Dla pragnących szerzyć nowennę pompejańską – nowe wzory obrazków!

obrazki z nowenną pompejańską

Apostołom Nowenny Pompejańskiej proponujemy składany obrazek, który łatwo mieści się w portfelu lub książeczce do nabożeństwa. Zawiera on krótka historię nowenny i instrukcje modlitw. Można dać go innym lub zostawić w kościele – to najprostsza pomoc do apostolatu różańcowego!

nowenna-pompejanska-harmonogram

 

Zobacz podgląd w sklepiku internetowym

Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

21 myśli na temat „Dla pragnących szerzyć nowennę pompejańską – nowe wzory obrazków!

 1. Super, właśnie zamówiłam po 10 obrazków z każdego wzoru, mam nadzieję, że zamówienie dojdzie do Świąt, to podokładam rodzinie te obrazki do prezentów, nie zaszkodzi im więcej modlitwy 🙂 Po jednym zostawię sobie, a to co zostanie zostawię gdzieś w kościele – może komuś potrzebującemu wpadną w ręce. Mam tylko jedną prośbę, jeśli to możliwe, to czy moglibyście wprowadzić takie obrazki w wersji angielskiej? Wiele podróżowałam i nadal to robię, mam więc wielu przyjaciół obcokrajowców i chętnie podsunęłabym im taką broszurkę.

  • Na pewno dojdzie do świat 🙂 chyba, ze listonosze zastrajkuje 😉
   O angielskich myślimy, właściwie to miały być już teraz zrobione, ale jest kilka drobnych przeszkód do pokonania. Za to są nowenny pompejańskie po niemiecku w takim samym formacie.

 2. To ja się przypomnę może – czy zostały już wyprodukowane obrazki w języku angielskim? 🙂 Znalazłam w internecie stronę w j. angielskim o NP ale mieli tam taką wersję „ułatwioną” żeby odmawiać tylko 1 część różańca codziennie anie wszystkie (albo chociaż 3).

 3. Właśnie zamówiłam 10 obrazków składanych do portfela, różaniec i książeczkę, nie mogę się doczekać kiedy otrzymam i podzielę się z bliskimi!

 4. Polecajcie Kochani Nowenne pompejańską .Już kilkakrotnie zamowilam obrazki ,zawsze nosze je przy sobie.Rozmawiając z ludźmi można dowiedzeć sie ,ze maja problemy i potrzebują pomocy .Rozdaję te obrazki i o dziwo nikt nie odmawia, nie patrzy też na mnie jak na kogoś nawiedzonego.Okazuje się ,ze coraz więcej ludzi zaczyna się modlić,znajdując w modlitwie czasami jedyna deske ratunku.Wielu moich znajomych podjęło trud odmawiania nowenny.Nie jest to trudne ,może na początku ,ale nie poddawajcie się.jestem osoba pracującą .Najczęściej modle sie ok godz 22.30 Odmawiam rownież inne modlitwy.Ale modlę sie w autobusie ,kiedy ide ulicą .Chcę dodać ,ze zawsze rozważam tajemnice.Nauczyłam się rozważć je po swojemu.Rożaniec ma sens kiedy rozważamy jego tajemnicę ,a nie tylko je wymieniamy.Pozdrawiam

   • Mi takie myśli często się zdarzały i zdarzają podczas odmawiania NP, ale to są myśli podsuwane od złego, żeby odwieść nas od odmawiania tej modlitwy.

   • Chyba zawsze coś takiego się zdarza, to jest właśnie trudność w odmawianiu NP. Wydaje mi się, że to naturalne, wszyscy odmawiamy NP w jakiejś intencji i zazwyczaj są to poważne sprawy, byłoby za łatwo je wymodlić, gdyby Bóg głaskał nas tylko po główkach 🙂 Moją największą trudnością jest to, że często się rozpraszam, zwłaszcza, kiedy np. modlę się w myślach w autobusie. Często zaczynam jedną ‚zdrowaśkę’ kilka razy, zanim uda mi się odmówić ją całą, w skupieniu.

    No i również rozważam, po swojemu, mam nadzieję, że Maryja nie uważa moich rozważań za wyjątkowo nieudolne. 🙂

  • Może być z tym problem, bo żeby utrzymać taką cenę, trzeba zamówić do 100.000 egzemplarzy. Na razie jest wersja niemiecka, może będzie angielska. Nie będzie problemu z chałupniczym przygotowaniem innych wersji, ale musi być konkretne zainteresowanie.

 5. Muszę to gdzieś napisać ,chce być ,,przedstawicielka,, NP , chce to robić z przekonaniem i na tak dużą skalę jak tylko będę mogła, chce rozprzestrzeniać ulotki jak odmawiać oraz różańce i czasopismo tak wielu ludzi,iom jak się da i na różne sposoby.nie chce tego robić mechanicznie.Sama odmawiam nowennę i czekam na cud, tej stronie o nowennie pkmpejanskiej i Matce Bożej winna jestem swój wkład, i w tym miejscu chce obiecać że tak się stanie .Nie chce się targować z Panem Bogiem ,ale proszę by mógł w moim życiu zdarzyć się spektakularny cud ,żeby taki niedźwiadek jak ja uwierzył w moc nowenny bo tylko na sobie muszę poczuc że ,,działa,,.A i was jeśli wam się spełniło proszę byście zostawiali ulotki i różańce gdzie się da .Z Bogiem

A Ty co o tym myślisz? Napisz!