Ewa: Drogowskaz

Próbowałam odmówić nowe ne kilka razy 3?4? Ale nigdy nie dałam rady dokończyć. Podjęłam próbę po raz kolejny... Ale ostatnio miałam trudny okres w życiu jako młoda osoba zostałam bez rodziców a mąż definitywnie zapiera się że nie chce już powiększać rodziny.
Przeczytaj całość

Dorota: uratowanie małżeństwa

Sytuacja jest bardzo trudna i skomplikowana ale łaski jakie otrzymuję po odmówieniu kolejnej nowenny dają mi niesamowitą siłę i moc do dalszej walki o małżeństwo.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękujemy Matka Boża!

Bardzo ciężko jest wymienić łaski, które otrzymałam za przyczyną Matki Bożej. Zacznę od tego,że notorycznie chorowałam. Zapadałam z jednej infekcji w kolejną. Nie mogliśmy mieć dzieci, podejrzewam,że organizm był za słaby. W końcu znajomi zaproponowali Nowennę Pompejańską. Podeszłam do tego z rezerwą. Modliliśmy się wspólnie z mężem o zdrowie. Minęło może tylko kilka dni kiedy okazało się,że jestem w ciąży! Do tego przez cały czas jej trwania nie chorowałam! Ponieważ bałam się, że dziecko może mieć jakieś problemy zdrowotne (na początku ciąży brałam silne leki) zmówiliśmy drugą Nowennę. Trzecią o szczęśliwy poród. Dzidziuś urodził się śliczny i zdrowy a doświadczenia z porodówki mam tak miłe,że marzę o drugim dziecku. Mąż też otrzymał łaskę zdrowia, o którą prosił. Dziękujemy Matko Boża!
Przeczytaj całość

Iwona: zdrowie

Chcę dać świadectwo, jak Matka Boża pomogła mi poprzez Nowennę Pompejańską, choć zdarzyło się to kilka lat temu. W pewnej chwili zaczęły boleć mnie stopy. Okazało się, że mam liczne zwyrodnienia w stawach i powinnam nosić buty ortopedyczne, których jednak nie chciałam. Ból się nasilał, bardzo trudno było mi chodzić.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

martyna: cud narodzin

Dziś wiem, że nawet współczesna medycyna, szeroko pojęta diagnostyka są niczym w porównaniu z siłą modlitwy.
Przeczytaj całość

Ania: Gorąca prośba o modlitwę

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę i przede wszystkim sytuację w pracy. Stanęłam przy swoich wartościach i przez ostatnie kilka miesięcy boleśnie odczuwałam konsekwencje. Starałam się jak najlepiej poradzić z sytuacją włącznie z rozmową z szefowymi. Jestem u kresu sił i wycieńczenia. Będę gorąco wdzięczna za modlitwę w intencji tej sytuacji, może to o inną pozycję. Chodzę codziennie na mszę św., ale już nie daję rady w tej sytuacji, jest mi tak potwornie ciężko.
Pozdrawiam serdecznie,
Ania

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Ania: Gorąca prośba o modlitwę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Aniu pomodlę się dziś za Ciebie. Poproś o modlitwy również osoby konsekrowane. Ja w tym tygodniu znowu poprosiłam siostry zakonne o modlitwę za moją rodzinę i za mnie. Mimo że moja sytuacja się nie zmienia, to zmienia się moja odporność na to wszystko co się wokół dzieje. Ja wierzę że modlitwa wstawiennicza Sióstr jest miła Bogu i przynosi dobre owoce.

ania
Gość

już się za Ciebie pomodliłam.

pozdrawiam
Ania

dorota
Gość
dorota

Czesc Aniu !

nie poddawaj sie, my sie za ciebie modlimy , ja polece ciebie Ojcu PIO na pewno bedzie ok .

Basia
Gość

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jacka

basia
Gość

prosze o modlitwe za meza Michała o uzdrowienie na duszy i ciele i uwolnienie od zła.

Danka
Gość

bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę o pomoc wyjścia z długów i normalne bez strachu życie o ochronę przed Sądami i komornikami .Za moje psychiczne zdrowie , z którym jest coraz gorzej.

Marzena
Gość
Marzena

Matko ukochana dziękuję za uratowanie mojego małżeństwa, za łaskę zgody i pojednania. Matko proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe dla mnie, męża i córki. Proszę o nawrócenie męża na łono Kościoła świętego.
Matko miej nas w swojej opiece. Nie opuszczaj nas!

Marzena

Iwona
Gość

Z całego serca proszę o wsparcie modlitewne w intencji uratowania mojego małżeństwa, o nawrócenie się mojego męża i uzdrowienie jego duszy.

karolina
Gość
karolina

gorąco proszę o pomyślne rozwiązanie spraw związanych ze studiami dla mojego chłopaka…

dzidzia
Gość
dzidzia

PROSZE MATENKO POMPENSKA OUZDROWIENIE RODZINY MOJEJ CORKI JUSTYNKI.SPRAW ABY WIARA SPRAWILA CALKOWITE UZDROWIENIE.

Małgosia
Gość
Małgosia

Błagam o modlitwę za mojego męża Krzysia, za oderwanie od złego (od relacji) z innymi kobietami uwolnienie od zniewoleń), aby otworzył swoje serce na miłość Pana Jezusa, aby prawda wyparła kłamstwo w naszym małżeństwie, o piękną miłość i przyjaźń w naszej relacji. Serdeczne Bóg zapłać

Małgosia
Gość
Małgosia

Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysia, za uwolnienie od zniewoleń, za miłość i przyjaźń w naszym małżeństwie, za łaskę wiary i łaskę modlitwy.

Serdeczne Bóg zapłać
Małgosia

Barbara2
Gość
Barbara2

Małgosiu, dziś pomodlę się za Twojego męża Krzysia i o wiarę, nadzieję i miłość dla Was.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!