moim życiu zdarzyć się spektakularny cud ,żeby taki niedźwiadek jak ja uwierzył w moc… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?