Ewa: odnaleziona miłość

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
„Królowa Różańca Świętego” – numer 1

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. „Królowa Różańca Świętego„, numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika!

Pragnę potwierdzić, że nowenna pompejańska jest nie do odparcia. Latem tego roku odmówiłam Nowennę w intencji szczęścia osobistego mojej samotnej córki. Już w miesiąc po odmówieniu moja córka spotkała na swej drodze życiowej mężczyznę i jest szczęśliwie zakochana. Wierzę mocno w pomoc Matki Bożej i dziękuję Jej po tysiąckroć za wysłuchanie mojej modlitwy. Teraz polecam Maryi dwie osoby: moje dziecko i jej ukochanego, wierząc, że otoczy ich płaszczem swej opieki. Módlcie się wytrwale, choć czasem tak trudno przemodlić 54 dni!!! Matka Boża czeka na naszą modlitwę a my potrzebujemy tylu łask.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ElizzaJerzyTomaszAlaPrawda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

SKASOWANE

PRAWDA – jeszcze jeden taki IDIOTYCZNY wpis, a spotka cię trwały ban

Ala
Gość
Ala

Nie, nie wytrzymam, gdzie nie zerknę to same bzdury. Kobieta z dzieckiem znalazła następnego, wielkie mi co!

Tomasz
Gość
Tomasz

„Prawdo” to Ty? Wróciłaś? 🙂

Jerzy
Gość
Jerzy

Niestety, wygląda na to że wróciła i jeszcze większym jadem pluje 🙁 .

Tomasz
Gość
Tomasz

Ale przynajmniej (być może) wiemy jak ma na imię. To już jakiś postęp. Dziś z „Prawdy” w Alę, a jutro któż to wie? Z ateuszki w gorliwą katoliczkę, szerzącą Nowennę Pompejańską. 😉

Elizza
Gość
Elizza

Kobieto!nie wiesz co to samotność, to lepiej nie pisz – kilka lat, poznaje mnóstwo ludzi a samotność mnie zabija.jest wielką łaską poznać kogoś i budować związek oparty na zdrowym podejściu.

Ala
Gość
Ala

O jakiej „Prawdzie” mówicie? dopiero niedawno coś piszę. jestem poszukująca, nick ‚Ala”. Po zastanowieniu wczoraj zerknęłam teraz i widzę, że niedokładnie przeczytałam wpis Ewy. Tyle, że i tak mój problem nie znika. Nadal nie mogę odszukać wiary, nawet od jakiegoś czasu próbuję, nawet NP w intencji. Tylko, że nie jestem pusta i prosta, żeby tak mi to łatwo przychodziło: wierzę i już. żadnym jadem nie pluję do nikogo. uważam jednak, że może ludzie wierzący są po prostu naiwni.

Tomasz
Gość
Tomasz

Była (a może wciąż gdzieś jest) na tym forum osoba nazywająca siebie przydomkiem „Prawda”, która pisała w dość podobnym, delikatnie mówiąc sceptycznym tonie co Ty. Stąd też, pomyślałem, że może Ty jesteś w/w „Prawdą”. Ale skoro nie, to moja pomyłka, przepraszam.

Prawda
Gość
Prawda

TO NIE JA !!!

Tomasz
Gość
Tomasz

Dobrze już dobrze, nie ma co krzyczeć. Zmylił mnie ten „sceptyczny ton”, że tak pozwolę sobie zacytować samego siebie.

Prawda
Gość
Prawda

spoko, wielkimi literami napisane by zostało zauważone.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -