Ania: Gorąca prośba o modlitwę

Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę i przede wszystkim sytuację w pracy. Stanęłam przy swoich wartościach i przez ostatnie kilka miesięcy boleśnie odczuwałam konsekwencje. Starałam się jak najlepiej poradzić z sytuacją włącznie z rozmową z szefowymi. Jestem u kresu sił i wycieńczenia. Będę gorąco wdzięczna za modlitwę w intencji tej sytuacji, może to o inną pozycję. Chodzę codziennie na mszę św., ale już nie daję rady w tej sytuacji, jest mi tak potwornie ciężko.
Pozdrawiam serdecznie,
Ania

13 myśli na temat „Ania: Gorąca prośba o modlitwę

 1. Aniu pomodlę się dziś za Ciebie. Poproś o modlitwy również osoby konsekrowane. Ja w tym tygodniu znowu poprosiłam siostry zakonne o modlitwę za moją rodzinę i za mnie. Mimo że moja sytuacja się nie zmienia, to zmienia się moja odporność na to wszystko co się wokół dzieje. Ja wierzę że modlitwa wstawiennicza Sióstr jest miła Bogu i przynosi dobre owoce.

 2. bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę o pomoc wyjścia z długów i normalne bez strachu życie o ochronę przed Sądami i komornikami .Za moje psychiczne zdrowie , z którym jest coraz gorzej.

 3. Matko ukochana dziękuję za uratowanie mojego małżeństwa, za łaskę zgody i pojednania. Matko proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe dla mnie, męża i córki. Proszę o nawrócenie męża na łono Kościoła świętego.
  Matko miej nas w swojej opiece. Nie opuszczaj nas!

  Marzena

 4. Z całego serca proszę o wsparcie modlitewne w intencji uratowania mojego małżeństwa, o nawrócenie się mojego męża i uzdrowienie jego duszy.

 5. Błagam o modlitwę za mojego męża Krzysia, za oderwanie od złego (od relacji) z innymi kobietami uwolnienie od zniewoleń), aby otworzył swoje serce na miłość Pana Jezusa, aby prawda wyparła kłamstwo w naszym małżeństwie, o piękną miłość i przyjaźń w naszej relacji. Serdeczne Bóg zapłać

 6. Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysia, za uwolnienie od zniewoleń, za miłość i przyjaźń w naszym małżeństwie, za łaskę wiary i łaskę modlitwy.

  Serdeczne Bóg zapłać
  Małgosia

A Ty co o tym myślisz? Napisz!