Henryka: Modlitwa we własnej intencji

Pragnę podziękować i potwierdzić wszystkie łaski, które otrzymałam za Twą przyczyną przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Modliłam się w swojej intencji, o uzdrowienie z moich chorób na które cierpiałam.
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne

Nie potrafię wam wprost tego opisać. Robię karierę na którą nie miałabym szans.Założyłam rodzinę,podróżuję po świecie,wypoczywam.Chwała Panu za te wszystkie łaski!!!!
Read More

Natalia: Nasz synek żyje dzięki Matce Bożej Pompejańskiej

Nasz owoc Nowenny Pompejańskiej skończył właśnie trzy latka. A zaczęło się dramatycznie... trudne początki ciąży, której nikt nie dawał większej szansy na pomyślne zakończenie. Lekarz prowadzący nie chciał nawet założyć karty ciąży. Modlił się mąż i siostra i wymodlili szczęśliwe zakończenie.
Read More

Marcin: Jestem wolny!

Szczęść Boże, chciałem podzielić się swoim świadectwem, gdzie Bóg przez Maryję łaskawie wysłuchał mojej prośby. Zacznę może od tego, że od dłuższego czasu zmagałem się z grzechem nieczystości seksualnej (m.in. masturbacja, zdjęcia pornograficzne, ...). Walczyłem z tym na różne sposoby, z mniejszym lub znikomym skutkiem. Chciałem znaleźć swoją tzw. lepszą połówkę, ale nie chciałem wchodzić w jakikolwiek związek, kiedy sam mam taką rzecz mocno nieprzepracowaną, która się ciągnęła w moim życiu od jakichś ok. 15 lat. W Godzinę Łaski (8.12.2017) prosiłem Maryję za parę intencji, w tym właśnie za te moje zmagania.
Read More

E.: Uwolnienie z alkoholizmu

Zarówno ona, jak i ja po odmówieniu nowenny w tej wymienionej intencji nie czujemy natchnienia na nową intencję, a wręcz nosimy w sobie jakieś takie duchowe spełnienie. Jest to niesamowite, bo wcześniej nie robiliśmy przerwy pomiędzy poszczególnymi nowennami.
Read More

Barbara: Dziękuję za łaski

Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać na początku tego roku , w tamtym okresie modliłam się o zdrowie dla siebie . Teraz widzę ,że wszystko idzie ku lepszemu . Podczas tej nowenny nie tylko poprawiło się moje zdrowie , ale także otrzymałam wiele innych łask . Maryja wyzwoliła mnie z grzechu , który powodował ,że

nie mogłam przystępować do Komunii Św, poczułam wewnętrzny spokój. Zachęcona tak wieloma łaskami zaczęłam odmawiać drugą nowennę w intencji pracy . I od tego momentu trwania na modlitwie , zaczęłam wierzyć ,że wszystko ułoży się po mojej myśli.

Pojawiały się rożne znaki związane z pracą . A to ktoś przyniósł mi oferty pracy, a to znowu następna  osoba namówiła mnie abym poszła z nią na targi pracy. Nadal trwam na modlitwie i wierzę ,że Maryja , rozwiąże , patrząc z perspektywy czasu mój niemalże błahy problem ,ponieważ wcześniej nie miałam takiej ufności, jak w chwili obecnej.

Dzięki tej nowennie w mojej rodzinie zapanował spokój. Maryja odmieniła nasze serca i skłoniła nas do dobrych czynów. Mam też teraz lepiej zorganizowany czas i tak jak pisało już wiele osób przede mną ,trzy różance trwają teraz krócej niż kiedyś jeden dziesiątek .Wszystkim polecam gorąco tę modlitwę, gdyż jest nie do odparcia !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara: Dziękuję za łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Otrzymałam o wiele więcej łask niż prosiłam.Cuda nadal dzieją się w moim życiu .Maryja wciąż mi pomaga przezwyciężać trudności , które stają na mojej drodze życiowej . Proście , a będzie wam dane , szukajcie , a znajdziecie , kołaczcie a otworzą wam . Piękny przekaz naszego Pana Jezusa, który codziennie zsyła na nas swoje łaski i opiekuje się nami .

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?