Beata: moja siła to RÓŻANIEC

Witam wszystkich odmawiających nowennę,jest to moje kolejne świadectwo z ukończenia modlitwy .Nowennę odmawiam nieprzerwanie od grudnia i myślę że będę ja odmawiać tak dlugo jak starczy mi sil.
Przeczytaj całość

Basia: Chwała Panu! :)

Szczęść Boże.Prosiłam Matkę Boską Pompejańską o to ,aby mój synek stał się szybszy,bystrzejszy i miał łatwość w uczeniu się nowych rzeczy-już w trakcie odprawiania nowenny zostałam wysłuchana.
Przeczytaj całość

Daniel: Uzdrowienie małżeństwa

Odmówiłem Nowennę Pompejańską w intencji o uzdrowienie mojego małżeństwa, które pomimo, iż nie było jakichś poważnych problemów między nami, jednak czułem, iż bardzo oddalamy się od siebie mentalnie. Podczas nowenny bardzo się kłóciliśmy, właściwie o byle co, byle tylko się kłócić. Pod koniec nowenny już było maksimum kłótni, ciche dni, itp. Po ukończeniu nowenny powoli stosunki między nami zaczęły się poprawiać, aż po kilku dniach nauczyliśmy się rozmawiać między sobą spokojnie, aczkolwiek oczywiście czasami się pokłócimy ale zawsze widzimy jakieś wyjście aby się potem porozumieć.
Przeczytaj całość

Małgosia: Uwolnienie

Chciałabym dać świadectwo tego, jak nowenna odmawiania w intencji innej osoby odmieniła moje życie. Nie była to ani pierwsza, ani ostatnia odmówiona przeze mnie nowenna. Modliłam się w niej o uwolnienie od zła pewnej osoby, taką intencję podpowiedziało mi serce. Nie widziałam przejawów opętania tej osoby itp., choć podejrzewałam u...
Przeczytaj całość

Alina: Opowiadam każdemu o łaskach jakie otrzymujemy od Maryi

Trwam w kolejnej Nowennie i chciałabym opowiedzieć o poprzednich.O pierwszej opowiadałam, drugą podjęłam w intencji naszej firmy rodzinnej.Prosiłam Maryję aby uratowała naszą sytuację finansową i kondycję firmy. Do teraz widzimy jak stopniowo krok po kroku uzdrawia naszą sytuację. Problemy , które narastały - tak po ludzku nie do rozwiązania nagle...
Przeczytaj całość

Jolanta: wiele otrzymanych łask :)

Witam wszystkich serdecznie.Ja również długo zwlekałam z napisaniem świadectwa ale chyba teraz wkońcu nadszedł odpowiedni czas, bo jestem już w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej. Za pierwszym razem modlitwa szła mi zaskakująco,szybko,miło i przyjemnie.Tylko pod koniec było parę kryzysów. Od samego początku miałam wrażenia niesamowitej opieki Matki Boskiej.Czułam jej niezwykłe,wsparcie i bliskość.W ciągu dnia wprost nie mogłam się doczekać,kiedy będę mogła wreszcie wieczorem w spokoju odmówic nowenne.

To było wprost uzależnijące.Moja intencja nie spełniła się,chociaż wierzę głęboko że muszę być cierpliwa bo Matka Boska ma dla mnie teraz inne plany.Otrzymałam natomiast dziesiątki drobnych łask(i cały czas otrzymuje)o które nie prosiłam.Teraz jestem w trzecim dniu kolejnej nowenny i miałam straszne trudności z odmawianiem.Wręcz mi się nie chciało i musiałam robić wiele przerw między dziesiątkami.

Trwało to parę dni,zaczełam się modlić do Ducha świętego o łaskę siły i wytrwałości w modlitwie i taką otrzymałam,można powiedzieć ekspresowo.Otóż przypadkowo weszłam na internecie na stronę pewnej parafii gdzie modlitwa Zdrowej Maryjo była rozpisana w kilku językach obcych (wraz z wymową)Zaczęłam wieć odmawiać po angielsku i francusku i odkryłam jakie to łatwe i przyjemne.Od razu powróciła mi ochota na modlitwę.Zachęcam wszystkich zniechęconych do takiej alternatywy!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Jolanta: wiele otrzymanych łask :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anna L
Gość
anna L
Mnie sie wydaje Jolu ,ze to wszystko też zalezy jaka jest intencja .W chwili obecnej kończe trzecia NP,każda jest w innej intencji .Każda tez pod względem łatwości lub trudności jej odmawiania róznila się od siebie .Jezeli jednak odmawiasz NP kolejny raz w tej samej intencji to oznaczaloby ,ze złemu sie to nie podoba i chce przeszkodzić .Czytajac wypowiedzi na forum oraz słuchając moich znajomych ,ktorzy odmawiali lub odmawiają NP ,wszyscy mamy te same problemy.Coś nam przeszkadza wiecej lub mniej.Ze swej strony moge powiedzieć ,ze NP dala mi spokój wewnętrzny i to ,ze oddałam swoje zycie we władanie Panu Bogu ,ufając… Czytaj więcej »
Katia
Gość

