Krzysiek: Krzysiek: uwolniony z nałogu nieczystości

Chciałem opowiedzieć wam moją historię – o moim nałogu, z którym bardzo długo walczyłem, o nałogu pornografii i masturbacji. Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony, . . ....
Przeczytaj

Mariusz: Stabilizacja zawodowa

Odprawiłem już dwie nowenny. Pierwsza w intencji znalezienia pracy, druga w intencji stabilizacji życia zawodowego. Pierwszą prośbę Matka Boża wysłuchała po kilku miesiącach. Wcześniej przez 5 lat nie mogłem znaleźć żadnej pracy. Jestem handlowcem, który przez 15 lat pracował w branży, która już wyczerpała się ze względów technologicznych i zmian w stylu życia.
Przeczytaj

Yolla: Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi

Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi czułam jak mnie zachęca. Jak na konkursie na strongman gdy zawodnik niesie ciężkie walizki to obok niego biegnie trener i krzyczy "Dawaj! Dawaj! Dasz radę! Trzymaj! itd"
Przeczytaj

Wioletta: Kocham Cię Matko Boża!

Modle się za moje dzieci .Matko dziekuje Tobie za wszystko i proszę miej w opiece moje dzieci. Kocham Cię Matko Boża .
Przeczytaj

Marta: Maryja mnie wyleczyła

Zaczęłam odmawiać nowennę kiedy koleżanka z pracy powiedziała, że syn przestał mieć po modlitwie napady padaczki. Miałam silne bóle stawów, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Tułałam się po lekarzach , którzy odprawiali mnie z kwitkiem bo podstawowe badania nic nie wykazywały. A na bardziej szczegółowe nikt nie chciał mnie na takie wysłać. Pomyślałam, że nie ma dla mnie nadziei, chociaż dwa lata wcześniej byłam bardzo aktywna sportowo i szczęśliwa.
Przeczytaj

Anna: pomoc Maryi

Jestem mężatką i mamą ośmiorga dzieci.Pan Bóg zawsze troszczył się o nas i niczego nam nigdy nie brakło, z każdym dzieckiem przychodził bochenek chleba.Od kilku lat płacimy duży kredyt za mieszkanie, opłaty i koszty utrzymania 10 osób rosną.2 lata temu w pracy męża nastąpił kryzys popadliśmy w długi, sprzedać mieszkanie i dalej wynajmować niewiele by zmieniło ,ceny nieruchomości spadły, w pracy coraz gorzej, ja gospodyni domowa bez żadnych świadczeń.. podzieliłam się moimi obawami z inną mamą wielodzietną, ta poradziła mi odmawianie nowenny pompejańskiej. Rozpoczęłam 1 czerwca, dziś  tj.27 czerwca w święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy zakończyłam część błagalną (nie planowałam, że to przypadnie akurat w to święto)Dziś mój mąż odbył bardzo ważną rozmowę w sprawie pracy i być może jak Pan Bóg pozwoli rozpocznie niebawem nową lepszą pracę.Proszę o modlitwę Anna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JanannaBeataJerzyBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Pomodlilam sie za Was.

Beata
Gość
Beata

Aniu, pojutrze jadę do Cżęstochowy,westchnę w Twojej intencji.Życzę wiary i ufności !

anna
Gość
anna

Jestem poruszona nie znamy się, a ktoś się za nas modli – dziękuję wszystkim(jestem kiepska w komputerze i nie umiem umieścic moich podziękowań pod każdym wpisem ale są dla każdego) i proszę pokornie o jeszcze. Mąż niestety nie dostał nowej pracy w dotychczasowej pracuje bardzo dużo, długo i ciężko, martwię się o jego zdrowie i kondycję psychiczną. Zaczęłam sama poszukiwania pracy, zobaczymy, 17 lat w domu z dziećmi..trudno ruszyć w świat, trudno zostawić maluchy,może wezmę do siebie jakieś dzieci do opieki. Nowennę zakończyłam 23 lipca przyniosła dużo pokoju do mojego życia i nadziei. Zobaczyłam też jak wiele mam…bardzo dobrego męża… Czytaj więcej »

Beata
Gość
Beata

Też pomodlę się za Waszą rodzinę. Niech Wam Bóg błogosławi

Jerzy
Gość
Jerzy

Pomodliłem się za Waszą rodzinę. Niech Was wspiera Mateńka nasza najmilsza opiekunka.

Jan
Gość
Jan

Też się pomodlę.