Sylwia: Półtora roku z nowenną

W czerwcu 2014 posypało się w moim życiu wszystko co było dla mnie najważniejsze i może to banalne ale straciłam miłość swojego życia, szukałam pomocy wszędzie tylko nie tam gdzie powinnam. Tak trafiłam na tą nowennę i pomyślałam że jest to moja jedyna i ostatnia szansa.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Udrożniona tętnica szyjna

We wrześniu zeszłego roku pobiegłem w Maratonie Warszawskim. Wydawało mi się, że jestem dobrze przygotowany lecz ok 30 km pojawiły się spore problemy z widzeniem po lewej stronie. Maraton ukończyłem idąc do mety, zgodnie z sugestą pracownika maratonu (warto aby przeszkolić jednak pracowniów od strony medycznej ponieważ w moim stanie...
Przeczytaj całość

Marzena: owoce nowenny pompejańskiej w moim życiu rodzinnym

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Chciałabym podzielić się owocami nowenny pompejańskiej w moim życiu rodzinnym. W drugim miesiącu po ślubie okazało się ze jestem w ciąży. Po początkowej radości okazało się że jest to ciąża pozamaciczna wymagająca interwencji chirurgicznej... potem nastąpiły miesiące leczenia ciała (bo okazało się przy tej okazji,...
Przeczytaj całość

Stanisław: Nowenna o odnalezienie miłości

Drodzy czciciele Matki Bożej Różańcowej z Pompejów! Od początku mojej przygody z Nowenną Pompejańską praktycznie codziennie zaglądam na tę stronę i czytuję Wasze świadectwa, szukając w nich motywacji do modlitwy, pocieszenia i inspiracji. To budujące, kiedy możemy przekonać się, że inni też zmagają się z podobnymi (a często znacznie większymi) trudnościami i również sięgają po różaniec. O Nowennie słyszałem już dawno, pamiętam że odmawiała ją moja śp. babcia. Nigdy nie myślałem nawet, że sam będę ją odmawiał, bo przecież mam tyle zajęć, studia, praca, sport itp. itd. Kiedyś nawet odmówienie 1 różańca było dla mnie nie lada wysiłkiem, a co dopiero 3 różańce codziennie przez 54 dni!
Przeczytaj całość

Honorata: ieliśmy przecudną pogodę, przekochanego księdza który nam udzielil ślubu

Mieliśmy przecudną pogodę, przekochanego księdza który nam udzielil ślubu. Dużo rzeczy było nie planowanych ale tak widocznie miało byċ.
Przeczytaj całość

Asia: Swiadectwo o zdanym egzaminie na prawo jazdy :-)

Nowennę Pompejską zaczęłam odmawiać 7 kwietnia w święto Bożego Miłosierdzia w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. W 20 dniu odmawiania części bolesnej, w święto Matki Bożej Dobrej Rady, zdałam prawo jazdy. W dniu egzaminu miałam wrażenie, że Matka Boska czuwała nade mną, pomagała mi przezwyciężyć strach.

W tym dniu dopisała mi również słoneczna pogoda, egzaminator był też bez zarzutu. Była to moja 4 Nowenna Pompejska w tej intencji. Mimo niezdanych 3 egzaminów na prawo jazdy, nie poddawałam się, wierzyłam, że zostanę wysłuchana przez Królową Różańca Świętego. W czasie odmawiania nowenny czuje wewnętrzny spokój, opiekę Matki Boskiej.

Obecnie zaczęłam część dziękczynną za wysłuchaną prośbę. Otrzymałam też dużo łask od Maryi,o których nie prosiłam, m.in.: w moim małżeństwie zapanowała życzliwość, spokój, dobroć. Za wysłuchaną prośbę i wszelkie łaski chciałabym podziękować Królowej Różańca Świętego. 18 maja mam zamiar jechać do Częstochowy i podziękować za wszystko. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w modlitwie. Ona czyni cuda.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?