Dla pragnących szerzyć nowennę pompejańską – nowe wzory obrazków!

Apostołom Nowenny Pompejańskiej proponujemy składany obrazek, który łatwo mieści się w portfelu lub książeczce do nabożeństwa. Zawiera on krótka historię nowenny i instrukcje modlitw. Można dać go innym lub zostawić w kościele – to najprostsza pomoc do apostolatu różańcowego!

Zobacz podgląd w sklepiku internetowym

75x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Cena promocyjna 11,07 zł Cena 18,75 zł

50x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Cena promocyjna 8,00 zł Cena 12,50 zł

100x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Cena promocyjna 12,00 zł Cena 25,00 zł

100x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Cena promocyjna 12,00 zł Cena 25,00 zł

50x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Cena promocyjna 8,00 zł Cena 12,50 zł

10x Obrazek z nowenną pompejańską – z instrukcją różańca

Cena promocyjna 1,80 zł Cena 2,50 zł

10x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Cena promocyjna 1,80 zł Cena 2,50 zł

75x Obrazek z nowenną pompejańską – z historią nowenny

Cena promocyjna 11,07 zł Cena 18,75 zł

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
13 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
NulaKlemensEwelinaInkaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Cytryna
Gość
Cytryna

Super, właśnie zamówiłam po 10 obrazków z każdego wzoru, mam nadzieję, że zamówienie dojdzie do Świąt, to podokładam rodzinie te obrazki do prezentów, nie zaszkodzi im więcej modlitwy 🙂 Po jednym zostawię sobie, a to co zostanie zostawię gdzieś w kościele – może komuś potrzebującemu wpadną w ręce. Mam tylko jedną prośbę, jeśli to możliwe, to czy moglibyście wprowadzić takie obrazki w wersji angielskiej? Wiele podróżowałam i nadal to robię, mam więc wielu przyjaciół obcokrajowców i chętnie podsunęłabym im taką broszurkę.

Cytrynka
Gość
Cytrynka

To ja się przypomnę może – czy zostały już wyprodukowane obrazki w języku angielskim? 🙂 Znalazłam w internecie stronę w j. angielskim o NP ale mieli tam taką wersję „ułatwioną” żeby odmawiać tylko 1 część różańca codziennie anie wszystkie (albo chociaż 3).

Iza
Gość
Iza

Właśnie zamówiłam 10 obrazków składanych do portfela, różaniec i książeczkę, nie mogę się doczekać kiedy otrzymam i podzielę się z bliskimi!

anna L
Gość
anna L

Polecajcie Kochani Nowenne pompejańską .Już kilkakrotnie zamowilam obrazki ,zawsze nosze je przy sobie.Rozmawiając z ludźmi można dowiedzeć sie ,ze maja problemy i potrzebują pomocy .Rozdaję te obrazki i o dziwo nikt nie odmawia, nie patrzy też na mnie jak na kogoś nawiedzonego.Okazuje się ,ze coraz więcej ludzi zaczyna się modlić,znajdując w modlitwie czasami jedyna deske ratunku.Wielu moich znajomych podjęło trud odmawiania nowenny.Nie jest to trudne ,może na początku ,ale nie poddawajcie się.jestem osoba pracującą .Najczęściej modle sie ok godz 22.30 Odmawiam rownież inne modlitwy.Ale modlę sie w autobusie ,kiedy ide ulicą .Chcę dodać ,ze zawsze rozważam tajemnice.Nauczyłam się rozważć je… Czytaj więcej »

Prawda
Gość
Prawda

Ja tez rozważam, ale jak to robię nachodzą mnie myśli „przecież to bez sensu”. Zdarza Ci się coś takiego?

Aga
Gość
Aga

Mi takie myśli często się zdarzały i zdarzają podczas odmawiania NP, ale to są myśli podsuwane od złego, żeby odwieść nas od odmawiania tej modlitwy.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chyba zawsze coś takiego się zdarza, to jest właśnie trudność w odmawianiu NP. Wydaje mi się, że to naturalne, wszyscy odmawiamy NP w jakiejś intencji i zazwyczaj są to poważne sprawy, byłoby za łatwo je wymodlić, gdyby Bóg głaskał nas tylko po główkach 🙂 Moją największą trudnością jest to, że często się rozpraszam, zwłaszcza, kiedy np. modlę się w myślach w autobusie. Często zaczynam jedną ‚zdrowaśkę’ kilka razy, zanim uda mi się odmówić ją całą, w skupieniu.

No i również rozważam, po swojemu, mam nadzieję, że Maryja nie uważa moich rozważań za wyjątkowo nieudolne. 🙂

Prawda
Gość
Prawda

Będą kiedykolwiek inne wersje językowe np. po hiszpańsku, szwedzku i hebrajsku? Mogą być limitowane wersje.

Inka
Gość
Inka

A może mój znajomy misjonarz podejmie się przetłumaczenia na j. hiszpański? Mogę zapytać?

Klemens
Gość
Klemens

Panie Administratorze, czy sa lub beda dostepne takie obrazki z instrukcja po Angielsku?

Nula
Gość
Nula

Muszę to gdzieś napisać ,chce być ,,przedstawicielka,, NP , chce to robić z przekonaniem i na tak dużą skalę jak tylko będę mogła, chce rozprzestrzeniać ulotki jak odmawiać oraz różańce i czasopismo tak wielu ludzi,iom jak się da i na różne sposoby.nie chce tego robić mechanicznie.Sama odmawiam nowennę i czekam na cud, tej stronie o nowennie pkmpejanskiej i Matce Bożej winna jestem swój wkład, i w tym miejscu chce obiecać że tak się stanie .Nie chce się targować z Panem Bogiem ,ale proszę by mógł w moim życiu zdarzyć się spektakularny cud ,żeby taki niedźwiadek jak ja uwierzył w moc… Czytaj więcej »