Iza: Podziękowania

Witajcie,
Chciałam bardzo podziękować ukochanej Mateczce w Niebie za łaski, które na mnie zesłała. Wiem, że na Nowennę nie trafiłam przypadkiem. Jestem w trakcie odmawiania już drugiej. I pomimo tego, że moja pierwsza intencja się nie spełniła (bo najwyraźniej Bóg ma w tej sprawie co do mnie inne plany), to dziękuję Ci za to, że uchroniłaś mnie od odebrania sobie życia dając mi tę cudowną Nowennę, że pokazałaś mi co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze, dziękuję za radość jaka wypełnia moje serce każdego dnia, za wyleczenie mnie z egoizmu i materializmu.. nawet za tak banalną rzecz jaką jest odchudzanie..

od 4 lat próbowałam bez skutku, bo moje zdrowie było coraz gorsze, dopiero teraz dzięki Tobie udaję się wreszcie. Tak mi smutno kiedy pomyślę, że oddalałam się winiąc Ciebie i wszystkich w Niebie za moje niepowodzenia w życiu, a to tak naprawdę to oddalenie się było błędem, bo przecież Ty pomagasz wszystkim modlącym i uciekającym się do Ciebie. Dziękuję za każde znaki, które mi przesyłasz bym mogła wiedzieć jak pokierować swoim życiem.

Dziękuję za wszystkie łaski, których nie jestem w stanie tu wymienić. Po prostu DZIĘKUJĘ i dziękować będę odmawiając kolejne Nowenny.

Św. Rito, św. Judo Tadeuszu, św. Dominiku i św. Katarzyno ze Sieny Wam również dziękuje żeście się za mną wstawili u Najświętszej Panienki..DZIĘKUJĘ!
Nie przestawajcie się modlić, wierzcie głęboko, że Wasza intencja się spełni, nigdy nie wątpcie, nie traćcie nadziei..

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Iza: Podziękowania"

Powiadom o
avatar
Piotrek
Gość
Piotrek

mam 12 lat i mam pytanie czy ta nowenna jest trudna ?

Lucyna
Gość
Lucyna

Jeżeli potrafisz odmawiać Różaniec to nie jest trudna. To są po prostu wszystkie części Różańca Św. odmówione w jednym dniu. Ale przez 54 kolejne dni.

Jerzy
Gość

Nowenna nie jest trudna jeśli ktoś już odmawiał Różaniec , Na pewno jest czasochłonna i wymaga systematyczności. Najlepiej przygotować sobie ściągawkę na której kolejno są wypisane modlitwy i intencja. Choćby dlatego że intencja przez całe 54 dni odmawiania powinna być ta sama.

Asia
Użytkownik
Kochani, dziś prosząc o podpowiedź, Słowo, otrzymałam je. ”Czyż jeszcze nie nadeszła godzina moja? Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie. Stało zaś tam sześć stągwi kamiennych przeznaczonych do żydowskich oczyszczeni, z których każda mogła pomieścić dwie lub trzy miary. Rzekł do nich Jezus: napełnijcie stągwie wodą. I napełnili je aż po brzegi. Potem do nich powiedział: zaczerpnijcie teraz i zanieście staroście weselnemu. Oni zaś zanieśli. A gdy starosta weselny skosztował wody, która stała się winem- nie wiedział bowiem, skąd ono pochodzi, ale słudzy, którzy czerpali wodę, wiedzieli- przywołał pana młodego i powiedział do niego: każdy… Czytaj więcej »
Asia
Użytkownik
Moim zdaniem głównym przesłaniem jest poddanie się Woli Bożej. Gdy wypełnię życzenie Pana (w zasadzie już wypełniłam, ponieważ powierzyłam wszystko Bogu. Powiedziałam: Ty się tym zajmij, Jezu ufam Tobie. Tyczy się to słów wypowiedzianych przez Maryję:”zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Czyli zawierzenie Bogu i zgoda na wypełnienie Woli Bożej powinna przejawiać się nie tylko w słowach, ale również w czynach. Nie można mówić: Jezu ufam Tobie, Ty się tam zajmij i troszcz się, a jednocześnie być rozdrażnionym z powodu niedogodności, tego, że coś nie idzie po naszej myśli oraz tego, że coś nie wypełnia się teraz. Pozwolę sobie zinterpretować zamianę… Czytaj więcej »
Asia
Użytkownik
Zastanawiam się też nad symboliką liczb, bo w sumie pasują tu dwie interpretacje. ”…z których każda mogła pomieścić dwie lub trzy miary”- ten cytat jest dość wymowny. Nie mam pojęcia, czy dostąpię łaski po pełnych dwóch, trzech Nowennach odmówionych w tejże intencji, czy w trakcie trwania drugiej lub trzeciej NP w moim życiu. Obecnie odmawiam równolegle dwie NP w bardzo ważnych dla mnie intencjach i są jednocześnie dwiema kolejnymi NP w moim życiu (pierwszą odmawiałam w innej intencji). Fakt, że liczby te pojawiają się w tekście rownolegle, obok siebie również jest zastanawiający. Wolę jednak poradzić się Was, mądrzejszych ode mnie,… Czytaj więcej »
Asia
Użytkownik

Poczekam. Zostawię to bez wyjaśnienia… Tylko to mi zostało. 🙁

Tomasz
Gość
Tomasz

Jeśli trafiłeś na tą stronę to już chyba wystarczający znak byś odmawiał. Więc śmiało zaczynaj.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij