Monika: Łaski dla rodziców a także i dla mnie

To moja 3 nowenna. Odmawiałam ją w intencji moich rodziców. Prosiłam o zdrowie i spokój dla nich. Rodzice są teraz pogodniejsi, jakby mniej zmęczeni.
Read More

Anna: Uporządkowanie relacji rodzinnych

Odmawiam obecnie drugą Nowennę Pompejańską. Tutaj pragnę opisać owoce pierwszej. Zaczynałam ją w momencie narastającego od kilku lat olbrzymiego kryzysu życiowego obejmującego sfery pracy oraz rodzinną. W pracy doświadczyłam niesprawiedliwego, instrumentalnego traktowania ze strony zwierzchników oraz mobbingu i prześladowań ze strony współpracowniczki. W życiu osobistym borykałam się z narastającym kryzysem...
Read More

KRZYSZTOF: Najświętsza Pani uwolniła mnie z uzależnienia

Pragnę dołączyć moje świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej,której sam doświadczyłem. Od ok.28 lat byłem uzależniony od grzechu przeciwko szóstemu przykazaniu.W tym czasie wiele razy próbowałem poradzić sobie z moim uzależnieniem,przez które cierpiałem i miałem wiele problemów,ale bezskutecznie.Ze swoim problemem rozmawiałem z dwoma lekarzami.Przeczytaj KRZYSZTOF: Najświętsza Pani uwolniła mnie z uzależnienia
Read More

Grażyna: Egzamin

W marcu tego roku zdawałam egzamin radcowski. Poszło mi źle. Żeby uzyskać ocenę pozytywną z całego egzaminu trzeba otrzymać oceny pozytywne z czterech części. Dobrze poszła mi jedna część, raczej źle dwie, a ostatnia - najłatwiejsza, którą powinnam zdać bez trudu - fatalnie, bo po prostu źle rozplanowałam czas i...
Read More

Gośka: Droga do pojednania

Zbuntowaną przyjaciółkę namówiłam na rekolekcje...To był przełom w jej wierze.Po latach to ona , znając moje rodzinne problemy przypomniała mi o nowennie.....Początkowo się wymawiałam, że już wszystkiego próbowałam i nie bardzo miałam nadzieję że kolejna modlitwa w czymś pomoże .Już ósmego dnia moje relacje z córką uległy gwałtownej zmianie.
Read More

Maciek: świadectwo

O modlitwie dowiedziałem się z czasopisma Miłujcie się. Kilka razy podchodziłem do odmawiania tej modlitwy. Zbliżał się egzamin końcowy aplikacji radcowskiej. Został tylko miesiąc a bardzo chciałem go zdać. Ta intencja przyświecała mi gdy podejmowałem próby modlitwy. W końcu udało mi się zachować systematyczność. Wyliczyłem, że koniec całej nowenny przypadnie na 22 kwietnia 2013. Egzamin radcowski w tym roku przypadał na dni 19-22 marca 2013. Pomyślałem sobie, że zacznę odmawiać w intencji zdanego egzaminu pomimo, że koniec nowenny przypadnie dawno po.

Nie było łatwo.

Zawsze coś. Aby jednak wytrwać starałem się odmawiać modlitwę wszędzie. W autobusie, na przystanku, w pracy. Po prostu gdzie się dało gdy mogłem wygospodarować wolną chwilę. Wyposażony byłem w tekst modlitwy na kartce i różaniec, który nosiłem w kieszeni. Odmawiałem trzy tajemnice dziennie. Egzamin był trudny choć w mojej ocenie nieco łatwiejszy niż w latach poprzednich. Bardzo się bałem o wynik. W każdym okręgu inaczej oceniano. Zachowałem jednak warunki modlitwy. Jak wcześniej napisałem koniec modlitwy przypadał na 22 kwietnia 2013. W tym dniu zakończyłem nowennę. W tym czasie nie wiedziałem jeszcze czy zdałem czy nie. Wynik egzaminu został ogłoszony w dniu 24 kwietnia 2013 roku. Dla mnie okazał się pozytywny. Za kilka dni przyszło potwierdzenie w postaci uchwały o wyniku pozytywnym. Bardzo się ucieszyłem. Wcześniej odmawiając modlitwę miałem wątpliwości co do tego czy mi pomoże. Dała mi więcej niż oczekiwałem. Nie tylko zdałem ale zostałem umocniony. Wytrwałem nie tylko w modlitwie ale i w nauce. Modlitwa ta uczy pokory i otwiera na zaufanie do Boga. Bardzo Ci dziękuję Najświętsza Panienko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maciek: świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Witam,
Gratuluję pozytywnego wyniku. Ja modliłam się za siostrę w tej samej intencji, która również w tym roku zdawała egzamin radcowski i doskonale rozumiem jaki to olbrzymi trud i wysiłek. Niestety kolejny raz nie udało Jej się zdać egzaminu i traci nadzieję, że kiedykolwiek będzie to możliwe. Ona również podjęła trud Nowenny o zdany egzamin. Być może Bóg ma inne plany ale po ludzku to trudno zrozumieć, gdyż tyle lat wysiłku, wyrzeczeń i trudu. Proszę Boga o wytrwałość i zlitowanie nad trudną sytuacją siostry. Skoro jednak Bóg wie najlepiej niech kieruje Jej życiem, samotnością i pracą.
Raz jeszcze gratuluję.

jana84
Użytkownik
jana84

Maćku Twoje świadectwo dodało mi otuchy.Sama skończyłam studia prawnicze i nie wyobrażam sobie żeby którykolwiek z moich kolegów z roku przyznał się do odmawiania różańca choćby raz w tygodniu.
Życzę Ci wytrwania w zaufaniu Bogu,Jezusowi i Maryji przez całe życie.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.