Asia: Swiadectwo o zdanym egzaminie na prawo jazdy :-)

Nowennę Pompejską zaczęłam odmawiać 7 kwietnia w święto Bożego Miłosierdzia w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. W 20 dniu odmawiania części bolesnej, w święto Matki Bożej Dobrej Rady, zdałam prawo jazdy. W dniu egzaminu miałam wrażenie, że Matka Boska czuwała nade mną, pomagała mi przezwyciężyć strach.

W tym dniu dopisała mi również słoneczna pogoda, egzaminator był też bez zarzutu. Była to moja 4 Nowenna Pompejska w tej intencji. Mimo niezdanych 3 egzaminów na prawo jazdy, nie poddawałam się, wierzyłam, że zostanę wysłuchana przez Królową Różańca Świętego. W czasie odmawiania nowenny czuje wewnętrzny spokój, opiekę Matki Boskiej.

Obecnie zaczęłam część dziękczynną za wysłuchaną prośbę. Otrzymałam też dużo łask od Maryi,o których nie prosiłam, m.in.: w moim małżeństwie zapanowała życzliwość, spokój, dobroć. Za wysłuchaną prośbę i wszelkie łaski chciałabym podziękować Królowej Różańca Świętego. 18 maja mam zamiar jechać do Częstochowy i podziękować za wszystko. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w modlitwie. Ona czyni cuda.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!