Piotr B: świadectwo przesyłam

W sumie to jestem dobrym przykładem
Przeczytaj całość

Magda: Jestem innym człowiekiem

Witajcie Kochani,jutro kończę swoją piątą NP,czy moja intencja została spełniona? nie, jeszcze nie, a modlę się o dar macierzyństwa. Postanowiłam, że to ostatnia NP w tej intencji. Ale wiem że przede mną jeszcze wiele innych NP,bo długo bez niej nie wytrzymam. Odmawiałam je z przerwami, a jutro zamyka się pełny...
Przeczytaj całość

Irena: Ulga w cierpieniu

Trudno w naszym wieku wymagać, że oto opuszczą nas wszelkie choroby....
Przeczytaj całość

Marta: Zdrowa córeczka

Tak długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, o wiele za długo. Nasza wyczekana, wymodlona córeczka ma już dwa lata. Mimo tego, że o dziecko nie staraliśmy się długo, bo kilka miesięcy- o tym,że jestem w ciąży dowiedziałam się po ok roku od rozpoczęcia starań, wiedziałam, że chcę odmówić nowennę nie do odparcia właśnie w tej intencji z racji innych przeszkód m.in ze znalezieniem dobrej pracy, bez której nie wyobrażałam sobie wtedy powitania na świcie nowego cżłonka rodziny. Modlitwa była wymagająca, czułam jednak,że Matka Boża przytula mnie do serca już wtedy, gdy część błagalna zakończyła się 1 czerwca- w dzień dziecka :) Uznałam, że to nie może być przypadek, że moje błagania zostaną wysłuchane, jeśli nie dziś , to niedługo. I tak też się stało
Przeczytaj całość

Jolanta: Łaska dobrej śmierci

Dziękuję Królowej Różańca Świętego za Śp . Edwarda , mojego teścia za dobrą śmierć i za to , że odszedł do Pana , pojednawszy się z Bogiem .
Przeczytaj całość

Iza: Podziękowania

Witajcie,
Chciałam bardzo podziękować ukochanej Mateczce w Niebie za łaski, które na mnie zesłała. Wiem, że na Nowennę nie trafiłam przypadkiem. Jestem w trakcie odmawiania już drugiej. I pomimo tego, że moja pierwsza intencja się nie spełniła (bo najwyraźniej Bóg ma w tej sprawie co do mnie inne plany), to dziękuję Ci za to, że uchroniłaś mnie od odebrania sobie życia dając mi tę cudowną Nowennę, że pokazałaś mi co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze, dziękuję za radość jaka wypełnia moje serce każdego dnia, za wyleczenie mnie z egoizmu i materializmu.. nawet za tak banalną rzecz jaką jest odchudzanie..

od 4 lat próbowałam bez skutku, bo moje zdrowie było coraz gorsze, dopiero teraz dzięki Tobie udaję się wreszcie. Tak mi smutno kiedy pomyślę, że oddalałam się winiąc Ciebie i wszystkich w Niebie za moje niepowodzenia w życiu, a to tak naprawdę to oddalenie się było błędem, bo przecież Ty pomagasz wszystkim modlącym i uciekającym się do Ciebie. Dziękuję za każde znaki, które mi przesyłasz bym mogła wiedzieć jak pokierować swoim życiem.

Dziękuję za wszystkie łaski, których nie jestem w stanie tu wymienić. Po prostu DZIĘKUJĘ i dziękować będę odmawiając kolejne Nowenny.

Św. Rito, św. Judo Tadeuszu, św. Dominiku i św. Katarzyno ze Sieny Wam również dziękuje żeście się za mną wstawili u Najświętszej Panienki..DZIĘKUJĘ!
Nie przestawajcie się modlić, wierzcie głęboko, że Wasza intencja się spełni, nigdy nie wątpcie, nie traćcie nadziei..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Iza: Podziękowania"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotrek
Gość
Piotrek

mam 12 lat i mam pytanie czy ta nowenna jest trudna ?

Tomasz
Gość
Tomasz

Jeśli trafiłeś na tą stronę to już chyba wystarczający znak byś odmawiał. Więc śmiało zaczynaj.

Jerzy
Gość

Nowenna nie jest trudna jeśli ktoś już odmawiał Różaniec , Na pewno jest czasochłonna i wymaga systematyczności. Najlepiej przygotować sobie ściągawkę na której kolejno są wypisane modlitwy i intencja. Choćby dlatego że intencja przez całe 54 dni odmawiania powinna być ta sama.

Asia
Użytkownik
Kochani, dziś prosząc o podpowiedź, Słowo, otrzymałam je. ”Czyż jeszcze nie nadeszła godzina moja? Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie. Stało zaś tam sześć stągwi kamiennych przeznaczonych do żydowskich oczyszczeni, z których każda mogła pomieścić dwie lub trzy miary. Rzekł do nich Jezus: napełnijcie stągwie wodą. I napełnili je aż po brzegi. Potem do nich powiedział: zaczerpnijcie teraz i zanieście staroście weselnemu. Oni zaś zanieśli. A gdy starosta weselny skosztował wody, która stała się winem- nie wiedział bowiem, skąd ono pochodzi, ale słudzy, którzy czerpali wodę, wiedzieli- przywołał pana młodego i powiedział do niego: każdy… Czytaj więcej »
Asia
Użytkownik

Poczekam. Zostawię to bez wyjaśnienia… Tylko to mi zostało. 🙁

Asia
Użytkownik
Zastanawiam się też nad symboliką liczb, bo w sumie pasują tu dwie interpretacje. ”…z których każda mogła pomieścić dwie lub trzy miary”- ten cytat jest dość wymowny. Nie mam pojęcia, czy dostąpię łaski po pełnych dwóch, trzech Nowennach odmówionych w tejże intencji, czy w trakcie trwania drugiej lub trzeciej NP w moim życiu. Obecnie odmawiam równolegle dwie NP w bardzo ważnych dla mnie intencjach i są jednocześnie dwiema kolejnymi NP w moim życiu (pierwszą odmawiałam w innej intencji). Fakt, że liczby te pojawiają się w tekście rownolegle, obok siebie również jest zastanawiający. Wolę jednak poradzić się Was, mądrzejszych ode mnie,… Czytaj więcej »
Asia
Użytkownik
Moim zdaniem głównym przesłaniem jest poddanie się Woli Bożej. Gdy wypełnię życzenie Pana (w zasadzie już wypełniłam, ponieważ powierzyłam wszystko Bogu. Powiedziałam: Ty się tym zajmij, Jezu ufam Tobie. Tyczy się to słów wypowiedzianych przez Maryję:”zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Czyli zawierzenie Bogu i zgoda na wypełnienie Woli Bożej powinna przejawiać się nie tylko w słowach, ale również w czynach. Nie można mówić: Jezu ufam Tobie, Ty się tam zajmij i troszcz się, a jednocześnie być rozdrażnionym z powodu niedogodności, tego, że coś nie idzie po naszej myśli oraz tego, że coś nie wypełnia się teraz. Pozwolę sobie zinterpretować zamianę… Czytaj więcej »
Lucyna
Gość
Lucyna

Jeżeli potrafisz odmawiać Różaniec to nie jest trudna. To są po prostu wszystkie części Różańca Św. odmówione w jednym dniu. Ale przez 54 kolejne dni.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!