Ania: skupienie

Witam Kochani! Wlasnie dzisiaj skonczylam moja pierwsza NP i musze Wam powiedziec ze na samym poczatku bylo ciezko i bardzo sie balam bo mialam obawy czy dam rade bo to taki czas swiateczny,najpierw porzadki potem swieta i Sylwester ale zauwazylam ze Nasza Ukochana Matuchna pomaga mi w odmawianiu a koncowym...
Read More

Karolina: Pomoc Matki

Chce powiedziec wszystkim ze ta modlitwa naprawde pomaga.Pierwszą nowenne zaczelam odmawiac w lutym tego roku. Prosilam Panne Najswietsza o trzeźwośc mojego meza i o sile dla niego by umial walczyc z nalogiem.mamy czerwiec i moj maz nie pije czwarty miesiąc.Druga nowenne odmawialam w intencji poprawy naszej sytuacji materialnej.w trakcie odmawiania...
Read More

Iwona: Jak wielki jest Bóg

Mimo, że mam 27 lat to długo czekałam na odpowiedniego mężczyznę, z którym mogłabym poważnie wiązać przyszłość. Nie wiedziałam dlaczego się tak dzieje, że nikogo mi Pan Bóg nie stawia na drodze. Nowennę pompejańską w intencji o dobrego męża zaczęłam w ubiegłym roku, w listopadzie. Podczas nowenny nic się nie zmieniało, nic się nie wydarzyło. Dlatego pomyślałam, że być może Bóg powołuje mnie na inną drogę - drogę zakonną, mimo że nie czułam wewnętrznie żeby to było moim życiowym powołaniem. Dlatego, chcąc się upewnić postanowiłam zmówić kolejną nowennę o rozeznanie drogi.
Read More

Maria: Zawierzyłam Matce Bożej

Maryjo oddaję pod Twoją opiekę całą moją rodzinę.
Read More

Darek: Wspomagaj nas w walce

adąc do pracy autostradą, przy zwężeniu z 3 do dwóch pasów jezdni coś rozerwało przednią lewą oponę. W tym momencie poznałem Rękę Opatrzności Bożej.
Read More

Prośby

Ufająca: Podziękowanie i prośba
Dziękuję MBP za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie Zbigniewa z choroby nowotworowej.

Sylwia: prośba o modlitwę

Witam Was serdecznie,
Bardzo pragnę poprosić Was o modlitwę za mnie,abym wytrwała w mojej pierwszej Nowennie do Najświętszej Panienki oraz aby Maryja zechciała wysłuchać mnie i być dla mnie łaskawa.
Z całego serca Bóg zapłać.
Sylwia

Ania: za babcię

Błagam o modlitwę w intencji mojej babci Anny o cud uzdrowienia z zaawansowanego raka sromu. Sama również się modlę, niestety babcia nie ma takiej możliwości – jest pod wpływem zbyt silnych leków, które powodują utratę kontaktu z rzeczywistością.

 

Michalina: Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia babci chorej na raka płuc

W styczniu br. wykryto u babci Wali raka płuc. Babcia nigdy nie paliła papierosów i zawsze prowadziła zdrowy tryb życia. Diagnoza była dla wszystkich zaskoczeniem. Dlaczego ona?

Od jakiegoś czasu codziennie modlę do Królowej Różańca z Pompejów.Czuję się innym człowiekiem.Modlitwy jeszcze nie zostały wysłuchane.Bardzo chcę, aby babcia wyzdrowiała.Nie wyobrażam sobie, żeby jej zabrakło…

Na razie stan jest stabilny. Czy babcia wyzdrowieje? Wszystko zależy od Matki Bożej z Pompejów. Gorąco wierzę, że Mateńka z Pompejów mnie wysłucha i jeszcze dłużej będę mogła cieszyć się babcią.

Proszę o modlitwę w jej intencji.Dziękuję.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Prośby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej siostrzyczki z nowotworu. Jakaż straszna to choroba. Tylko cud może nas uratować.

Jerzy
Gość

Już się pomodliłem za Twoją siostrzyczkę i obiecuję się jeszcze wiele razy modlić. W zamian również proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia która również jest chora na nowotwór mózgu. Wierzę w Cuda i dobitnie to potwierdzają świadectwa wielu osób dziś żyjących. Marto zostań z nami zarówno w modlitwie jak i na forum. Warto być razem gdy świat materialny nas wyrzuca na margines choć wcale marginesem nie jesteśmy.

Ewa
Gość

Bardzo proszę o modlitwę w mojej sprawie. Jestem przed spowiedzią – 18 maja mam ślub. Ostatni raz byłam chyba 3 lub 4 lata temu, sama nie wiem…. no i trochę się tego nazbierało… Nie wiem, czy będę mieć odwagę do szczerości sama przed sobą, a co dopiero przed księdzem.
MASAKRA
Bóg zapłać za ewentualną Zdrowaśkę w mojej sprawie.

Bożena
Gość
Bożena

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej siostry Ewy z choroby nowotworowej.

Oddana Maryji
Gość
Oddana Maryji

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, codziennie wyzwiska przekleństwa pod adresem mojego dziecka i meża, Boże dopomóż przemień serce mojej rodziny. Zlituj się nad nami, daj nam szczęśliwy bezpieczne schronienie. Modlę się Nowenną pompejańską i już jej nie wypuszczę z rąk. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

s.Janina
Gość
s.Janina

Za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej pragnę prosić w intencji Stanisława o siły do walki z guzem mózgu,zawierzam Matce jego żonę Marysię upraszając siły i nadzieję,Siostrę Kingę o siły dla niej, proszę w intencji lekarzy opiekujących się Stanisławem upraszając dla nich dar męstwa i rady .

Mira
Gość

Proszę o wsparcie w modlitwie do Matki Bożej Pompejańskiej o pomyślny przebieg operacji
mojego Brata

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!