Maria: Wymażone studia

Jestem tegoroczną maturzystkom. Pilnie się uczyłam przez całą klasę maturalną, ale jednak matura nie poszła mi tak jak bym chciała. Zaczełam mówić nowenne pompejańską. Potem przyszły wyniki matur i wskrócie brakowało mi 1 punkta do progu z poprzedniego roku na wymażone studia.
Read More

Adam: Lepsza praca

Nowenne pompejanska odmawiam od kilku lat nie przerwanie. Wszystkie zostaly wysluchane. Na poczatku roku rozpoczalem w intencji otrzymania pracy. Zdobycie posady wydawalo sie formalnoscia. Zarowno moje doswiadczenie i kwalifikacje wymazone. Wszystko zaczelo sie wydluzac wiec postanowilem prosic Matke Boska o pomoc. W trakcie jej odmaiwania okazuje sie ze z niezrozumialych powodow jej nie dostane.
Read More

Sławek: Mateńka wie co jest dla nas najlepsze

Przepraszam Maryję że jeszcze nie zostawiłem świadectwa jestem w trakcie odmawiania 4 NPdwie zakończyłem dzis kończę część błagalną .Dzięki NP i modlitwe Matka Boska daje mi i moim dziecią wiele łask których nawet sie nie spodziewałem intencje jeszcze czekają na wysłuchanie lub są powoli dawane łaski które są nam w tym momeńcie potrzebne córcia obroniła prace licencjacką syn wreszcie zaczoł powtórnie chodzić do klasy maturalnej ,a małej córci nie nawraca przewlekła choroba .
Read More

Sylvia: Pomoc w trudnych sprawach.

Szczęść Boże, W czerwcu zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem obiecałam sobie, że w Jej trakcie i ja złożę swoje świadectwo.
Read More

Prośby

Ufająca: Podziękowanie i prośba
Dziękuję MBP za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie Zbigniewa z choroby nowotworowej.

Sylwia: prośba o modlitwę

Witam Was serdecznie,
Bardzo pragnę poprosić Was o modlitwę za mnie,abym wytrwała w mojej pierwszej Nowennie do Najświętszej Panienki oraz aby Maryja zechciała wysłuchać mnie i być dla mnie łaskawa.
Z całego serca Bóg zapłać.
Sylwia

Ania: za babcię

Błagam o modlitwę w intencji mojej babci Anny o cud uzdrowienia z zaawansowanego raka sromu. Sama również się modlę, niestety babcia nie ma takiej możliwości – jest pod wpływem zbyt silnych leków, które powodują utratę kontaktu z rzeczywistością.

 

Michalina: Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia babci chorej na raka płuc

W styczniu br. wykryto u babci Wali raka płuc. Babcia nigdy nie paliła papierosów i zawsze prowadziła zdrowy tryb życia. Diagnoza była dla wszystkich zaskoczeniem. Dlaczego ona?

Od jakiegoś czasu codziennie modlę do Królowej Różańca z Pompejów.Czuję się innym człowiekiem.Modlitwy jeszcze nie zostały wysłuchane.Bardzo chcę, aby babcia wyzdrowiała.Nie wyobrażam sobie, żeby jej zabrakło…

Na razie stan jest stabilny. Czy babcia wyzdrowieje? Wszystko zależy od Matki Bożej z Pompejów. Gorąco wierzę, że Mateńka z Pompejów mnie wysłucha i jeszcze dłużej będę mogła cieszyć się babcią.

Proszę o modlitwę w jej intencji.Dziękuję.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Prośby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej siostrzyczki z nowotworu. Jakaż straszna to choroba. Tylko cud może nas uratować.

Jerzy
Gość

Już się pomodliłem za Twoją siostrzyczkę i obiecuję się jeszcze wiele razy modlić. W zamian również proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia która również jest chora na nowotwór mózgu. Wierzę w Cuda i dobitnie to potwierdzają świadectwa wielu osób dziś żyjących. Marto zostań z nami zarówno w modlitwie jak i na forum. Warto być razem gdy świat materialny nas wyrzuca na margines choć wcale marginesem nie jesteśmy.

Ewa
Gość

Bardzo proszę o modlitwę w mojej sprawie. Jestem przed spowiedzią – 18 maja mam ślub. Ostatni raz byłam chyba 3 lub 4 lata temu, sama nie wiem…. no i trochę się tego nazbierało… Nie wiem, czy będę mieć odwagę do szczerości sama przed sobą, a co dopiero przed księdzem.
MASAKRA
Bóg zapłać za ewentualną Zdrowaśkę w mojej sprawie.

Bożena
Gość
Bożena

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej siostry Ewy z choroby nowotworowej.

Oddana Maryji
Gość
Oddana Maryji

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, codziennie wyzwiska przekleństwa pod adresem mojego dziecka i meża, Boże dopomóż przemień serce mojej rodziny. Zlituj się nad nami, daj nam szczęśliwy bezpieczne schronienie. Modlę się Nowenną pompejańską i już jej nie wypuszczę z rąk. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

s.Janina
Gość
s.Janina

Za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej pragnę prosić w intencji Stanisława o siły do walki z guzem mózgu,zawierzam Matce jego żonę Marysię upraszając siły i nadzieję,Siostrę Kingę o siły dla niej, proszę w intencji lekarzy opiekujących się Stanisławem upraszając dla nich dar męstwa i rady .

Mira
Gość

Proszę o wsparcie w modlitwie do Matki Bożej Pompejańskiej o pomyślny przebieg operacji
mojego Brata

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.