Kochani! Odmawiałam NP z ufnością i wiarą. Niestety nie otrzymałam łaski o którą prosiłam. Nie zniechęciło mnie to i trwam w modlitwie odmawiając kolejną NP, już w innej intencji. Jednak jestem rozżalona i bezradna, nie spłynęła na mnie łaska o jaką błagałam, co więcej sytuacja ciągle się pogarsza. Straciłam nadzieję. Modlę się, bo w modlitwie próbuję odnaleźć spokój, ukojenie i może wreszcie radość. Proszę o słowa otuchy.

Ala
Gość

właśnie to ten problem, który widzę, ci wszyscy co chcą coś szybko. Dla mnie śmieszne, że ktoś ma problem, bo nie otrzymał czegoś np po roku, a niektórzy chcą (bo tak to trzeba nazwać) jeszcze szybciej. Nie dlatego, że się nie otrzymało, tylko widząc takie postawy można stracić wiarę.

viavitte
Gość
Katiu! Ja tez mam to samo!:( Modle sie juz 40 dni i nic sie nie zmienia. Moja intencja byla z gatunku tych, ktore wymagaja prawie natychmiastowej interwencjii! Dzis przechodze zlamanie, utrate wiary w to, ze Bog wysluchuje! Przebacz mi to Boze! Ale nie rozumiem Twej pedagogiki! Nie rozumiem Cie Boze! Przeciez kochasz mnie do szalenstwa! Jestes najlepszym ojcem! Dlaczego, gdy przyszlam do Ciebie skruszona, jak syn marnotrawny, wyznalam swoje bledy i blagalam o przebaczenie i pomoc, Ty milczales i milczysz?! Pan Jezus nauczal nas w przypowiesci o synu marnotrawnym, ze kochajacy ojciec nie patrzy na bledy i nie odrzuca dziecka,… Czytaj więcej »
Andrzej
Gość
Andrzej
viavitte .My ludzie na ogół jesteśmy „raptusami” i chcielibyśmy,żeby po prośbie był od razu efekt.Tu jednak tak nie jest,bo Pan Bóg ma swój czas.Bez obawy,Matuchna Przenajświętsza Ci pomoże.Taki tylko ludzki przykład: Dziecko prosi mamę o coś,ale mama mówi za chwilę.Dziecko zaczyna płakać.I co się dzieje?Mama mówi-już idę,tuli dziecko do siebie i idzie spełnić prośbę,bo nie może patrzeć jak płacze. NP wymaga cierpliwości i pokory. Wątpliwości podsuwa szatan.W ten sposób próbuje Cie złamać.Nie martw się,bo pod ręką masz bardzo skuteczna broń,a jest to modlitwa do Świętego Michała Archanioła. Tu podaję [ Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Katiu,
Jerzy niestety ma rację jedynie co nam zostaje to w wierne trwanie przy Bogu. Przeczytaj sobie Akt Oddania Się(przeciw niepokojom i zmartwieniom) Don Dolindo Ruotolo(to Sługa Boży którego bardzo szanował i polecał O. PIO). Znajdziesz w internecie, ja jak mam kryzys to zawsze to czytam. Płaczę, czasem dyskutuję z Jezusem ale pomaga.
Albo rozważ „Kwadrans przed Przenajświętszym Sercem Pana Jezusa” myśli podane przez św. Antoniego Marię Claret. Też bardzo pomaga. Polecam wszystkim udręczonym, ale też i tym szczęśliwym którzy otrzymali łaski o które prosili.
Niech nam wszystkim Bóg Błogosławi a Maryja Matka nasza ma nas w Swej opiece 🙂

Jerzy
Gość

Niestety nie znamy woli Bożej co do naszej osoby i rodziny. Może musisz po skończeniu tej nowenny którą odmawiasz spróbować inaczej sformułować swoją intencję? Nie poddawaj się rozżaleniu i ufaj w Boże Miłosierdzie.

Ala
Gość

Też bym chciała po angielsku albo inaczej, ale gdzie mam tego szukać?? 🙁

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!