Danka: Podziękowanie

Dziekuje Ci Maryjo za laske wlasnego domu
Przeczytaj całość

Mateusz: Bieda i bogactwo w sercu dzięki Różańcowi

To nie jest ani pierwsze, ani ostatnie moje świadectwo, które moge napisać przez Różaniec. Dziś bede kończył moją drógą NP w intencji "oddania się w pełni Niewolę Matczynej Miłości". Ta intencja została w sumie na samym początku została wysłuchana. Nie jestem w stanie powiedzieć jakie dokładnie cuda się wokół mnie dzieją, bo : -jest ich bardzo wiele -dotyczą nie tylko mojego życia
Przeczytaj całość

Katarzyna: co najważniejsze mogę przyjmować Komunię!

Skoro Bóg jest naszym Ojcem i obiecał troszczyć się o mnie, to jak by mógł pozwolić na krzywdę swojego dziecka.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Dzięki modlitwie życie staję się bardziej wartościowe!

Szczęść Boże! Dziękuje Tobie Maryjo za to, że dzięki Nowennie uwierzyłam w to, że w naszym doczesnym życiu, jakże wypełnionym licznymi zmartwieniami, nie jesteśmy sami, bowiem Ty jesteś zawsze obok! Przeczytaj Aleksandra: Dzięki modlitwie życie staję się bardziej wartościowe!
Przeczytaj całość

Krystyna: „Palec Boży”

Nowennę odmawiam z przerwami ok. 2 lata.Otrzymałam wiele łask,, chociaz nie wszystkie zostały wysłuchane ale Maryja nie zostaje obojętna na nasze modlitwy. O.d dawna cierpiałam na bóle pleców, leczono mnie na korzonki ,zwyrodnienie kręgoslupa .itp ale pomagało tylko na chwile.Az zabolał mnie palec u ręki. W ciągu kilku godzin ból był okropny ,ręka spuchła .Smarowanie maściami nie pomagalo więc udałam się do lekarza.Podejrzewał dnę moczanową i zlecił badanie moczu i usg jamy brzusznej i antybiotyk.
Przeczytaj całość

Magdalena – uniknięcie porażenia prądem

Chciałabym podzielić się moim świadectwem.W tracie odmawiania Nowenny Pompejańskiej cudem uniknęłam porażenia prądem, choć dotknęłam się otwartych przewodów elektrycznych. Modlę się w intencji syna alkoholika i wierzę, po prostu muszę wierzyć,że Matka Najświętsza mnie wysłucha. Dziś tj.6 maja rozpoczynam część dziękczynną, choć wczoraj syn był pijany.Liczę jeszcze na Suplikę, bo naprawdę już nie mam sił, bo syn pije ale i mąż też. Wczoraj znęcał się nad rodziną i na niepełnoletnim dzieckiem.Królowo Różańca Świętego ratuj…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena – uniknięcie porażenia prądem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

ja tez sie za toba pomodle .

JOANNA
Gość
JOANNA
Magdaleno, imienniczko mojej córki, dziś powierzę Cię i Twoją rodzinę szczególnej opiece Matki w swojej dozgonnej Nowennie Pompejańskiej w Części Cwalebnej, byście wszyscy dostąpili Zesłania Ducha Świętego, by Wasze życie było godne i wolne od nałogów, a także, by na chwałę Najświętszej Maryi Panny, Twoje zawierzenie Maryi i Jej ukoronowanie na Królową Nieba i Ziemi było uświęcone chęcią przemiany mężczyzn najbliższych Twemu sercu, żeby otrzymali dar przemiany od Pana Boga i pomysł na lepsze życie, by poszukali w swym sercu pomysłu, jak naprawić błędy w swoim życiu i przebłagać Pana Boga i bliźnich. Błogosławiony Bartolo Longo dopomóż wszystkim grzesznikom w… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!