Teresa: Przez Maryję do Jezusa

dzisiaj moja córka dostała wymarzoną pracę
Read More

Elżbieta: Matka Boża pomaga i dba o nas

Gdy zaufałam Matce Bożej i poprosiłam aby mi pomogła jakoś powiedzieć nowennę to z Jej pomocą spokojnie odmówiłam całą nowennę, teraz odmawiam już 4, przy poprzednich 3 Matka Boża wysłuchała moich próśb chodź by w części.
Read More

Asia: cudowna modlitwa

Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb.
Read More

Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona

Moja cierpliwość została nagrodzona. Dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój.
Read More

Wdzięczna: Matka Boska wyciągneła do mnie rękę

Pewnej nocy kiedy moim życiem zawładneła totalna rozpacz przyśniła mi się Matka Boska. Po tym śnie na youtube wyświetlało mi się świadectwo z Nowenny Pompejańskiej a to dziwne bo tematyka religijna była mi raczej daleka.
Read More

Joanna: Uzdrowienie z choroby psychicznej

Modlitwę do Matki Boskiej Pompejańskiej znalazłam w internecie przez przypadek, wpisując w google „choroba psychiczna synowej” i i pokazała się modlitwa innej teściowej, właśnie Nowenna, a także świadectwo tej kobiety, że jej synowa wyzdrowiała i podjęła dalszą naukę.

Moja synowa była wtedy już drugi miesiąc w szpitalu, w domu dwójka małych dzieci, syn prowadzący własną firmę, więc na spółkę z drugą babcią zajmowałyśmy się dziećmi (ja pracuję). 

Rozpoczęłam modlitwę w czerwcu, skończyłam ją w lipcu. Synowa wróciła ze szpitala na początku września.
Dzięki Matusi kochanej, która wysłuchała mojej prośby, jej stan się poprawił, może normalnie funkcjonować, podjęła pracę, jest dobrą mamą i zoną. Matko Boska Pompejańska, dziękuję Ci z całego serca, dziękuję Panu Bogu naszemu kochanemu. Jezu, ufam tobie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Joanna: Uzdrowienie z choroby psychicznej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość

Obrona pracy licencjackiej,Chcę podziękować Mateczce Pompejaśńkiej,że była dzisiaj ze mną na obronie,i dzięki Niej obronilam sie na dobra ocene. Nowenne odmawiałam 2 mce temu.Uwierzcie ta modlitwa działa

Klara
Gość

a jaka to choroba psychiczna?bo sa różne, każdą się inaczej leczy, inne sa rokowania…
Sama choruje więc proszę o odpowiedz.

Klara
Gość

Z choroby psychicznej trudno jest się wyjsc.Jakby pani napisala po 10 latach swiadectwo ze synowa wyzdrowiala i nie brala leków to bym uwierzyla. Choroba psychiczna to choroba przewlekla, trzeba brac stale leki…
Mozliwe są okresy remisji- gdy się lepiej czuje dana osoba…i normalnie funkjonuje ale są nawroty…
Takze haslo uzdrowienie- to za duzo powiedziane.
Jesli jest na lekach – to polepszenie stanu zdrowia..

Jerzy
Gość

Klaro przecież Joanna nie pisze że jej synowa już jest zdrowa. Ważne jest że jej stan poprawił się na tyle że może pracować i znów tworzą normalną rodzinę. Teraz trzeba się nadal modlić w intencji ich rodziny a także kontrolować stan zdrowia. Gdy Pan Jezus chodził po świecie można było mając wiarę dotknąć Jego szaty i mieć chorobę z głowy. Dziś niestety trzeba wierzyć, modlić się ale i do lekarza chodzić (a nie do wróżki czy bioenergoterapeuty).

Arkadiusz
Gość
Arkadiusz

Ja też cierpię na schizofrenię – w wyobraźni pokazuje mi się czasem postać diabelska przebrana za zakonnika. Jest bardzo zła, kiedy się modlę. Modliłem się, bo Jezus też uzdrawiał całkowicie chorych psychicznie, ale ta postać nadal jest i nęka mnie swoją obecnością. Po trzech latach od ograniczenia grzechu, nie mogę powiedzieć, że jestem zdrowy psychicznie :(.

Magda
Gość

Szkaplerz karmelitański i msza z modlitwą o uzdrowienie. Modlitwa wstawiennicza. Przebaczenie. różaniec.

agnieszka
Gość
agnieszka

A ja dziekuje Bogu,ze sa takie wspaniale tesciowe na swiecie 🙂

hej
Gość

Cieszę się, że wszytko dobrze, niemniej o pozytywnym wpływie modlitwy na zdrowie tej kobiety to jest takie wróżenie z fusów. Jeśli była kilka miesięcy w szpitalu to znaczy, że medycyna miała sporo czasu, żeby zaingerować w jej chorobę. Użyto pewnie różnych leków, a leki psychiatryczne są teraz na prawdę dobre. Wiara czyni cuda, jednak tego tutaj w żadnym wypadku nie ośmieliłbym się nazwać cudem, chyba żeby napisać, że medycyna czyni cuda. Lekarzem nie jestem…..

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Super!!!

Elżbieta
Gość
Elżbieta

mMateczko kochana proszę Cię o cudowne uzdrowienie mojego syna z choroby.

Lucyna
Gość

Cieszę się. Matko Boża pamiętaj o moim synu,uzdrów go.

ELa
Gość

Mateczki kochana prodze Cie o cudowne uzdrowienie mojego syna z schizofreni

Justyna
Gość
Justyna

Dawniej schizophrenie i chorobę efektywną leczono egzorcyzmami tak podaje Wikipedia w defenicji egzorcyzmu. Teraz psychiatria z korporacjami przejęły interes. Jesteśmy pozostawieni na pastwę demonów jedynie garstka wierzących wie jak sobie radzić.Wiem bo przeszłam przez kursy Alfa, Kościół domowy i Matki w Modlitwie. Wszystko to protestancka choroba. Jedynie codzienne uczestnictwo w mszy św i codzienny różaniec mnie uratował.

Justyna

Ewelina
Gość
Ewelina

Chciałabym taka teściowa mieć która by się za mnie modlił a ona tylko obgadać potrafi

Ryszard
Gość
Ryszard

Dokładnie w dniu ,kiedy zakończyły się u nas rekolekcje(21 grudnia)ojciec prowadzący na zakończenie zaproponował nam (oczywiście wytrwałym) na odmawianie nowenny pompejańskiej.Przystąpiłem i ja,zakończyłem w dniu 12 luty w pewnej intencji….jak na razie modlitwa nie przyniosła oczekiwanych rezultatów….wiem,że Bóg daje „swój” czas,nie wszystko od razu….!!!!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.