Janusz: Wymarzona praca

nasz wspólny szturm do nieba
Read More

Magda: Zdrowa córeczka

Będąc w ciąży odmówiłam nowennę pompejańską w intencji zdrowia dla naszego nienarodzonego dziecka. Córeczka urodziła się zdrowa i śliczna. Cieszę się bardzo i polecam tę modlitwę każdej przyszłej mamie.
Read More

Natalia: Małe cuda

Muszę się przyznać że nie było łatwo
Read More

Iwona: Wdzięczna za pomoc

Szczęść Boże.Odmówiłam już kilkanaście nowenn. I chcę się podzielic doświadczeniem ze Matka Boża prędzej czy pózniej wysłuchuje naszych modlitw.Dla mnie dla mojej rodziny i przyjaciół wyprosiła tak dużo łask (intencje wiadome Matce Bożej).czym odmieniła moje życie życie mojej rodziny .Cuda zdarzają się naprawdę.Dziękuje Królowo Różańca Świętego.
Read More

Anonim: Nasza miłość jest teraz odmieniona i piękna

Na wstępie chciałam pokrzepić i dodać otuchy tym wszystkim osobom, które tak jak ja wchodzą tu codziennie, czytają każde świadectwo i dodają sobie motywacji że intencja o powrót się spełni. To było moje uzależnienie. Każdego dnia co niemal godzinę wchodziłam i patrzyłam czy jest nowe świadectwo. Zacznę od początku. Moja walka o ukochanego trwała pół roku. Bez skutku. Był obojętny na tą walkę. Próbowałam chyba wszystkiego aż któregoś dnia natrafiłam na nowennę. Zaczęłam ją odmawiać.
Read More

Msza św. za Apostolat Nowenny Pompejańskiej!

Dziś o 18:00 we Wrocławiu w klasztorze oo. karmelitów na Ołbińskiej 1 odbędzie się Msza św. Apostolatu Nowenny Pompejańskiej we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie w salce. Błogosławię i życzę mocy i darów Ducha Świętego – o. Krzysztof od Miłosierdzia Bozego.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!