Katarzyna: Wszystko się odmieniło

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać, gdy byłam w totalnej rozpaczy – problemy pojawiały się jeden za drugim. Powierzyłam je naszej najwspanialszej Maryi i już w trakcie odmawiania nowenny wszystko się odmieniło. Przeczytaj Katarzyna: Wszystko się odmieniło
Read More

— : modlitwa o przemianę taty

Myślałam, że modlitwa nie przyniesie żadnego skutku tak od razu, ale powoli zauważam małe zmiany w jego zachowaniu i sposobie myślenia.
Read More

Paulina: Krzyś zaczął przybierać na wadze

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, ale jakoś w głębi duszy od razu wiedziałam, że powinnam się nią modlić w intencji mojego syna. Krzyś, jak na swój wiek jest drobnym i bardzo szczupłym chłopcem. Jako matka starałam się dbać o jego żywienie, by zjadał regularnie posiłki, ale nie przynosiło to żadnego większego rezultatu, nie przybierał zbytnio na wadze.
Read More

Marta: ciąża – lokalizacja łożyska

Witam, to już moja 10 nowenna. Kiedy na wizycie u ginekologa na tzw. badaniu połówkowym okazało się cytat z badania: lokalizacja łożyska- ściana przednia, łożysko brzeżnie przodujące z cechami wrastania w dolny odcinek trzonu macicy. Lekarz poinformował mnie, że to poważna sprawa, nie mogę praktycznie nic robić , najlepiej położyć się i leżeć (a w domu mam już troje pociech) i jeżeli donoszę ciążę to najprawdopodobniej zakończy się porodem przez cesarskie cięcie z wycięciem macicy.
Read More

Wdzięczna: łaska spokojnej pracy dla męża

Nieraz zaglądam do świadectw zamieszczanych na tej stronie, nieukrywam, że czerpię z nich siłę i nadzieję, że Bóg wie dobrze co dla nas w danej chwili jest dobre
Read More

Joanna: moje świadectwo

Chcę się z Wami podzielić moim doświadczeniem modlitwy Nowenną Pompejanską. W tym miejscu dziękuję osobie która zadzwoniła do Radia Maryja tuż przed Wielkim Postem i zachęcała by sięgnąć po Nowennę Pompejańską rozpoczynając w Środę popielcową a wtedy koniec nowenny przypadnie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Nie znałam dokładnie tej formy modlitwy, słyszałam od znajomego Księdza, że odmawia. To też było dla mnie wskazówką że można. Sięgnęłam do Internetu i dzięki ludziom którzy założyli strony dowiedziałam się jak odmawiać nowennę.

Gdzieś przeczytałam zdanie, że można wszystkie cztery części i tak zaczęłam odmawiać w Środę Popielcową. Nikomu o tym nie mówiłam, postanawiając zachować to dla siebie. Zaczynając byłam pewna że jeden raz odmówię i już więcej pewnie nie odważę się.  Dziś jestem w trakcie odmawiania drugiej NP. Dotarło do mnie jak cenna jest każda chwila. Jakie znaki pojawiają się w moim życiu. Zachęcam niezdecydowanych. Warto, bo jeśli nie dostaniemy natychmiastowego cudu to dostaniemy  umocnienie lub środki by ten cud mógł się spełnić. Przedziwne są drogi Matki Bożej, pośredniczki. Bardzo pomaga myśl, że tę modlitwę odmawia wielu ludzi na świecie, wszystko na chwałę Bożą.

Szczęść Boże wszystkim modlącym się na Różańcu i tym którzy są ciekawi tej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Joanna: moje świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej. Proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę.

Joanna
Gość
Joanna

Joanno, będę pamiętać w modlitwie o Tobie i Twojej Rodzinie. Moja druga Nowenna kończy się w święto Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w modlitwie.
Szczęść Boże
Twoja imienniczka

Joanna
Gość
Joanna

Bóg zapłać. Będę modlić się za Was wszystkich.

Obrazki z nowenną pompejańską?