Ewa: odnaleziona miłość

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
„Królowa Różańca Świętego” – numer 1

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. „Królowa Różańca Świętego„, numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika!

Pragnę potwierdzić, że nowenna pompejańska jest nie do odparcia. Latem tego roku odmówiłam Nowennę w intencji szczęścia osobistego mojej samotnej córki. Już w miesiąc po odmówieniu moja córka spotkała na swej drodze życiowej mężczyznę i jest szczęśliwie zakochana. Wierzę mocno w pomoc Matki Bożej i dziękuję Jej po tysiąckroć za wysłuchanie mojej modlitwy. Teraz polecam Maryi dwie osoby: moje dziecko i jej ukochanego, wierząc, że otoczy ich płaszczem swej opieki. Módlcie się wytrwale, choć czasem tak trudno przemodlić 54 dni!!! Matka Boża czeka na naszą modlitwę a my potrzebujemy tylu łask.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

11 myśli na temat „Ewa: odnaleziona miłość

        • Ale przynajmniej (być może) wiemy jak ma na imię. To już jakiś postęp. Dziś z „Prawdy” w Alę, a jutro któż to wie? Z ateuszki w gorliwą katoliczkę, szerzącą Nowennę Pompejańską. 😉

    • Kobieto!nie wiesz co to samotność, to lepiej nie pisz – kilka lat, poznaje mnóstwo ludzi a samotność mnie zabija.jest wielką łaską poznać kogoś i budować związek oparty na zdrowym podejściu.

  1. O jakiej „Prawdzie” mówicie? dopiero niedawno coś piszę. jestem poszukująca, nick ‚Ala”. Po zastanowieniu wczoraj zerknęłam teraz i widzę, że niedokładnie przeczytałam wpis Ewy. Tyle, że i tak mój problem nie znika. Nadal nie mogę odszukać wiary, nawet od jakiegoś czasu próbuję, nawet NP w intencji. Tylko, że nie jestem pusta i prosta, żeby tak mi to łatwo przychodziło: wierzę i już. żadnym jadem nie pluję do nikogo. uważam jednak, że może ludzie wierzący są po prostu naiwni.

    • Była (a może wciąż gdzieś jest) na tym forum osoba nazywająca siebie przydomkiem „Prawda”, która pisała w dość podobnym, delikatnie mówiąc sceptycznym tonie co Ty. Stąd też, pomyślałem, że może Ty jesteś w/w „Prawdą”. Ale skoro nie, to moja pomyłka, przepraszam.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!